Co nejvíc těch potvor ☺
Inteligentní erotické povídky ♥
dekorační obrázek

Zdechlina v ráji ♥ erotická povídka

Autor erotické povídky: Miky

Erotická povídka vypráví, jak Miky svedl protivnou křesťanku, která chtěla sex, ale byla frigidní.

Na tuto erotickou povídku navazuje erotická povídka Úspěšná inseminace, která popisuje události následujícího dne.

Jednou v létě jsem se domluvil s mojí milovanou Martičkou, že se trochu provětrám, protože už z toho byla celá utahaná, jak jsem ji pořád sexuálně zneužíval. Šoupnul jsem tam na internetovou seznamku inzerát s textem:

Věčně nadrženej samec s tvrdým pérem hledá samici s rozkvetlým otvorem. Možno i skupina více samic. Foto není podmínkou.

Nastavil jsem, že jsem VŠ a je mi 32 let a zatřídil jsem to do regionální kategorie našeho města a do oborové kategorie sex a flirt. Během asi hodinky mi přišla první odpověď:

Jmenuji se Kamila. Je mi 24 let. Mám uměleckou VŠ, maluji obrazy. Mám ráda přírodu a vycházky lesem. Teď v létě se ráda koupu. Ráda bych poznala chlapa, co mě bude mít rád takovou, jaká jsem. Můžeš i zavolat na telefon 123 456 789.

Obratem jsem vytočil číslo od Kamily a slovo dalo slovo a že se ve dvě potkáme na koupališti. Domluvili jsme se, ve kterém místě pláže se potkáme a jak se poznáme. Podle jejího hlasu jsem měl celkem spolehlivý dojem, že to myslí vážně a že tam na koupališti skutečně bude.

Na smluveném místě jsem uviděl obyčejnou buchtu, tak průměr. Všiml jsem si, že nemá vyholené ohanbí a jinak nic zajímavého.

"Čau, ty jseš Kamila, co jsme si dneska volali?"

Podívala se mi přímo do rozkroku. "Hmmm, tak ta jde rovnou k věci, asi," pomyslel jsem si s radostí.

"Jo, Kamila. A ty jsi ten Miky?"

Chtěl jsem jí dát pusu na tvář, ale jak jsem se mírňounce přiblížil, tak se jakoby oddálila a hned mi na tom něco nesedělo. A zase se mi podívala do rozkroku.

Místo toho jsem ji podal ruku a na jejím podání ruky bylo znát, že něco není v pořádku.

Lehl jsem si vedle Kamily na deku a všiml jsem si, že si čte nějaký křesťanský časopis.

Rovnou jsem najel na náboženské téma: "Ha, vidím ten časopis. A co ty a křesťanská mystika, osvícení a dosažení svátosti?"

Ani se na mně nepodívala a spustila úplně takovým výhružným tónem: "Na to si dej pozor, to není pro ty, kteří páchají hříchy!"

"Holčičko, ty kdybys věděla, co to je zenová meditace, která se dělá v křesťanských řeholních řádech a jak se tam lidé od hříchu očišťují," pomyslel jsem si.

"Hříchy?" reagoval jsem na její agresi co nejjemněji, jak to šlo.

"Příjde pekelný oheň a všechno spálí. Všichni jsou hříšníci," řekla Kamila úplně mdlým hlasem jako z povinnosti. Měl jsem radost, že se mi podařilo eliminovat její hněv, který v ní vznikl v důsledku toho, že jsem se zeptal na osvícení, ale vůbec jsem neměl radost z toho, co říká, protože pekelný oheň je metafora pro atomovou válku.

Představil jsem si, jak se všude kolem válí plno mrtvol ozářených radioaktivitou a nějak mi v hlavě pro tuhle buchtu naskočila pejorativní přezdívka "zdechlina". Chvíli jsem mlčel a přemýšlel, že bych se hned sebral a odešel. Vůbec si mě nevšímala a začala nervózně klepat dlaní na časopis. Vzpomněl jsem si na znění mého inzerátu "... samici s rozkvetlým otvorem ..." a řekl jsem si, že ještě chvíli vydržím.

Zajímalo, mě co maluje za obrazy, ale řekl jsem si, že si vezmu slovo a nepustím ji, dokud všechno neřeknu. Vytáhl jsem mobil, ve kterém mám sbírku asi 500 mých oblíbených maleb, strčil jsem jí mobil před oči a spustil jsem: "Tady se podívej, jaké malby se mi líbí, většina z nich jsou abstaktní malby, které neobsahují žádný tvar, čili formu, ale jsou to rafinovaně poskládané barevné plochy provedené většinou uměleckou technikou akryl na plátně." Začala koukat do mýho smartphonu a já přeskakoval mezi obrázky těch maleb.

"Třeba tady ten vyjadřuje vášeň svou temně červenou a ta světle zelená je něco rozkvétajícího, jako jako v přírodě a ta žlutá..." a sypal jsem to ze sebe asi pět minut, než jsem projel všechny malby z první složky. Zdechlina ani nechtěla nic říct, jen civěla do mýho mobajlu a asi poslouchala.

Všiml jsem si jejího mobilu, měla ještě ten tlačítkový a úplně nějaký starý ohmataný model s ošoupanýma tlačítkama. Hledal jsem něco příjemného nebo zajímavého a nic jsem nenašel. "No prostě zdechlina, to je trefné," schválil jsem podvědomě přiřknutou přezdívku i na vědomé úrovni.

Místo, aby se začala zajímat o ty obrazy, co jsem jí ukazoval, tak se vrátila k mému prvnímu tématu: "Osvícení je pro vznešené lidi. A musí mít kontakty s Bohem. A taky schválení od Papeže."

"Co mi to tu blábolíš, ty pičo jedna vygumovaná, jaký kontakty s Bohem? Jaký schválení? To je každýho věc, jakou má osobnost. Vždyť osvícenej může bejt každej, kdo bude 20 let každý den tak 3 hodiny meditovat, vím to z vlastní zkušenosti," můj vnitřní hlas komentující její prohlášení byl hodně tvrdej.

"No a jaké maluješ obrazy ty? Co tě k tomu inspiruje? Pověz," zase jsem byl na zdechlinu vstřícnej a otevřenej, i když jsem měl sto chutí prostě zmizet.

Aby toho nebylo málo, tak zdechlina byla pro změnu protivná: "Moje obrazy by se ti určitě nelíbily!" Za tu dobu ani jeden oční kontakt, ani jeden neverbální projev, prostě zdechlina se vším všudy. Jak jsem přišel, tak se mi podívala do rozkroku a já se hned těšil, že se s ní brzy seznámím i zevnitř, ale to bylo to jediný, co bylo na tomhle setkání zajímavý.

"Aha. Skočím si zaplavat. Pohlídáš mi věci? Budeš tak hodná?"

"Jo, pohlídám, spolehni se." No zázrak! Konečně nějaká spolupráce!

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Jak jsem plaval, přemýšlel jsem, jestli má vůbec cenu se se zdechlinou ještě bavit nebo si prostě přesednu k jiný buchtě, co jsem si ji všiml a ona po mě taky pokukovala. Prostě se naprudko přestěhuju a naschle párek.

Nějak se mi zdechliny zželelo a že se k ní na deku ještě vrátím, ale tu druhou buchtu jsem pořádně obešel a hodil na ni úsměv. Usmála se taky. Takže když zdechlina dá ještě jednoho nega, tak se mám kam přesunout.

Lehl jsem si vedle zdechliny a šoupnul do ní nějaký truismy: "Voda je mokrá. Můžeme uvažovat o vodě jiné než mokré, ale naše úvaha se bude opět točit kolem vody, která je mokrá, protože mokrá voda je jen morká a když nemůže být suchá, tak musí být mokrá. A tak to chce Bůh."

Zdechlina se na mě otočila a hodila na mě úsměv, spíš takovej škleb, no.

Najel jsem na ni natvrdo: "Dneska ráno jsem dal inzerát do seznamky do rubriky sex a flirt. Chceš se mnou jenom flirtovat a nebo budeme mít hned teď sex? Kondomy mám."

"Budeme mít sex," řekla zdechlina, jako by umírala.

"Ok, přesuneme se támhle do lesíka a budeme mít sex."

"Prostě jí budu velet a když se cukne, tak ji zpražím úplně jak nějakýho debílka," řekl jsem si.

Pozor! Zdechlina udělala rychlej pohyb! Zvedla se a začala si balit věci. Já si je taky sbalil. Jak jsme byli sbalení, tak jsem jí řekl: "Jdeš dva kroky přede mnou, jasný?"

Ani jsem nijak nezkoumal její reakci. Jak jsme šli kolem té buchty, se kterou jsme na sebe hodili úsměv, tak jsem k ní příšel a řekl jí: "Dneska jsem tu se sestřenicí, ale jindy tu můžu být s kráskou? Jakou? No přece s tebou. Láskou. Vizitka. Pisni. Brnkni. Hned, ať mám tvý číslo. Jo? jo?"

Buchta byla trochu překvapená, vzala si ode mně vizitku a jenom řekla: "Andrea".

"Zaplavem v tom až po uši. Jsem Miky. Já už musím." Andrea se usmála a dívala se za mnou. Schválně jsem se za ní pět krát ohlídl.

Zdechlina si ani nevšimla, že jsem na chvíli zmizel. Šourala se směrem k východu z koupaliště. Doběhl jsem ji a hlásil: "Stále jsem tady." Zakývala hlavou, ani se neohlídla. Vzpomněl jsem si na moji Martičku, ta by se rychle jako ještěrka ohlídla, dala by mi smajla a ještě by si u toho nadhodila vlásky a pak by se ještěrčím tempem zase otočila dopředu.

Zapípala mi SMSka: "Jak pujdu zase na koupaliste, tak se ti ozvu, pokud nebudu s pritelem. Zitra jedu na kone. Jezdim za jezdecký klub Stipanice. Zitra od 15:30 do 18:30 jestli se chces prijit podivat. Andrea Smrgliova"

Mezitím se zdechlina vyšourala z koupaliště a místo k lesu si to zamířila k centru. "Sex je na druhou stranu, milá Kamilo," opravil jsem ji. "Aha," řekla a otočila se, jak nějaká provozní kobyla na jízdárně, co ji všichni tahaj v hubě.

"Strčím ti ho tam a pořádně ti to udělám. Budeme se milovat dvě hodiny." Zkusil jsem ji trochu povzbudit explicitníma hláškama. Zdechlina jenom zdechle zakývala hlavou, ani na mně nemrkla. S takovým důrazem to říct mojí Marťuli, tak se svlíkne na místě.

Přes mobilní internet jsem zjistil, že v jezdeckém klubu, kde Andrea jezdí, dělají parkurové skákání a že Andrea na poslední parkurové soutěži stupně ZL skončila třetí na koni jménem Avionsis.

Napsal jsem Andreji SMSku: "Blahopreji k vynikajicimu umisteni v ZL na Avionsisovi. Taky umim anglicke jezdeni, ale skacu jen kavalety. Chapsy i capku mam. Muzem na vyjizdku, jestli tam mate nejakeho provozaka. Ale nejprve bych ho testnul na jizdarne. Ten les kolem Stipanic je uzasny. Zatryskame? Miky"

Andrea byla svižná jak ještěrka a za pár chvilek SMSka: "Miky, zitra dotryskej k nam do JK v 16:30. Musim te videt na jizdarne. Vsichni nasi kone jsou zavodni. Verejnost nedelame. Andy"

Maximálním tempem jsem do mobilu nabušil poslední SMSku pro Andy: "Zitra 16:30 me muzes ocekavat. Tesim se. Miky"

Andrea byla rychlá jako blesk a během dalších pár sekund došla poslední SMS: "Ja se na tebe taky tesim. Klidne vem mrkev a cukr. Andy"

Dorazili jsme s Kamilou řečenou Zdechlina na místo našeho milování.

"Vypni si mobil, roztáhni deku, polož na to všechny ručníky, a ať je to měkké, svlíkni se do naha a lehni si doprostřed na záda." Kamila udělala, co jsem jí řekl. Mezitím jsem se svlíkl, pohonil si ho, páč Kamila mě vůbec nevzrušovala a nasadil si kondom.

S úsměvem jsem pominul to, že Kamila zapomněla roztáhnout nohy. "Budu na ni co nejvíc jemnej," řekl jsem si.

Přilehl jsem k ní, jemnoučce jsem jí roztahl nohy a strčíl do jejího otvoru jeden prstík. Měl jsem v batohu tři erotické pomůcky a lubrikační gel, takže jsem byl připravený na všechno. Pak jsem strčil druhý prstík. Kamila už začala vlhnout. "Aspoň něco tady funguje," pomyslel jsem si a měl jsem radost, že si dobře zapíchám.

Po chvilce jsem do ní proniknul, šlo to sice velmi ztuha, ale její vagína se nakonec roztáhla. Stále jsem sledoval Kamilinu tvář, bradavky, naslouchal jejímu dechu, ať vím, co se děje. A nedělo se nic ani po 15 minutách mého přirážení. "S tou se nedomluvíš, musíš si poradit sám," uvědomil jsem si.

Vytáhl jsem z batohu první erotickou pomůcku a zapojil ji do našeho milování. Kamila akorat tak pomalu kývala hlavou, jako když si rozcvičujete krční páteř. Přidal jsem druhou erotickou pomůcku a něco se začalo dít. Kamile naskočil na tváři jiný výraz a začala zhluboka dýchat.

Řekl jsem si, že se udělám, jestli si toho všimne. Přidal jsem a začal přirážet. Vzdychala už celkem zřetelně a měla ve tváři vyšukanej výraz. Vystříkal jsem se, užil jsem si to. Sundal jsem kondom, nasadil druhý a pokračoval v milování. Na můj orgasmus vůbec nijak nereagovala. Na blížící se její orgasmus to ani po hodince nevypadalo, tak jsem vytáhl z batohu třetí erotickou pomůcku a napasoval ji do Kamilina zadku.

Celkově jsem to všechno zkombinoval tak, že jsem Kamile prováděl, jak říká moje Martička "kruté brutální dráždění". Martička to nemá ráda, nemůže po tom totiž ani chodit ani usnout.

Po asi dvaceti minutách Kamila silně zavzdychala. Kunda se jí stáhla, měla orgasmus. Konečně! Já se vystříkal. "Jeden orgasmus a domů," komentoval jsem vnitřním hlasem.

Najednou Kamila něco řekla: "Byla jsem v Ráji. Ty jsi v kontaktu s Bohem?"

To bylo první, co řekla od té doby, co jsme sem přišli. Měl jsem ohromnou radost, že se jí to líbilo. Ale ta její otázka na můj kontakt s Bohem mě moc nepotěšila.

"Kamčo, pojď, půjdeme už domů." Mezitím, co jsme se milovali, asi 5x procházeli lidi, ale nikdo si nás nevšiml, alespoň já jsem si nevšiml, že si nás někdo všiml.

"Nebo by jsi chtěla ještě?" zeptal jsem se.

"Mi už to stačilo. Líbilo se mi to, celé tělo jsem cítila." řekla Kamila s vyšukanou tváří jakoby nezúčastněně.

Sbalili jsme se. Uvědomil jsem si, že tahle buchta si takhle moc nezapíchá. Napadl mě skvělej plán, jak jí pomoct.

"Kamilo, teď mě dobře poslouchej. Až budeš s někým chtít mít zase sex, tak jak ho potkáš, vůbec o ničem se s nim nebav a hned jak se představíte, řekni mu tohle: "Chci se s tebou milovat hned teď. Jsem hodně nadržená. Zařiď to!" Zapamatuješ si to?"

Kamila na mně vyjeveně čučela, tak jsem vytáhl z batohu poznámkový deníček a napsal ji to na papír. "Přečti to!"

Ale! Nakonec se stalo něco nečekaného. Přečetla to celkem mile a autenticky. Tohle snad zabere na každýho chlapa.

Šli jsme kousek spolu a pak jsme se rozloučili. Od té doby jsem ji už nikdy nepotkal.

Na tuto erotickou povídku navazuje erotická povídka Úspěšná inseminace, která popisuje události následujícího dne.

Zapiš do knihy zážitků své zážitky z erotických povídek ♂ Péro otvor ♀.
Čti následující erotickou povídku Úspěšná inseminace ⇴

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ vznikají, protože na internetu chybí erotické povídky pro inteligentní lidi. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ obsahují nejen akci ale i inteligentní rozhovory nabité sexem a vášní a uvádějí pocity a emoce jednotlivých postav. Běžné erotické povídky toto neobsahují, neboť jejich pisatelé jsou většinou primitivní lidé bez rozvinuté sexuality. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ píše Miky, který je zároveň jejich hlavní postavou. V erotických povídkách ♂ Péro otvor ♀ je buď celý děj a nebo část děje podle skutečných událostí. Všechna jména postav a firem i názvy měst a ulic jsou smyšlené.
Dej "To se mi líbí" stránce Erotické povídky na Facebooku
 posunout na začátek 
dekorační obrázek
Tyto internetové stránky využívají cookies pro statistické účely. Používáním těchto internetových stránek s takovým využitím cookies souhlasíte.