Co nejvíc těch potvor ☺
Inteligentní erotické povídky ♥
dekorační obrázek

Svedena v knihovně ♥ erotická povídka

Autor erotické povídky: Miky

Erotická povídka vypráví, jak Miky svedl v knihovně slečnu, kterou pak přivedl domů na sex ve třech a také ji ochraňoval před jejím sexuchtivým šéfem.

Doma jsem dodělal všechnu práci, co jsem si na ten den naplánovat a vyrazil jsem do centra našeho města do knihovny s tím, že Martičce vrátím knihy a vypůjčím ji nové, co si přes internetový katalog knihovny vybrala a případně i nějakou sobě, když tam bude něco zajímavého. Bylo 13:30. Po 20 minutách chůze od našeho domu jsem byl v knihovně, kde je Martička zaregistrovaná.

Řekl jsem si, že mám dvě hodiny čas, tak jsem se přesunul do prostoru studovny, kde si lidé prezenčně čtou knihy. Měl jsem plán, že si projdu nové tituly, co mají v knihovně a když tak omrknu nějaké buchty.

Seděl jsem v zadní části studovny, kde je stůl pro tři studující, kteří sedí vedle sebe a za zády máte okno, takže jednak tam svítilo denní světlo a jednak jsem byl relativně zašitý před všetečnými pohledy okolních studujících, což bylo pro můj balící plán výhodné.

Sedl jsem si na prostřední židli a očekával, že vpravo nebo vlevo si přisedne nějaká buchta a já ji budu balit a pak ji třeba ošukám na záchodkách a pak ji třeba dotáhnu za Martičkou na trojičku. Tenhle plán se za chvíli ukázal být příliš zdlouhavý.

Od Martičky mi přišla SMSka: "milacku jsem doma z prace ty jsi v knihovne? prived samicku na trojicku! sbal ji a prijd! jdu se projit kolem reky tvoje marticka"

Ná základě té SMSky jsem se rozhodl, že pro dnešek přeskočím balení a podobné zdržovačky a půjdu rovnou na sex. Zatím si však žádná vhodná buchta nepřisedla, tak jsem si začal číst v knize "Umění vyjednávat a přesvědčit v obtížných situacích," kterou jsem našel v polici s novými tituly.

Po asi 5 minutách si napravo ode mě přisedla úplně hubená buchta. Koukala na mně, ohryzovala si nehty, hryzala se do rtů a nervózně třepala nohama. Vyhodnotil jsem to tak, že pro můj šoustací záměr je nevhodný objekt a nevšímal si ji. Pak si nalevo přisedl mladík. Ten jenom napsal něco do mobilu a zmizel. Ta buchta napravo, co si kousala nehty, tam pořád byla, když si nalevo přisedla plnoštíhlá černovláska. Ta by jako šla, avšak studovala historii a ani si mě nevšimla.

Po asi třičtvrtě hodiny buchta napravo odešla, zůstala jen ta nalevo, co si studovala historii. Už jsem byl v knihovně přes hodinu a říkal jsem si, že to nějak dlouho trvá, než se objeví nějaký vhodný objekt.

Pojednou si po mé pravici přisedla pěkně oblečená buchta s takovou světlejší mírně do červena pletí a ta její pleť byla tak mastná, že se úplně leskla. Mrkla na mně, vyměnili jsme si úsměvy a mi bylo jasné, že ta by mohla.

Chvíli jsem si četl tu knihu o vyjednávání. Všiml jsem si, že ta buchta napravo si položila čtenářský průkaz na stůl. Nenápadně jsem ho omrknul a zjistil jsem její jméno. Byla to Žaneta.

A šel jsem do akce. Otočil jsem se celým tělem na ni a začal na ni hladově koukat. Líbila se mi, to jo. Všimla si, že na ni koukám a třikrát se na mně otočila s úsměvem.

"Čau Žaneto, zažila jsi už někdy ten pocit, když prostě musíš a když je to silnější, než ty a když víš, že tě nic nezastaví?" položil jsem jí dotaz.

Žaneta se na mně otočila a asi se na něco ptala: "Čau. A co máš na..." Víc nestihla říct, protože jsem jí vrazil jazyk do pusy a začal jí cucat. Sekundu byla jako opařená. Pak se vzpamatovala, co se děje a chytla se. Začali jsme se líbat. Hladil jsem jí po vlasech a na šíji, pak jsem přešel na boky a nakonec do rozkroku.

Nechal jsem ji na chvíli vydechnout. Řekla: "Když musíš, tak musíš." Znova jsem na ni najel. Dral jsem se ji rukou pod kalhotky a narval dva prstíky do jejího otvůrku. Úplně jsem zapomněl, že nalevo je druhá buchta, která nás může vidět.

Pak jsem si sundal jedním pohybem kalhoty a na Žanetu vyskočilo moje přirození. Řekl jsem ji: "Jdem ke mně domů."

Žaneta omrkla moje stojící péro a řekla: "Jo, jdem."

Sbalili jsme naše věci a přešli ke stolu, kde paní knihovnice eviduje vypujčky. Všiml jsem si, že Žaneta si půjčuje něco o ekonomice firmy.

Žaneta se podívala na moji knihovní průkazku a zeptala se: "Ty jsi Marta Kottová?"

"Marta je moje spolubydlící. Já jsem Miky. U mně doma jsme pěšky za 20 minut. Teď volám taxíka. Mezitím proberem firemní finance, já podnikám." řekl jsem všechno naráz.

Paní knihovnice u pultu zavedla do počítače naše výpujčky. Brnknul jsem na taxika, ať přistaví káru před knihovnu.

Když jsme se objevili před knihovnou, Mercedes-Benz taxislužby zrovna přijížděl. Nasedli jsme.

Říkám Žanetě: "Napiš domů, že přijdeš dneska pozdě."

A napsal jsem SMSku mojí milované Martičce: "Milacku, mam pro tebe 3 knizecky a novou samicku do trojicky. Za 5 minut jsme doma. Budu se s ni milovat a pak se k nam pridas. Schovej se u me v pokoji. Jsi moje spolubydlici. Pa M."

Už jsme byli skoro na místě, Žaneta ještě ťukala něco do mobilu a mi přišla SMSka od Martičky: "milacku ty jsi uzasny jsem jeste u reky uz se vracim domu balil me tu nejaky chlap rekla jsem mu co jsi mi poradil a on zmizel tak jsem rada tesim se na trojicku pa tvuj milacek"

Dorazili jsme před náš barák, zaplatil jsem taxislužbu. Otevřeli jsme dveře do bytu. Žaneta se zula, odložila si kabelku a já ji táhnul rovnou do ložnice.

"Já musím ještě víc, než v knihovně, honem svlíkat," hecoval jsem ji.

"Takhle nadrženýho chlapa jsem ještě němela. To jsem zvědavá," přidávála Žaneta a já přitom zas tak moc nadrženej nebyl, jenom jsem tak jednal, aby to vypadalo, že jsem nadrženej, abych ji víc vyhecoval.

Lehli jsme si na postel a já začal Žanetu laskat, hladit a líbat. Potom jsem se věnoval jejímu rozkroku.

"Zasuň," jednoduše přikázala.

"Kondom?" jednoduše jsem se zeptal.

"Beru prášky, žádná guma," řekla Žaneta.

Tak jsem do ní najel v misionářské. Měla velkou kundu, větší než má Martička. Vlezl jsem se do ní celý. Byla takové hřmotné postavy, kozy trojky a po celém těle lesklou mastnou pleť. To, že se Žaneta celá leskne, mě hodně vzrušovalo.

Projížděl a sjížděl jsem jí z dorazu po doraz a přitom jsme se líbali.

"Ty jsi šikovný. To jsem ráda, že jsi udělal, co jsi udělal. Myslím v knihovně. Vlastně jsem hned chtěla, abys to udělal," sdělovala Žaneta, hladila mě přitom po zadku a občas mě štípla.

"A ty to máš ráda, když to trochu bolí?" zeptal jsem se.

"Bolet to nemusí, ale přitlač!"

Přešel jsem na přirážení a dělal to vší silou celým tělem.

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

"Jo, to je ono. Jak že se to jmenuješ?" ptala se Žaneta.

"Miky. A moje spolubydlící je Marta."

"A Martě je to jedno, že tu máš mně, jo?" ptala se zvědavě Žaneta a přerývavě u toho dýchala a mírně hekala.

"Ještě bude ráda, uvidíš, přidá se k nám a budem tři."

"Wow," řekla Žaneta nadšeně.

Pak jsem nás přesunul do tajné polohy a udělal jsem Žanetě orgasmus. Kundička se jí stáhla, dokonce i sexuální energie trochu zaproudila, Žaneta zasténala a měla pěkné vyvrcholeníčko.

"To bych mohla pořád. Stavím se i příště. Teď vím, kde bydlíš," pozvala se Žaneta na příště.

Já si představil, jak Žaneta zvoní v pět ráno na náš zvonek a řve mi do okna: "Dělej, Miky, vstávej, já chci sex!" Už se nám to totiž s Martičkou jednou stalo. Všichni sousedi o tom pak týden mluvili, ukazovali si na nás a blbě se při tom usmívali.

Dál jsem přirážel do Žanety vší silou. V tom zaklaply dveře od bytu.

Martička zvolala: "Miláčku můj nejmilovanější, jsi doma, lásečko moje nejláskovatější?"

Žaneta se jenom zaškaredila, asi pochopila, že moje spolubydlící není jenom spolubydlící.

"Jsem v postýlce, miláčku, svlékni se a přidej se," zvolal jsem.

Přirážel jsem do Žanety, která začala zase silněji hekat, asi na ni šel další orgasmus.

"Ano, miláčku, už jdu. A jak se jmenuje naše nová kamarádka?" ptala se Martička.

Žaneta jenom otevřela pusu překvapením, asi pochopila, že to tu je na denním pořádku. Přejela mi celá má záda svými drápy a zamručela u toho.

Martička vplula do ložnice už nahá a hned si lehla vedle nás do postýlky.

"Samičky jsou čelem k sobě a já si je beru do análku," rovnou jsem zahájil trojičku.

"Ahoj lásko, já jsem Marta," zahájila Martička rozhovor se Žanetou a začala ji líbat.

Žaneta, nevím sice co měla v plánu, se trojičce podvolila a otočila se směrem k Martičce. Nacpal jsem ho Žanetě do análu.

"Žaneta. Já dělam asistentku na exekutorském úřadě. A co ty?" Žaneta na Martičku.

Martička začala Žanetu laskat kolem otvůrku a řekla: "Jejda, tak to máme podobnou práci. Já dělam asistentku podnikatele soudnímu znalci v oboru nemovitostí."

Žaneta začala taky Martičku laskat a postěžovala si: "Mě v práci šoustá můj šéf, musím mu kouřit a pak ho do mě vrazí. Jeho manželka už mu nedá. Jasně mi řekl, že pokud mu nedám, tak mě vyrazí. A kolegyně má to samé."

Žanetin análek mi perfektně vyhovoval, zatnul jsem svaly, abych se vystříkal a hlásím: "Žaneto, budu stříkat, schválně, jestli něco ucítíš."

Martička, jak to slyšela a jak měla ruce v Žanetině rozkroku, pohotově nahmatala moje koule a začala mi je masírovat. Díky tomu jsem měl úplně rozkošně-roztomilý orgasmík.

Žaneta hlásila: "Cítila jsem takový lechtání a brnění."

Ja se přesunoval k Martiččině análku a Martička: "Lechtání a brnění? Tak to patříš k nám, lásko."

"Jo a u mně v práci se nic takového neděje. Můj šéf má skvělý vztah se svojí manželkou, vím to, protože mezi nimi vyřizuju láskyplné vzkazy. Miky za mnou chodí do práce a milujem se na stole, když tam šéf není, tak jsem spokojená," dodala Martička.

"Taky by se mi líbilo, kdyby za mnou Miky přišel do práce a pomiloval mě místo toho slizského šéfa," vyslovila své přání Žaneta.

Výhodou Žanety oproti Martičce bylo, že měla tak hlubokou vagínu, že jsem se do ní vlezl celý a taky měla hodně hluboký anální otvor, takže se mi to se Žanetou líbilo. Martička je ale zase drobnější postavy s překrásně roztomilou tvářičkou a má o číslo větší kozy.

Martička moje milovaná to sama navrhla: "Miky se staví zítra za mnou do práce v 10 a po 11 bude u tebe a zařídí ti to tak, že na tebe už šéf ani nesáhne. Viď Miky?"

"Ano, lásky moje. Místo šéfa budu Žanetu v práci obtěžovat já, hi."

"Ach bože, to by bylo super," řekla Žaneta, přetočila se na posteli a začala Martičku lízat.

Martičce jsem prožíděl análek a řekl jsem si, že se do ní taky vystříkám.

"Miláčku, už za chvilínku budu," a pohladil jsem Martičku po boku.

"Já už taky, úžasně mě milujete, kuřátka moje," špitla Martička.

Vystříkal jsem do ní plnou dávku, jenom sténala blahem.

"Teď Martička líže Žanetku a Žanetka mě kouří a já lížu Martičku," hlásil jsem novou polohu trojičky.

Přeskládali jsme se v posteli. Žaneta fakt dobře kouřila. Řekl jsem si, že za to vykouření ji to zítra v práci zařídím tak, že bude jako v bavlnce.

Žaneta nás opustila v šest večer, jak byly obě samičky z toho sexu už úplně utahané a nechtělo se jim dělat nic, jenom ležet.

Druhý den dopoledne jsem byl v deset v Martiččině kanceláři.

"Já se svlíknu sama. Ty bys mi zase kalhotky roztrhnul," už mluvila, ještě jsme se ani nepolíbili na uvítanou.

Odsunula papíry ze stolu a lehla si. Přirážel jsem ve stoje.

"A ne aby ses vystříkal na ty papíry," zase mluvila.

Užili jsme si hezké dopoledne a rozloučili se. V 11:15 jsem byl v budouvě exekutorského úřadu, kde pracuje Žaneta. Vyzvedla mě na recepci.

"Ten slizák už mě zase chtěl zneužít, ale vymluvila jsem se, že mě bolí hlava," sdělovala mi Žaneta.

"Jsem na to připravenej, probíral jsem to s mým advokátem, kdyby došlo na soudní řízení," řekl jsem Žanetě.

"Kdyby si to zařídil, aby už na mně nesahal, tak jsem ti vděčná až za hrob," řekla Žaneta.

"Přesně na to jsem připravenej, drž palce, a pojď za ním se mnou. Kdyby něco, tak spolu chodíme a jsi moje přítelkyně, ok?"

"No jasně, vždyť se milujem, přece," řekla Žaneta tak, že by si jí jeden spletl s Martičkou.

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Vtrhli jsme do kanceláře jejího šéfa bez zaklepání.

"Dobrý den, vy jste Kamil Žák?" spustil jsem.

"Ale moment, u nás se klepe. Běžtě za dveře a zaklepejte," řekl Žák a tvářil se při tom důležitě.

Položil jsem diktafon na jeho stůl a pustil nahrávání, že Žák viděl, jak se kazeta otáčí.

"Ty mě školit nebudeš, Žák. Teď ti něco řeknu a pokud to porušíš, skončíš v kriminále, rozumíš, čeká tě kriminál!" vyrukoval jsem na něj naprudko.

Žák se ja mě jenom nechápavě díval a ukazoval na diktafon. Žaneta se ke mně přitulila.

"Ještě jednou, byť jen náznakem, budeš moji přítelkyni Žanetu obtěžovat, tak si s tímhle kšeftem skončil! Okamžitě o tom bude vědět kriminálka a taky můj kámoš novinář, co se zabývá sexuálníma skandálama a chce si na tom udělat kariéru," pokračoval jsem.

"Co si to dovolujete! Já na vás zavolám ochranku!" oponoval mi Žák.

"Klidně zavolej, než jsem přijde, tak já už tu nebudu," vysmál jsem se mu xichtu.

"Takže od teďka v šoustací místnosti šoustám v pracovní době Žanetu já a ty jsi na ni milý a hodný a nic si k ní nedovolíš. Rozuměl jsi mi?" pokračoval jsem.

"Protože jinak to jde rovnou k soudu a tam bude Žanetu obhajovat ještě daleko ostřejší advokát, než jsem já a vytáhnem na tebe všechno, co jsme o tobě zjistili, jasný?" vyjasnil jsem Žákovi.

"Jde ti o kejhák, Žák, tak se vzpamatuj a funguj, jak máš fungovat a nedělej si problémy," dodal jsem.

"To je vše, sbohem," ukončil jsem svůj monolog.

Vzal jsem ze stolu diktafon a šli jsme ke dveřím. Otevřel jsem Žanetě.

"Pane, Vy jste..." chtěl něco říct.

"Pamatuj Žák, na Žanetu jsi milej a hodnej, nebo uvidíš ten mazec!" zařval jsem jako nasranej generál.

Hned za dveřmi mě Žaneta objala a žačala mě líbat.

"Miky, dneska jsem u vás v pět na trojičku, už se těším na tebe i na Martičku," řekla Žaneta.

"Ok, počítáme s tebou dneska v pět. A šup do práce!" odvětil jsem.

"Ahoj!"

Vypadl jsem z budovy exekutorského úřadu a zamířil si to směrem domů. Po chvíli kolem mě prosvištěla sanitka se zapnutýma majákama. "Že by pro Žáka?" dělal jsem si srandu.

Dorazil jsem domů a věnoval se podnikání. Ve 14:30 dorazila Martička a tak jsme se hned pomilovali. Pak jsme se bavili a čekali na trojičku. Mezitím jsme se milovali ještě jednou. Martičce jsem o tom, co se stalo s Žákem, řekl jenom to, že u toho byla i Žaneta a Martička se rozhodla, že to probereme, až Žaneta příjde.

V pět hodin se u nás objevila Žaneta a byla celá nadšena, že byla jmenována managerkou oddělení.

"No vidíš, tak to tě ten slizoun už nebude otravovat, když teď jsi managerka jako on," radovala se Martička.

"Já jsem managerka místo něho," chlubila se Žaneta.

"Cože? Miky, ty si to tam tak prošťouchl, že toho syčáka rovnou odvolali?" ptala se Martička.

"My jsme to řešili jenom s ním. Když přestane, tak nikdo nic neví. Nikomu jsem nic nebonzoval, tak nevím," oznamoval jsem.

"Představte si, mého šéfa odvezla sanitka!" vzala si slovo Žaneta.

"Chvíli potom, co jsme se s Mikym rozloučili, slyším někoho na chodbě křičet "Všechny vás zabiju! Všechny zabiju!" Myslela jsem si, že to je nějaký agresivní klient, tak jsem zavolala ochranku, ať to jde řešit," sdělovala Žaneta.

"Pak jsem na chodbě slyšela vzrušené hlasy a volání: "Stůj! Ani se nehni!" tak jsem vykoukla ze dveří a to už byly všechny dveře otevřené a všichni zvědavě vykukovali, co se děje," dále pokračovala.

"A představte si, ochranka držela našeho šéfa, který se jim snažil vyrvat, úplně s nimi zápasil. Objevil se náš pan majitel. Záchranář Žákovi řekl: "Nyní budete převezen do psychatrické nemocnice". Ochranka jej odvedla do sanitky, která stála dole před vchodem a sanitka odjela."

"Bavili jsme se s holkama, co se tak mohlo stát šéfovi a hledaly na internetu, co to je psychiatrická nemocnice. Volaly nám holky z vedlejšího oddělení a všichni se bavili jenom o tom, že Žák se pral s ochrankou a vyřvával na chodbě."

"Asi patnáct minut po tom incidentu přišel do naší kanceláře pan majitel a řekl, že mě jako nejlepšího pracovníka oddělení pověřuje řízením celého oddělení. Taky dodal, ať nepočítáme s tím, že se tu pan Žák ještě někdy vrátí."

"Dobře mu tak, nutit samičky do sexu a vyhrožovat jim! Psychiatrická nemocnice je jiný název pro blázinec, miláčku," řekla Martička.

"Cože? Blázinec? On se fakt zbláznil?" ptala se Žaneta.

"Podle toho, co jsem od tebe, miláčku, slyšela, tak ten syčák chytl raptus, to je psychotický záchvat vzteku. Ale to tě už nemusí zajímat, lásko, dneska jsi ho viděla naposledy," vysvětlila Martička.

"Počkej, a ty tomu nějak rozumíš, nebo co?" ověřovala si Žaneta.

"Já mám vystudovanou psychologii, ale nedělám to, protože když si psycholožka, tak k tobě pořád chodí jenom lidi, co maj problémy a stěžujou si a já mám ráda klid a pohodu," vysvětlovala Martička.

"Já jsem inženýrka ekonomie, obor národní hospodářství. A co ty, Miky?" řekla Žaneta.

"Já jsem mám vystudovanou informatiku," sdělil jsem.

"Dneska vede trojičku naše nová managerka. A to se hned pozná, jaká jsi jako vedoucí pracovník, jestli si bereš to nejlepší pro sebe a nebo rozděluješ spravedlivě," oznámil jsem.

"Miky, zasuň do mě!" přikázala Žaneta a svlékala se u toho.

"Potřebuju se nutně vystříkat, tak se mi to hodí, lásko," řekl jsem.

"A co já?" ozvala se Martička s povzdechem.

"Tebe bude šoustat potom, až to udělá mi. My dvě budem jenom tak ležet a chlap bude makat!" zavelela Žaneta.

"Hmmm, dobře mu tak, chlapovi jednomu, potřebuje pořád, tak ať maká," řekla Martička.

Zapiš do knihy zážitků své zážitky z erotických povídek ♂ Péro otvor ♀.
Čti následující erotickou povídku Dominika není kurva ⇴

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ vznikají, protože na internetu chybí erotické povídky pro inteligentní lidi. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ obsahují nejen akci ale i inteligentní rozhovory nabité sexem a vášní a uvádějí pocity a emoce jednotlivých postav. Běžné erotické povídky toto neobsahují, neboť jejich pisatelé jsou většinou primitivní lidé bez rozvinuté sexuality. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ píše Miky, který je zároveň jejich hlavní postavou. V erotických povídkách ♂ Péro otvor ♀ je buď celý děj a nebo část děje podle skutečných událostí. Všechna jména postav a firem i názvy měst a ulic jsou smyšlené.
Dej "To se mi líbí" stránce Erotické povídky na Facebooku
 posunout na začátek 
dekorační obrázek
Tyto internetové stránky využívají cookies pro statistické účely. Používáním těchto internetových stránek s takovým využitím cookies souhlasíte.