Co nejvíc těch potvor ☺
Inteligentní erotické povídky ♥
dekorační obrázek

Úspěšná inseminace ♥ erotická povídka

Autor erotické povídky: Miky

Erotická povídka vypráví, jak Miky svedl Andreu, co jezdí na koni, a ta Andrea ho ten den dohodila Anetě, která se taky nechala svést.

Tato erotická povídka navazuje na erotickou povídku Zdechlina v ráji, která popisuje události předchozího dne.

Přijel jsem před stáje jezdeckého klubu Štípanice. Všechno úplně nové, plno zeleně. Koně ve výbězích. Vešel jsem do dvora. Uprostřed byla velká jízdárna (kolbiště) a právě probíhal skokový trénink. Trenérka řvala na celé kolo, že ji muselo být slyšet až do lesa: "Martino, počítej si ty kroky a víc pobídni nebo zadrž, protože ti to jinak vyštycuje! Zuzko, srovnej si ho víc před tím nájezdem, to bylo nakřivo, pak to nestíháš dotočit na ten oxer! Jani, já to vidím až sem, jak ji taháš v hubě! Hanko, práskni ho bičem, když se mu nechce, to tak nejde, abyste kličkovali před kolmákem!"

Jeden ryzák zamířil přímo do rohu jízdárny a podle dlouhých kudrnatých vlasů jsem poznal, že v sedle je Andrea.

"Tady to je samej hopsálek," začal jsem v koňštině.

"Za tím barákem je druhé kolbiště. Za 5 minut tam," řekla Andrea.

Obešel jsem celou jízdárnu a pozoroval, jak se omladina trénuje na jezdečák. Trenérčin hlas byl extrémně pronikavý. Na jedné straně jízdárny měla trenérka pod palcem 5 mladých jezdkyň a na druhé straně byl skokový materiál s výškou tak na ZL a byli tam 4 další koně, mezi nimi Andrea, jak jsem později zjistil, na Avionsysovi.

Všiml jsem si, že mají ten nejdražší traktor, co se vůbec dá koupit. Pak jsem šel na to druhé kolbiště kolem kanceláří a ty byly klimatizované.

Andrea mě potkala cestou na vnější kolbiště: "Čau Miky, tohle je můj Avionsys, šestiletý hřebec ČT."

"Ahojte lásky moje, rád vás obě vidím" a nastavil jsem koníkovi ruku s mrkví.

"Teď uděláme jezdeckou zkoušku a podle toho, jak to dopadne, jedem do lesa," řekla Andrea. Velmi se mi líbila její rozhodnost a jednoznačnost. Takoví jsou všichni, kteří to na koni alespoň trochu umí. Jakékoli pochyby nebo nejasnosti z vás kůň vycítí a to vás může stát život.

Omrknul jsem uzdění: "Oh, já to s uzdou neumím. Potřebuju uzdečku."

"Aha, no jo vlastně," s pochopením reagovala Andrea. "Za tři minuty jsem zpátky s uzdečkou, mám to ve stáji."

Andrea přijela, předala mi Avionsyse a já po asi půl roce seděl znova na koni. Dělal jsem jízdárenské cviky a během toho neustále měnil chody a přecházel mezi pracovním a lehkým sedem neboli vysedáním. Jednoduše řečeno, potřeboval jsem vědět, jestli to není nějakej šílenec, na kterým se zabiju. Avionsyse jsem zhodnotil tak, že pro účely vyjížďky šlape skvěle.

Docválal jsem k Andreji a ta mi dala dlouhej brífing: "Miky, sedíš dobře a otěž je podle mně v pořádku. Ty zádrže při změně chodů dělej jemněji, ale vím, že to je těžký, když nejezdíš každej den. Dám ti tam méně ostrý udidlo, než vyjedem. Avionsys ti nacválá z klusu hned. Tu pobídku holení mu dávej důrazněji, proto byl ještě chvíli v klusu, než nacválal. Jo a tu holeň do obratu zakládáš OK. Při nacválání si hlídej, na kterou nohu ti nacválá, on to občas splete. Proto mu tou založenou holení někdy trochu hejbu, ať líp cítí, kterou nohou má přeskočit. Ale na vyjíždce to je jedno, vlastně. Jo a to vysedání v klusu jsi měl dobrý, na správnou nohu. Můžeš teď zkusit nacválat z kroku. Jo a umíš páku, kdyby se roztryskal?"

"Jo, páku umím." S Avionsysem jsme byli v kroku a já zarval vší silou holeně a zádrž jsem dal jemnější. A hop. Avensius rovnou nacválal. A na správnou nohu. V pracovním sedu jsme obcválávali jízdárnu. Andy se vydala směrem ke stáji. Pochopil jsem, že zkouška na jízdárně je u konce a jede se do lesa. Hurá!!!

Měl jsem v plánu Andreu svést. Po tom, co jsem ji stačil poznat, jsem chápal, že je na tom podobně, jako moje Martička a že stačí říct "sex" a pokud není vyloženě nějak mimo, tak se začne svlíkat. Ale nejprve je třeba ji přesvědčit, že na to mám. Tak jsem se rozhodl, že na výjiždce nebudu nijak sexuálně provokovat, ale budu dělat jezdecký umění úplně naplno, s maximálním soustředěním, že můj jezdeckej výkon ji svede nejlíp. Později se ukázalo, že to bylo moudrý rozhodnutí.

Andrea jela na výjižďku na jiným koni a mi půjčila svýho. Dával jsem si majzla na každou pomůcku, neustále si kontroloval, jestli správně sedím, jestli holeň není moc vepředu nebo vzadu, jestli mám správně uvolněný ruce, atd. Andrea mě sledovala jako ostříž. Je to její kůň a jak se říká, to vám koňačka půjčí spíš svý tělo, než svýho koně.

Lesy kolem Štípanic jsou nádherný. Zahlídli jsme jelena. Jednou koňům přímo před hlavou vystartoval z křoví bažant a já už se připravoval na nejhorší. Trochu se ucukli, a hned se zase uklidnili. Hlavní cesta lesem byla asfaltová a hrnuly se po ní davy lidí. Každej nás zdravil, jako kdybychom byli všemi známí majitelé toho lesa. Andrea znala všechny cvalovky v lese a tam jsme koně pobízeli až do trysku.

Za hoďku a půl jsme se vraceli do stáje. Uběhlo to rychle. Odsedlal jsem, oduzdil. Čištění koní má na starosti personál. V šatně jsme pokecali všichni se všema. Všechny holky se ptaly, jestli tady budu taky jezdit. Kromě pana majitele bych byl jedinej chlapskej element ve stáji. Andrea odpověděla za mně: "Asi jednou za týden na výjižďku." Prostě to rozhodla za mně. A já tak nějak vytušil, že má něco v plánu, něco nejistýho, jakoby.

Vyjeli jsme ze Štípanic. Cesta vedla lesem. Podíval jsem se na Andreu a ona mrkla na mě. Pravou ruku jsem jí položil do rozkroku. Roztáhla nohy a řekla vzrušeně: "Ano."

"Paráda. Tak tahle koňačka je na tom tak, že rovnou dá výslovnej souhlas, aby nevznikly žádný pochyby," s radostí jsem komentoval vnitřním hlasem to, co se právě stalo.

"Zastavíme na lesní cestě v Úbočním lese, ať jsme o samotě," sdělil jsem jí svůj plán. "Svlíkni si kalhoty i kalhotky," a mrknul na ní s roštáckým úsměvem.

"Já se klidně svlíknu celá," řekla, když si svlíkala kalhotky.

"No to jo, ale až dojedem, mezitím jen spodek" a naznačil jsem ji, že jí budu prstit.

Dvěmi prsty jsem do ní zajel. Už byla vlhká. Najel jsem na citlivé místečko. Ihned po prvním podráždění uděla: "Haaaach" a uplně nahlas. "Aha, tahle to schválně přehání, aby to bylo rajcovnější, no to bude zajímavý," pomyslel jsem si.

Než jsme dojeli na místo, už byla uspokojená. "Jsi mistr, Miky," řekla a bylo cítit, že to pro ni byl silný zážitek.

"Dík, to vždycky potěší," reagoval s jsem potěšením.

Když jsme zastavili na kraji lesa, svlíkla si vršek a začala svlíkat mě. Měla mimořádně obratné ruce. Cvak, cvak a byl jsem nahý.

"Beru prášky, tak si dělej, jak chceš," oznámila.

"A sakra," řekla, když uviděla mé přirození. Přesunuli jsme se na zadní sedadla.

Ohnula nohy v kolenou a roztáhla je úplně na strany, jakoby udělala provaz.

Cítíl jsem z ní takovou živočišnost a řekl jsem si, že budu stříkat a stříkat, dokud mi pták vydrží v pozoru. Vůbec nebudu kontrolovat vzrušení.

Andrea byla zjevně ráda, že si může zakřičet v lese. Žádné jemné vzdychání, ale řev to byl. Nevlezl jsem do ní celý, asi jen tak ze dvou třetin. Vlhká byla skvěle, takže to klouzalo jako po nažhaveným másle.

"Oh Miky, ty jsi hřebec," občas vykřikla, jako bychom byli v inseminační stanici.

Po hodince bylo zdát, že Andrea je už dost pomilovaná. Její orgasmy jsem nepočítal, jenom prvních pět. Já byl šestkrát.

"Můj přítel to do mě pustí a pak půl hoďky čekáme, než se mu znova postaví. A ty..." řekla, nadzvedla se a po stehnech jí z otvoru vytékalo moje sperma.

A pak začla tak trochu tajemně: "Víš, Miky, chtěla jsem ti něco říct. Mám kamarádku Anetu, taky jezdí u nás na koni a ta už rok nemá chlapa. Já chlapa mám a ona nemá. Právě kdyby se ti chtělo se příště věnovat Anetě. Je o 2 roky starší než já a je ze šíleně zazobané rodiny."

"Anetě se budu věnovat ještě dneska večer, hned co tě odvezu za tvým přítelem," odpověd jsem.

"Aha, tak ona se nechala opíchat, aby mě vyzkoušela a teď mě dohodí její kámošce. No to je gól," pomyslel jsem si.

"Jo, to bys byl hřebec plemennej, chi chi," mrkla na mě s radostí.

"Víš co, tak já ti na tu Anetu dám kontakt a domluvíte se, jo? Určitě teď sedí doma a přemejšlí a přemejšlí, už se trochu trápí, víš?" řekla Andrea.

"A co kdyby si jí zavolala rovnou, řekla si ji, o co jde a pak mě předala k telefonu?"

"Jo, dobrej nápad." Andrea byla úžasná. Naprosto otevřená se svou sexualitou. A nevadilo mi, že jsme se milovali poprvé a naposled.

Ukázala mi Anetu na fotce. Pihatá zrzka, ten tmavší typ, ale ta červená v její pleti i ve vlasech tam vidět byla, ve tváři takové vyšukané ale mladické rysy, zelené oči. ★★★★★

Já řekl: "A sakra!"

"Jo, to já hned věděla, že se ti bude líbit." A už volala její číslo.

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Chvíli spolu kecaly o tom, co bylo na koních a že byla na vyjížďce s nějakým chlapem. Pak naprudko najela na hlavní téma: "Mám pro tebe chlapa na sex. Je to Miky. Dám ti ho k telefonu. Jo?" Aneta zjevně souhlasila, protože mi Andrea předala telefon.

"Čau Aneto, tady Miky. Budu se ti věnovat během půl hodiny, bereš?"

Z telefonu zazněl rajcovní hlas: "Čau Miky, jo, přijeď, jsem sama doma. Ráda tě poznám."

"Dobrý, tak já si nechám od Andrey vysvětlit, kde bydlíš a ještě si od ní vezmu tvoje číslo."

"Jo, vem a přijeď. A dej mi ještě Andy."

Teď se obě buchty bavily o mně. Aneta vytáhla z Andreji do detailu všechno o tom, jak jsme byli na vyjížďce a taky o tom, jsem Andreu před několika minutami inseminoval. ☺

"Jednu věc ti musím říct o Anet, snad tě to neodradí. Neříkej jí, že jsem ti to řekla! Anet bere pervitin. Ale je v pohodě, nikdy jsem ji neviděla mimo nebo tak něco," sdělila mi s obavami v hlase Andrea.

"Díky za informaci. Spolehni se, já budu dělat, že o tom nevím, když mi o tom Aneta sama neřekne. A kdo všechno ví, že Anet bere perník?" ptal jsem se, jakoby o nic nešlo, a už mi najížděly vzpomínky na psychoterapii pro adiktologii.

"Podle mě to nikdo neví. Anet umí neprozradit se. Proto neprozraď ani ty mě, jo?" a Andreiny obavy téměř vymizely.

"Asi nejsou jenom nějaký obyčejný kámošky, asi jsou na život a na smrt, jak to mezi koňačkama bývá. To je dobře, že to o Anet není veřejně známo, toho se chytím ve svým působení," dumal jsem si pro sebe o vztahu mezi Anetou a Andreou a o Anetině drogové závislosti.

"Jedem?" ptal jsem se, protože už jsme byli oba oblečení.

"Jo, jedem, rovnou k Anet, ukážu ti, kde bydlí, pak mě hodíš domů a přijedeš za ní, jo?" ošéfovala to Andrea.

"Půjdeš za Anetou taky? Navštívíme ji společně?" a otáčel jsem auto.

"To bychom se rozkecaly a zítra na koních bychom neměly o čem kecat. A navíc můj přítel je žárlivej a zase by se mě vyptával, jako kdyby byl od kriminálky," a Andrea dala oči v sloup.

Uvědomil jsem si, jak velká porce důvěry mi byla dnes dána, Andrea mi půjčila svého koně, pak své tělo a teď mi předává svou nejlepší kámošku.

"A jak bude Anet podle tebe reagovat, když se doví, že mám přítelkyni?" pokračoval rozhovor a my odbočili z polní cesty na hlavní cestu. Byly to asi 3 km k vile, kde Aneta bydlí.

"Říkala mi jednou, že potřebuje pořádný péro a ne nějakýho šaška, kterej jí bude skákat kolem zadku a bulíkovat eňo ňuňo."

"Pěkně řečeno," reagoval jsem se zasmáním a už si plánoval, jak Anetu pořádně vyrubu.

Přijeli jsme před vilu, kde Aneta bydlí. Andrea mi ukázala, které okna jsou Anetin byt.

"Jak přijedem k nám, tak nezastavíš před našim barákem, ale o kousek vedle, ať si toho přítel nevšimne, ať není vyšetřování."

Andrea bydlela v rodinném domku v zástavbě vedle vilové čtvrti. Vysadil jsem ji nenápadně na rohu jejich ulice a jel zpět do vilové čtvrti za Anetou.

Zazvonil jsem u branky na zvonek a byl připraven říct něco do interkomu. Místo toho se vrátka přede mnou otevřely. Tak jsem šel rovnou ke vchodu.

Když jsem byl 2 kroky před hlavním vchodem do vily, otevřely se dveře a stála tam Aneta. Přišel jsem k ní úplně natěsno a oznámil jsem zvučným hlasem: "Čau klisno, já jsem ten novej hřebec na inseminaci. Kdyby si mi ukázala cestu do tvý postele?"

Aneta se zahihňala a ukázala mi prstem, ať jdu za ní. Neřekla nic. Byl to vchod do haly. V hale u velkého stolu seděla pravděpodobně Anetina matka. Zjevně slyšela, co jsem Anetě ve dveřích řekl.

"Dobrý večer, madam," spustil jsem, hned jak jsem jí zahledl.

Vyignorovala mě a řekla Anetě: "Buď opatrná, Anetko, víš, co to jsou dneska za lidi!"

Aneta na to: "Klídek, ten je vklidu."

Aneta šla přede mnou a já ji následoval. Pozorně jsem sledoval každý Anetin pohyb, jestli v něm bude znán, jak by řekli psychiatři a adiktologové, nějaká vykroucenost. Trošku plavala rukama, ale jinak nic. Na některých lidech prostě nejde jen tak poznat, že jsou pod vlivem metamfetaminu.

Aneta otevřela dveře do svého bytu a vešli jsme oba dovnitř. Chodbu měla vymalovanou na tmavě modro. Na stěnách visely plakáty.

Přistoupil jsem k Anetě, objal ji, podíval se jí do oči a řekl uplně stejným hlasem, jako u vchodu: "Teď proběhne hodinová inseminace a pak můžem skecnout."

Všiml jsem si, že Aneta má hodně rozšířené zornice. "Asi bude na tom perníku," pomyslel jsem si. Napadlo mě, že jí to udělám tak, že na to celej barák bude ještě dlouho vzpomínat, jak jsem tu byl.

Aneta mi zase pokynula prstem, že ji mám následovat. Vstoupili jsme do místnosti s postelí. Měla to tam vymalováno na tmavě červeno, jako když symbol vášně. Přemýšlel jsem, jestli mám být na Anetu prudký nebo jemný, rychlý nebo pomalý, důrazný nebo nevýrazný.

Řekl jsem "krev", ukázal na stěnu a sledoval, co a jak Aneta provede. Podle její reakce bylo znát vyrovnanou osobnost s nižší vzrušivostí. "Tak dala si peří nebo nedala?" dumal jsem.

Přistoupil jsem k ní zezadu a přitiskl se k ní. Začal jsem ji hladit po bocích a na stehnech. Aneta zkameněla. Pak jsem ji pohladil po vlasech a za krkem. Aneta se otočila, objala mě a překrásně se usmála. Hladil jsem jí dál za krkem. Začala mě hladit v rozkroku.

Asi po ani ne minutě Aneta začala hlouběji dýchat. Pochopil jsem, že za krkem má silnou erotogenní zónu. Pomalu jsem jí sundal mikinu s americkým nápisem a odhodil ji v dáli. Hned jsem najel očima na Anetino pravé předloktí a pak na levé. Nitrožilně nic nebere, to bylo jasný.

Než jsem stačil cokoli udělat, sundala si tepláky. Byla na ostro. Nahá si lehla na břicho na postel a vytočila hlavu a dívala se na mě. Zvedl jsem její mikinu a tepláky ze země, přehodil je přes židli.

"Jsem tvůj hřebec, který tě pravidelně inseminuje," prohlásil jsem s rošťáckým úsměvem a svlíkal se u toho. Aneta se zachichotala, ale neřekla ani slovo. Přetočila se na záda.

Mrdali jsme asi 10 minut. Na sexu s Anetou nebylo nic zvláštního. Ty překrásný holky většinou nic extra neumějí. Jel jsem pomalu a řval u toho jako tygr, ani jsem neslyšel, jak Anet vzdychá nebo co vydává za zvuky. V tom začal Anetě zvonit mobil, co měla na stolku. Podívala se na displej, dala prstík na rty na znamení, že mám být teď zticha a ukázala mi, kdo volá. Na displeji stálo, že jí volá její otec.

Aneta otočila oči v sloup, stiska zelený telefonek a pustila hlasitý odposlech. Její otec rovnou spustil: "Anetko, prosím tě, je všechno v pořádku? My s maminkou slyšíme takové strašně divné zvuky z tvého bytu. Nepotřebuješ pomoc?"

Na Anetině tváři bylo vidět, že je jí to nepříjemný. "Hyperprotektivní rodiče," okamžitě mi v hlavě naskočila psychosociální diagnóza.

"Poslouchej kamaráde, tvoje dcerka je úplně šukací královna. Úplně mrdací. Chápeš? A ty zvuky, to je soulož. S-O-U-L-O-Ž. Dej si to do Google, ať víš, o co se jedná. A pokud bude tvoje dcerka chtít, tak jí hned dneska udělám dítě. POTOMSTVO. Chápeš? Budeš mít vnoučata. Rozumíš mi?" vzal jsem si slovo a vysvětlil to milému panu téměř-miliardáři na plnou hubu.

Aneta se potichu chichotala a palcem nahoru signalizovala, že je to dobře, co jsem udělal.

Její otec jenom řekl "Pane Bože" a zavěsil.

Aneta odložila mobil na stolek a pokračovali jsme. Světe div se, najednou rozjela a šoustala jak o život. Rozhodl jsem se už neřvat jako tygr, že už to stačilo, že už si mě budou nastopro pamatovat na celej život. Představil jsem si, jak to Anetin otec probírá se svou manželkou, co jsem mu řekl do telefonu, jak oba kroutí hlavama, lomí rukama a křižujou se.

Teď pro změnu začala křičet Aneta. Vlnila se pode mnou a mi se to moc líbilo. Napadlo mě, že ji budu oslovovat "šukací královno". Anetě zapípala SMSka. Četla si ji a pořád se u toho vlnila. Zase dala oči v sloup a ukázala mi, co se tam píše.

Její otec psal: "Anetko, my jsme se s maminkou shodli, ze chceme vnoucatka. Tatinek"

Instruhoval jsem Anet, ať fotříkovi odepíše: "Uz na tom s Mikym pracujeme, tati. Tvoje Anetka" Aneta se na mě podívala se směsicí pobavení a vyděšení. Po vteřině ji došlo, že tak jí otec dá konečně na chvíli pokoj a tak naťukala mnou navrhnutou SMSku.

Anet se jakoby úplně uvolnila, ve tváři jí zmizely jakékoli rysy, měla ji hladkou jak dětská prdélka. A rozjela se jak skvěle seštelovaná sexuální mašina. Úplně si mě šéfovala, přehazovala nás z polohy do polohy. Začaly na ni přicházet v rychlém sledu orgasmy. Křičela, že to muselo být slyšet po celé vile.

Zrovna mě ojížděla, jako když cváláte v pracovním sedu na koni. Začalo to na mně přicházet. "Tak chceš to vnouče nebo ne?" zeptal jsem se provokativně a předpokládal, že Anet řekne, že ne. Neřekla nic. Místo toho mě chytla pod zadkem a vší silou se na mně natlačila, abych se z ní nemohl vyndat. Prostě jsem ji inseminoval, jak nějakej hřebec kobylu ve stáji.

Tato erotická povídka navazuje na erotickou povídku Zdechlina v ráji, která popisuje události předchozího dne.

Zapiš do knihy zážitků své zážitky z erotických povídek ♂ Péro otvor ♀.
Čti následující erotickou povídku Přepadovka v lese ⇴

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ vznikají, protože na internetu chybí erotické povídky pro inteligentní lidi. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ obsahují nejen akci ale i inteligentní rozhovory nabité sexem a vášní a uvádějí pocity a emoce jednotlivých postav. Běžné erotické povídky toto neobsahují, neboť jejich pisatelé jsou většinou primitivní lidé bez rozvinuté sexuality. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ píše Miky, který je zároveň jejich hlavní postavou. V erotických povídkách ♂ Péro otvor ♀ je buď celý děj a nebo část děje podle skutečných událostí. Všechna jména postav a firem i názvy měst a ulic jsou smyšlené.
Dej "To se mi líbí" stránce Erotické povídky na Facebooku
 posunout na začátek 
dekorační obrázek
Tyto internetové stránky využívají cookies pro statistické účely. Používáním těchto internetových stránek s takovým využitím cookies souhlasíte.