Co nejvíc těch potvor ☺
Inteligentní erotické povídky ♥
dekorační obrázek

Zasnoubení na plese ♥ erotická povídka

Autor erotické povídky: Miky

Erotická povídka vypráví, jak se Miky na plese hasičů zasnoubil se svou přítelkyní Martou.

Toto je poslední erotická povídka na webíku Péro otvor. Bezprostředně ji předchází erotická povídka předposlední s názvem S filosofkou v posteli, která popisuje dřívější události téhož dne.

Na konci ledna jsme se s mojí milovanou Martičkou vydali na ples hasičů, který se konal v kulturním domě v našem městě. Martička už dva dni předem pouštěla z počítače valčík, waltz, polku, tango, quickstep, chachu a jive.

"Přelaď se, Miky, z toho tvýho tekna na tohle tančení," mi řekla aspoň stokrát.

U stolu jsme byli se známýma, co nám sehnali lístky. Prý je po těch lístcích enormní sháňka a poptávka je 2,5x větší než nabídka. Naši spolustolující se jmenovali Markéta a Petr. Viděl jsem je poprvé.

Ples zahájil přesně v osm velitel výjezdové jednotky sdružení dobrovolných hasičů. Z jeho hlasu táhl tak půllitr gořalky. Jako první začali hrát valčík, můj oblíbený standardní tanec. Hned po předehře, hned co jsme poznali, že je to valčík, jsme se s Martičkou drali na taneční parket.

Vůbec by mě nenapadlo, že právě teď přichází ta největší show celého plesu. Měli jsme sólo! Nikdo jiný na valčík nepřišel. Všichni chlastali jak o dušu, žrali plným pyskem a na hudbu srali. Prostě český blahobyt.

S Martičkou nás to nerozhodilo, že jsme na parketu sami. Střídali jsme valčík vpravo, pak takovou promenádu na čtyři takty, pak valčík vlevo a pak promenádu vlevo a užívali si obrovský prostor celého tanečního parketu.

Valčík hrál asi tři minuty. Po skončení melodie jsme odcházeli ke stolu, že se zeptáme Markéty, jestli šlo poznat, že nám ten valčík vlevo moc nejde, protože jsme s Martičkou nějak pletli to zakřižování a předkřižování.

Během našeho odchodu se sál roztleskal. Ohlídl jsem se na pódium, co se děje. A ten ožralej hasič, co ten ples uváděl, na ten potlesk reagoval. Podíval se do programu plesu a do mikrofonu hlásil: "Viděli jsme ukázku valčíku v podání páru z taneční školy AlfaBeta. Děkujeme."

Došlo mi, že se to týká nás. Porval jsem Martičku, přesunuli jsme se doprostřed tanečního parketu. Ukláněli jsme se, mávali všem na pozdrav a posílali pusy na dálku, ať tahle šaškárna má ty největší obrátky, na které ji lze vůbec vytočit. Spousta lidí si nás fotilo, blesky lítaly.

Potlesk opadl, tak jsme šli ke stolu. Všichni se na nás usmívali a Martička rozdávala úsměvy všude kolem. Zasedli jsme ke stolu. Schválně jsem se podíval na program plesu. Předtančení standardních tanců v podání taneční skupiny AlfaBeta bylo na programu až v devět.

"Miláčku, využijeme sociální dynamiky, kterou jsme vytvořili tím naším tanečním vystoupením, a seznámíme se se starostou města. Budem mu vyprávět ten příběh, že to byl omyl a tak si nás zafixuje úplně nastopro," říkala mi moje milovaná. Markéta se usmívala a kroutila hlavou. Potom se Petr bavil s Markétou a Martička je pozorovala. Mě přišel pozdravit bývalý spolužák z gymplu celej překvapenej, že tančím závodně.

Že s Petrem není něco v pořádku, jsem pochopil asi minutu poté, co jsme se vrátili ke stolu. Dokončil hovor s Markétou a prohlásil na náš účet: "Vy dva jste úplní mrzáci. Takhle se předvádět jako pičus a piča." Markéta, jak to slyšela, tak se málem rozbrečela. S Martičkou máme takové situace secvičené a tak jsme oba nahodili soucitný úsměvy. Petr nás odměnil takovým posměškem.

Začali hrát polku a já porval Martičku směrem na taneční parket. Tančili jsme takovou sestavu, 8 polkových kroků doprava, podtočení partnerky na 4 takty, pak 8 polkových doleva a podtočení partnerky na 4 takty, takže nám to dobře vycházelo na hudební frázování. Na tanečním parketu bylo asi 20 párů.

"Odkud znáš ty dva, co s náma seděj?" zahájil jsem rozhovor během polky.

"Markétu znám od vidění. A toho Petra vidím dneska podruhé."

"V tom jeho prohlášení je vyloženě nenávist, závist a žárlivost, všechno na hněvový bázi. Jak to ty vnímáš, drahá?"

"Miláčku, to byl agresivní narcismus."

"Cože? Agresivní narcismus? Petr je psychopat?" ptal jsem se Martičky.

"Petr je na 70 procent ofenzivní psychopat a Markéta je úzkostná osobnost. Pozorovala jsem je, jak se spolu baví, oba jsou učebnicové příklady."

"No to si dovedu představit jejich vztahovou dynamiku. On po ní ryčí a ona z toho v piči."

Byl jsem hrdý, že moje přítelkyně je tak citlivá a vnímavá, že jí stačí observace, aby poznala, kdo je kdo a dostal jsem chuť ji obšoustat.

"Miláčku a co kdybychom zapracovali my na naší vztahové dynamice a to tak, že se pomilujeme na záchodku?" vznesl jsem nevinným tónem dotaz.

Martička se zahihňala a zakývala hlavou na znamení souhlasu. Porval jsem ji směrem k dámským toaletám. V kabince mi naznačila, že chce análek. Mrdal jsem ji do análu plnou rychlostí a rukou ji zepředu dráždil, ať se udělá co nejdřív. Vystříkal jsem se jí do zadečku a šli jsme zpátky tančit. Nikdo si nás nevšiml.

"Napadlo mě zajít si za tím expertem, co to tady uvádí, že chcu tu domluvenou tisícovku za to naše taneční vystoupení," jenom tak jsem zavtipkoval.

"Jenom zajdi, tisícovka k tisícovce a je z toho miliarda, jako Babiš, lásko," provokovala mě Martička.

Zrovna začali hrát quickstep (foxtrot). Tak jsme šli tančit: slow, slow, quick, quick, slow, slow, quick, quick, ...

"Naženeme je na záchodky, toho Petra s tou Markétou, ať se taky pomilujou, co?" vznesl jsem návrh.

"Dáš jim to příkazem, miláčku?" tak trochu naivně se mě zeptala moje milá, asi mě opět provokovala.

"Na co bude psychopat reagovat nejvíc? Co jej nejvíc donutí k akci?" ptal jsem se k věci.

Quickstep zkončil a na řadě byl waltz. S Martičkou jsme tančili takovou sestavu: waltz od pravé nohy (otáčka), nástup na velkou otáčku, velká otáčka 270 stupňů, uzávěr velké otáčky, pochod bokem 4 takty, přímý krok (překrok), waltz od levé nohy (otáčka), přímý krok (překrok) a znova od pravé vpravo.

Tančili jsme po obvodu tanečního parketu na dlouhé stěně naproti pódiu, takže jsme míjeli stoly s plesovými hosty.

"Ty buzerante jeden vykurvený, ty mrdko zajebaná, já tě rozpůlím na čtvrtiny," řval jeden plesových hostů na druhého.

"Jen počkej, já tě ne zbiju, ale rozbiju, máš krátký péro, ty debílku jeden," řval ten druhý na toho prvního.

Oba vzájemně vyhrožující si hosty drželi vždycky dva další pánové, aby se do sebe nepustili. Kolem se začali srocovat další lidé a někdo odsunoval stoly, aby byl prostor na bitku.

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

"Jaká milá slovíčka na sebe pouštějí," zasmál jsem se.

"Kdybych věděla, že je to tu samej šašek, tak tu nejdem," natvrdo se vyjádřila Martička.

"A jak ten psychopat? Co Petra přiměje ojet Markétu na záchodku?" šel jsem zpátky k tématu.

"Když vystaví jiné lidi značnému riziku, sám za to nenese žádnou zodpovědnost a může z toho mít prospěch, to psychopata nevědomě motivuje," vysvětlila mi moje milá.

"Miláčku, nezapomeň, že Petr asi trpí celý život. On nemá žádnou osobnostní dynamiku. Jej asi ani nikdy nenapadne jednat jinak, než jako psychopat. Prostě se tak asi narodil a taky tak i zemře, no," dodala soucitně moje milovaná Martička.

"Pan starosta!" a všiml jsem si starosty města, jak na kraji parketu tančí waltz se svoji ženou.

Přitančili jsme ke starostovi a jeho ženě a začali tančit na místě vedle nich. Taneční parket byl plný, že se jeden druhému musel vyhýbat, aby do sebe nevrazili. Starosta byl zvolen za hnutí ANO!

Domluvili jsme se s Martičkou, že jak skončí waltz, tak jdem na ně a uděláme americké seznámení.

"Dobrý večer, pane starosto, madam, ..." spustil jsem hodně nahlas s nataženou rukou. Martička taky natáhla ruku a oba jsme vyrazili, já přímo na starostu a ona na jeho paní. Starosta ihned s nadšením reagoval a jeho paní také.

Starosta si na nás pamatoval a vyloženě přeháněl: "Vy jste ti dva z té taneční skupiny, co měli to předtančení valčíku. To bylo úžasné! Děkuji za skvělý zážitek!" A dodal: "Mám vaši fotografii, také jsem si vás vyfotil" a mi docvaklo, že můžu mít na pana starostu soukromý e-mail.

"Vy jste ten nejlepší starosta, co toto město kdy mělo! S tím naším tanečním vystoupením je jeden zádrhel a budete o tom vědet jenom vy a vaše žena" a pokynul jsem směrem ke stolům.

"Zádrhel vyřešíme!" řekl pozitivně pan starosta a také pokynul směrem ke stolům.

Přesunuli jsme se k jejich stolu, usadili se jako při obchodním jednání dva na dva a Martička spustila: "Věřili byste tomu, že my dva ze žádné taneční školy nejsme?"

Starosta i jeho paní se k nám přiklonili, jako když se probírají přísně důvěrné informace. My dva jsme se také k nim přiklonili a starosta vznesl tichým vzrušeným hlasem dotaz: "Tady došlo k omylu?"

Martička to celé vysvětlila tak, že jsme se všichni čtyři na celé kolo zasmáli, jak to dořekla.

"Pane starosto, pošlete mi, prosím, e-mailem fotografie, které jste pořídil po našem tanečním vystoupení?" a podal jsem mu svoji vizitku.

"Mile rád. Mile rád." a podal mi svou vizitku.

Zakýval jsem hlavou na znamení, že to je z naši strany vše. O několik řad stolů vedle jsem zahlédl, že se ti dva, co si předtím nadávali, už perou.

Na rozloučenou promluvila starostova žena.

"Tak tenhle je skvělej. Když si vzpomenu na toho arogantního nafoukance za XXX, který jenom kradl, lhal a podváděl," zhodnotil jsem našeho pana starostu za hnutí ANO. Martička jenom zakývala hlavou a začala mě táhnout směrem k dámským záchodkům.

Vešli jsme na záchod a jedna starší dáma na mě vystartovala: "Co vy tu, to jsou dámské záchody!"

Martička nahodila nevinnej hlásek: "Když on je takovej hmmmmm. A když já musím to." a během toho mě pohladila po vlasech a ukázala si do rozkroku.

Starší dáma si zakryla oči a vypadla z hajzlíků.

Martička signalizovala, že chce zezadu do kundičky, ať máme magickej orgasmus. Rozdávali jsme si to asi 15 minut. Mezitím se vystřídalo tak 20 žen na záchodě, všechny to musely slyšet, páč Marťule vzdychala a hekala. Nikdo nic neřekl.

Martička vykoukla ze dveří záchodků a dala mi rukou pokyn, že padáme. Vyšli jsme ven, já jí chytnul, opřel se o stěnu, přitisk si ji k sobě, podíval se jí do očí a řekl: "Kdyby ses chtěla vdávat, miláčku, tak mi to řekneš jako prvnímu, jo?" Martička nic neřekla a začala mě líbat.

Stáli jsme před babskými hajzlíky a prošla manželka od starosty. Pak se objevila ta starší dáma, která nás na záchodě viděla a vyhazovala mě a ta si zase zakryla oči. Martička dostala úplně buchec, hihňala se jak nějaká patnáctka. Dáma, jak pochopila, že se moje milovaná směje jí, tak fofrem zmizela po schodech dolů.

"Co uděláme s tím Petrem a tou Markétou?" zeptal jsem se.

"Já bych je klidně ještě chvíli pozorovala, ať se ujistím."

"Já bych tu Markétu jako když sváděl, ať se naladí na milování a pak bychom jim řekli, že jdem na záchodky se pomilovat, ať jdou s náma a rozdaj si to taky. Co myslíš?" sdělil jsem svůj plán.

"Když já bych se chtěla už milovat v postýlce až do rána," řekla Martička.

Nabídl jsem Martičce rámě a vykročili jsme k šatnám.

"Ale těm dvěma bychom něco říct měli," řekla Martička, jak už jsme byli téměř u šaten. Otočili jsme se a šli jsme zpět do sálu.

"Něco mě napadlo na toho Petra, že mu něco řeknu, a odměním se mu za tu jeho nenávist."

"To nemá smysl, miláčku, na psychopaty žádná psychoterapie nezabírá. Ale můžeš být první, kdo na to příjde," podporovala mě moje milá.

V ten moment mi došlo, co se vlastně děje, nemám na mysli fakta a odborné pojmy, ale emocionální a citovou stránku věci a jak se nám povedlo to taneční vystoupení hned na začátku a že je nyní ideální příležitost. Zastavil jsem Martičku, otočil ji k sobě, podíval se jí do očí a vyslovil zatím nejdůležitější větu svého života: "Budu tvůj muž? Svatba?"

Martička se rozzářila, jako tehdy, když jsme se viděli poprvé: "Ano, budeš."

Já se cítil, jako když vám píchne heroin nebo tak něco.

A to byla poslední erotická povídka na Péro otvor. Hodně štěstí!

Toto je poslední erotická povídka na webíku Péro otvor. Bezprostředně ji předchází erotická povídka předposlední s názvem S filosofkou v posteli, která popisuje dřívější události téhož dne.

Zapiš do knihy zážitků své zážitky z erotických povídek ♂ Péro otvor ♀.
Čti následující erotickou povídku Jízda na kolejích ⇴

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ vznikají, protože na internetu chybí erotické povídky pro inteligentní lidi. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ obsahují nejen akci ale i inteligentní rozhovory nabité sexem a vášní a uvádějí pocity a emoce jednotlivých postav. Běžné erotické povídky toto neobsahují, neboť jejich pisatelé jsou většinou primitivní lidé bez rozvinuté sexuality. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ píše Miky, který je zároveň jejich hlavní postavou. V erotických povídkách ♂ Péro otvor ♀ je buď celý děj a nebo část děje podle skutečných událostí. Všechna jména postav a firem i názvy měst a ulic jsou smyšlené.
Dej "To se mi líbí" stránce Erotické povídky na Facebooku
 posunout na začátek 
dekorační obrázek
Tyto internetové stránky využívají cookies pro statistické účely. Používáním těchto internetových stránek s takovým využitím cookies souhlasíte.