Co nejvíc těch potvor ☺
Inteligentní erotické povídky ♥
dekorační obrázek

Srdcová dáma ♥ erotická povídka

Autor erotické povídky: Miky

Erotická povídka vypráví, jak se Miky na pokerovém turnaji dal dohromady s Bárou, milovali se u ní doma a překvapil je Bářin manžel.

Jednou jsme s kamarádem Václavem, co také hraje texas hold'em poker, vyrazili na pokerový turnaj, který se konal ve vedlejším městě.

Poker mám jako hru rád, protože mě rozvíjí a to zejména v odhadu budoucího chování lidí, čili v psychologii. Učíte se číst lidem z tváří a odhadovat, co chcou ve svých očích skrýt. Vedle této psychologické lekce nám poker dává také lekci money managementu, což jednoduše řečeno znamená, že nelze vyhrát podstatně více, než kolik si v jedné hře můžeme dovolit ztratit. Další zajímavou lekci nám poker dává, když příjde série za sebou jdoucích výher nebo proher a náš mozek má tendenci přestat dodržovat naši herní strategii, protože chce rychleji dosáhnout vyšších výher nebo se okamžitě vyhnout dalším ztrátám.

Pokerový turnaj, kterého jsme se s kamarádem Václavem zúčastnili, byl typu free roll, takže buy-in byl bezplatný. Každý hráč dostal 25 000 čipů. První hodinu byla blind sázka 50 čipů, druhou 100 čipů a každou další dvojnásobek předchozí výše blind sázky.

Turnaj se konal v renomovaném casinu, což je velká výhoda, protože v casinu máte profesionálního dealera, který dbá na stoprocentní dodržování pravidel pokeru. Nad hracím stolem je kamera.

Hlavní výhra turnaje bylo 10 000 Kč buy-in do cashovky, čili příspěvek na vstup do pokeru za reálné peníze.

Mým plánem bylo udržet se ve hře 2 hodiny, užít si to na maximum, a pak udělat all-in, když se mi bude zdát, že mám nuts, a nechat osud, ať rozhodne, jestli jedu domů nebo hraju dál.

I když mě Václav registroval do turnaje sekundu poté, co zaregistroval sebe, tak pořadatelé nás posadili každého k jinému hracímu stolu a Václava jsem už během turnaje ani jednou nezahlédl. Až druhý den jsem se dověděl, jak Václav dopadl.

U každého hracího stolu bylo devět lidí. Měli jsme dealerku, odhadl jsem ji na zkušenou.

Dealerka míchá karty, začíná první hra. Sedím jako druhý po její levici, dealerka vyzývá k blind sázkám: "pán v tričku small blind, pán ve fialovém big blind, pán v minině big blind, ...," dealerka rozdává karty.

Po rozdání karet vyzývá: "každý může check nebo bet nebo fold". Všichni jsme check.

Dealerka vykládá flops. Jeden z hráčů zvolá "super!" a tak se prozradí. Já jsem rovnou fold. Pokud je blind 50 čipů a máte 25 000 čipů ve stacku, tak vás ten fold prostě nijak nebolí.

Zbytek hry sleduju své protihráče, ať si je dobře zapamatuju. U stolu jsou 2 ženy a zbytek chlapi. Moji pozornost přitahuje protihráčka, co sedí naproti. Je to asi 30 letá mladá dáma ve tmavém kostýmku, vlasy černé jako havran, modré oči, pleť bílá jako sníh, prostě můj typ. Z očí jako by jí číšila čistá láska a ve tváři má vyrovnanost. Všímá si mě, že jsem si jí všímám, tak si vyměňujeme úsměvy.

Během půl hodiny vyhrávám jednu hru, kdy v banku je asi 3300 čipů a je to tak, že na river jsme dva, já betuju 300 a ten druhý to folduje. Jeden protihráč tak horlivě sází, že už je skoro na nule. Krmič mu začínám říkat.

Po hodině se zdvojnásobuje blind na 100 chips. A já netušim, že první hra druhé hodiny je mou hrou poslední. Dealer žeton je zrovna u té černovlásky, co se mi líbí. Na ruce mám křížovou osmu a pikovou dámu.

Černovláska hned po rozdání karet dává bet 200. Všichni call, nikdo neraisuje ani nefolduje.

Dealerka vykládá flop. Jsou tam dva krále a jedna osma.

Opakuje se stejná situace. Černovláska je bet 200, všichni po ní jsme call.

Na turnu přichází desítka.

Koukám na černovlásku a ona se na mě usmívá. "Check," hlásí.

Dva chlapi, co jsou na řadě po ní, jsou taky check, a přichází řada na krmiče.

"Bet all-in," hlásí krmič a přesunuje všechny svoje chips směrem k banku. Dealerka to přepočítává a hlásí: "All-in 880, každý může call 880 nebo raise nebo fold."

Všichni kromě mě a černovlásky jsou fold, já a černovláska jsme call.

Dealerka vykládá river, je to kárový junek. Otáčí se na černovlásku a hlásí: "Můžete check nebo bet nebo fold".

Černovlásce se zadívám do očí, zachycuje můj pohled, nadzvedává obočí a hlásí: "Bet all-in."

"A do piče, to je tvrdá krasavice," probíhá mi hlavou.

Dealerka přepočítává stack a hlásí: "Dáma v černém bet all-in 12700. Pán ve fialovém může call 12700 nebo fold."

Zadívam se černovlásce znova do očí. Už na můj pohled čeká. Olizuje si pravý ukazováček a signalizuje "jenom pojď ke mně". Z jejích očí nejde vyčíst nic, jenom čistá láska.

Rozhoduju se, že na ten all-in dám call, a i když prohraju, zbydou mi ještě nějaké chips a půl hodiny si ještě zahraju.

"Call 12700," hlásím a odpočítávám chipsy za pečlivého dozoru dealerky.

"Showdown," vyzývá dealerka.

Otáčím své karty.

Dealerka komentuje: "Pán v zeleném (kterému říkám krmič) jedna dvojice, paní v černém dvě dvojice, pán ve fialovém dvě dvojice, rozhoduje nejvyšší karta, paní v černém má srdcovou dámu a pan ve fialovém má pikovou dámu, ani nejvyšší karta neurčila vítěze, bank se dělí rovným dílem mezi paní v černém a pána ve fialovém, pán v zeleném opouští stůl."

Než začala další hra, pokynul jsem černovlásce, že jdeme k baru na skleničku. Zakývala hlavou a zvedla se.

"Zdravím. Tak si to všechno rozdělíme napůl."

"Zdravím. Ale kdepák, prachy i víno beru já," a otočila do sebe víno, co bylo na baru nachystané pro hráče.

"Miky" a vzal jsem si taky víno.

"Bára" a otočila do sebe druhé víno.

"A co když tady je i někdo třetí?" což měla být jako dvojsmyslná narážka na to, že už brala třetí víno z baru a na to, že jsem jí jako provokoval, jestli dá nebo ne.

"Já jsem vdaná a úplně ho nenávidím," chytla se na moji narážku a kopla do sebe třetí víno.

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

"Já jsem zadaný a úplně ji miluju."

"Krásný dům a v něm chlad? Jdem zahřívat?" navrhl jsem.

Bára se na mě zakoukala svýma láskyplnýma očima, chvíli se zamyslela, vypila čtvrté a páté vínko, chytla mě za ruku a táhla mě k východu. Na parkovišti jsme nastoupili do jejího Audi A8.

"Můj manžel jel do Prahy, asi za kurvama," řekla Bára.

"Chceš prachy? Na, tu máš," a dala mi pětitisícovku.

Na to, že byla vlastě opilá, tak jela úplně vzorově. Vrata i dveře od garáže se před námi otevřely, takže z auta jsme vystoupili až v jejich domě.

Řekl jsem si, že jí za těch pět tisíc udělám pořádnou akci, tak jen co vystoupila z auta, jsem se na ní vrhl, položil si ji na kapotu té audiny a rovnou se jí dral rukou pod kalhotky.

"Do postele, tady ne, ty draku!" zavelela.

"Mám mít kondom?"

"Ten prasák mě šuká už pět roků bez ničeho a ještě jsem neotěhotněla."

Neřekl jsem na to radši nic. Dorazili jsme do ložnice. Manželská postel byla připravena. Svlékl jsem Báru i sebe, položil ji na bok a udělali jsme polohu lžička. Zasunul jsem do ní a začal jsem ji pomalinku projíždet.

"Báro, to je poloha na lásku."

"Lásku jsem měla naposledy v osmnácti. Víš jak, život jsou prachy a láska je jen v příbězích."

Podle Bářiných očí ji však ještě láska neopustila, i když teda dává přednost penězům.

Šoustal jsem ji ve lžičce, něžně jsem ji hladil po celém těle a říkal jsem: "Já jsem tvoje nová láska. Penízky už máš výborně zajištěné. A dneska jsi v pokeru vyhrála lásku. Jeden chlap na prachy a druhý chlap na lásku."

Bára se otočila ke mně čelem a začala mě líbat a já pochopil, že chápe dobře, co jsem jí řekl.

Bára měla nádherně velké prsa a takovou užší plytší vagínku, takže pro mě, co rád lásku spojuje s intenzivní sexuální rozkoší a silnou erotikou byla Bára super samička.

Najel jsem do ní v misionářské a pomalu ji projížděl a sjížděl. Za pár minut jsem cítil, jak proudí sexuální energie, takže o Bářině láskyplném naladění nemůže být žádných pochyb.

"Prosím tě, Báři, a co tě to napadlo, že budeš milovat peníze?" zeptal jsem se.

"Když naši nikdy na nic neměli prachy a já si toho chtěla vždycky tolik koupit."

"Já proti penězům nic nemám, čím víc tím líp, ale je lepší, když láska je pán a peníze jsou sluha, než když panují peníze a láska je sluha," řekl jsem.

"Se tvým manželem to máš tak, že prachy bereš, lásku dáváš. A se mnou to bude tak, že lásku bereš, lásku dáváš," dodal jsem.

Bára asi chápala, protože mě začala zase líbat.

Po chvíli měla Bára orgasmus, přerývavě zasténala, kundička se jí parkrát stáhla a sexuální energie v mým ptákovi zaproudila tak silně, že jsem do Báry pustil dávku spermatu. To moje vystříknutí Báru vzrušilo natolik, že stačilo párkrát rychle přirazit a měla druhý orgasmus. A znova se stalo to samé, sexuální energie zaproudila tak silně, že jsem do Báry pustil druhou dávku spermatu. Bára byla trochu mimo a já byl zvědavej, kolikrát za sebou se nám tohle může podařit, tak jsem začal přirážet tím nejvyšším tempem kraťoučkými pohyby a hlídal se víc, abych se už nevystříkal. Ty jo, šest orgasmů za dvě minuty.

Jak to skončilo, což jsem poznal tak, že proud sexuální energie začal být méně intenzivní, i když jsem přirážel stále nejvyšším tempem, tak se Bára jakoby probrala.

Koukala na mě vyšukaným nechápavým výrazem. Přestal jsem jí šoustat a vytáhl se z ní, protože bylo jasný, že chce něco říct.

"Tvoje tělíčko umí mnohočetný orgasmík a jsi v tom srdcová dáma, Báro," oznámil jsem.

"Teda, Miky, já ti dám ještě pět tisíc, protože to fakt stálo za to."

Rozdíl mezi penězi a láskou je v tom, že peníze nám mohou plynout z mnoha zdrojů ve velké výši a je to vítané, avšak lásky s ženami zvládneme tak tři čtyři souběžně a už se v tom ztrácíme. Proto další lásky někdy odmítáme. Ale další peníze odmítat, to je podle mně sebesabotáž.

"Penízky za zážitek rád příjmu, a další odměnou pro mně bude, když mě necháš si s tebou hrát až do rána, možná příjdu na něco za padesát tisíc!" řekl jsem s rošťáckým úsměvem.

"Padesát tisíc? Tolik utratí můj manžel za dvě kurvy, když je v Praze," řekla Bára.

"Já po tobě žádný penízky nechcu, ale když mi je dáš, tak si je vezmu," vysvětlil jsem svůj postoj.

Bára měla oči samou lásku a tak mě napadlo, že jí navedu, ať si na to příjde sama, že už teď ji miluju, přece jí nebudu pořád opakovat "miluji tě, lásko, miláčku", to si nechávám pro svoji milovanou Martičku.

Vytáhl jsem zrcátko, co nosím ve své tašce. Ha, teď mě budete všichni označovat za metrouše a narcise, kterej se kouká sám na sebe do zrcátka, jak je dokonalej. Já nosím zrcátko pro potřeby jednoho speciálního sebeuvědomovacího cvičení, kdy se sami sobě díváte do očí a dáváte si sugesce na sebeuvědomění.

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

"Podívej se sama sobě do kukadel, co cítíš?" zeptal jsem se Báry.

"Myslel jsi co vidím?"

"Ptám se jaký z toho pohledu do svých očí máš pocit?"

"No, modré oči, normální pocit."

"Cítíš mráz nebo teplo?"

"Teplo."

"A když se podíváš do očí prostitutky, tak cítíš?"

"Mráz."

"Když se podíváš do svých kukadel, cítíš lásku nebo nenávist?"

"Lásku."

"A když se podíváš do očí svého manžela, tak cítíš?"

"Nenávist."

"Ale jsi zvyklá utratit dvě stě tisíc měsíčně, tak to svému manželovi neprozradíš, chápeš?"

"Já už jsem mu to i říkala, že z jeho očí jde nenávist."

"A co ti na to řekl?"

"Že pocity lidí jsou iluze, které brzdí jeho byznys a snižují mu zisky."

"Jo, tak to už mu o pocitech nic neříkej, nemá to smysl a ještě by ho to naštvalo," apeloval jsem na Báru.

"Počkej, a ty chceš říct, že pocity jsou něco důležitého? Já vždycky, jak mám nějaký špatný pocit, tak se napiju vína a to přejde."

Bára si parádně naběhla a tak jsem jí rovnou dorazil: "A jak jsi měla těch šest orgasmů za sebou, co jsme se před chvíli milovali, jak mi za to dáš ještě pět tisíc, tak to byly pocity nebo byznys a zisky?"

"Hmmmm" a Bára se chytla za hlavu, protože jí to celé došlo.

"Jo a když budeš na nepříjemné pocity chlastat, tak v šedesáti z tebe bude taková nepoužitelná troska alkoholická."

"A co mám dělat s nepříjemnými pocity?"

"Třeba tohle," a rovnou jsem do ní najel zezadu, jak ležela na bříšku a koukala do mýho zrcátka.

"Když si vzpomenu na casino. Touto dobou už nám oběma asi došly všechny chips a byli jsme oba vyhozeni od stolu," převedl jsem hovor na poker a projížděl Báru zezadu.

"Počkej, a co se stane, když odejdeš během turnaje od stolu? Na jak dlouho můžeš vlastně odejít?"

"Jakmile nejsi u stolu, tak dealer hraje za tebe, vsadí za tebe blind sázku, rozdá ti karty a hned jak ti je rozdá, tak ti je foldne. Jakmile ti blindy spolykají cely stack, vyhodí tě dealer od stolu," vysvětloval jsem.

"A mohla bych nějak ukončit hru najednou?" ptala se zvědavě Bára.

"Jasně, nahlásíš dealerovi, že vzdáváš turnaj."

Jak jsem byl zezadu, zalehl jsem na Báru, chytl její prsa do dlaní, začal si s nima hrát, místo projíždění jsem začal silně přirážet nadoraz a to velkou rychlostí a byl jsem zvědavý, jestli bude mít zase více orgasmů za sebou. Sténala, vzdychala a napínala se. Sexuální energie proudila, že kdybych jenom trošku zatnul pánevní svaly nebo přestal pravidelně dýchat, tak stříkám. A najednou prásk, Bára jako když omdlela a jen tak mručela.

"Ty krávo! Bára má vesmírák," hodnotil jsem situaci sám pro sebe.

Vesmírný orgasmus trval snad minutu a půl, její kundička se divoce stahovala, a já se neudržel a nastříkal do ní dvě dávky, jak jsem ji během toho furt plným tempem rubal, až mi z toho pták jakoby začal měknout.

Pak se Bára napnula, nadechla se zhluboka, silně zasténala a proudění sexuální energie silně opadlo. Seslezl jsem z Báry, protože bude asi chtít říct, co se stalo.

"Viděla jsi hvězdičky?" zeptal jsem se jako první.

"Co to bylo? Jo, takový mžitky před očima a úplně jsem cítila v celém těle takové příjemno, jako když se udělám a cítím to dole. A trvalo šíleně dlouho."

"No tak to bylo za těch padesát tisíc, hi. To jsi měla vesmírný orgasmus."

"Jo? O tom jsem jednou četla. Že prý to mají partneři, když se hodně milují."

A Bára mě zase začala líbat a tentokrát z toho ta láska byla úplně cítit.

"Můj manžel líbání nesnáší, tak mám radost, že tebe to baví," prohlásila.

"Pane Bože, kam se taková rozkošná láskyplná samička zaprodala, to snad ani není možný," reagoval jsem na Bářino prohlášení vnitřním hlasem.

"Každá žena má tři otvory."

"Jo tak to se ti bude líbit," dávala Bára najevo své sexuální sebevědomí a už mi brala ptáka do ruky, že mi ho bude kouřit.

"Já myslel tady tenhle" a vjel jsem jí prstíkem do análku.

"Cože? To jsem ještě ne to."

"Podívej, pokud nechceš, tak já tě nutit nebudu."

Bára si lehla na bříško a našpulila zadek a hned ho zase stáhla: "Já bych potřebovala i na záchod, ale ještě nechci. Tak jindy, jo?"

A už jsem jí cpal svého ptáka k puse. Bára se jenom sladce usmála, zkušeně chytla mého ptáka a začla mi ho kouřit. Holka věděla přesně ta místa v rozkroku a jak je masírovat, aby to udělalo co největší blaho. A taky věděla, jak si ho napasovat na jazyk a do pusiny, ať to dává maximum.

"Mám hlásit výstřik?" zeptal jsem se.

Bára zavrtěla hlavou.

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

"Láska když se spojí se milováním, tak je z toho Bára," posiloval jsem její sexuální sebevědomí.

Schválně jsem začal vzdychat a hekat, i když to běžně nedělám. Uměla nádherně rozmasírovávat kontrakce a odsouvat výstřik, takže sperma jsem ze sebe soukal snad skoro minutu, než jsem se celý vystříkal, prostě skoro minutovej orgasmus.

"Báro, to bylo dokonalé."

"Jo? Líbilo se ti to, Miky?"

Zakýval jsem hlavou a dal palec nahoru.

"Tak to jsem ráda."

A už jsem se dral jazykem do Bářina rozkroku. Dva prsty jedné ruky šly dovnitř na citlivé místečko. Jazykem jsem masíroval fazolek, zkoušel různé způsoby, a pozoroval, co to s Bárou dělá nebo nedělá. A druhou rokou jsem ji kolem fazolku hladil a pomáhal svému jazyku.

"A přídáme ještě něco, jo?" řekl jsem.

Bára slastně zavrněla a nadšeně zakývala hlavou. Vytáhl jsem z tašky erotickou pomůcku a nacpal jí Báře do análku.

"Tak a teď si s tebou pohraju tak za třicettři tisíc pětset padesát pět, jo?"

Bára se jenom uchichtla a pak se ušklíbla, protože pochopila, že si z toho tak trochu dělám srandu, jak na mě vyrukovala, že mi dá prachy za sex.

Za chvíli se dostala do takového stavu, že byla zase trochu mimo, jen vrněla a oddychovala. Všiml jsem si, že jedna kombinace dráždění jazykem a pohybu rukou kolem vnějšího orgánu na Báru obzvlášť zabírá a začal jsem ji preferovat. Bára sebou začala cukat a hluboce mručet.

"Jo, to, jo, to je boží! Už budu!"

Pak řvala jako lvice a cukala sebou tak, že mi uhýbala a dráždění se mi nedařilo. Chytl jsem ji vší silou, aby se její klín přede mnou nehýbal.

"To je rozkoš, ááách, áááách!" a Bára se udělala.

"Já už jsem celá vyplivnutá, dáme pauzu, jo?" a na Báře bylo vidět, že ji ten poslední orgasmus hodně vyčerpal.

"Dáme třeba víno, máš nějaké, Barunko?"

"Barunka, ty jsi milej. Ale vždyť jsi říkal, že víno je škodlivé?" připomínala mi.

"Podle toho, v jakém jsi emočním stavu. Pokud ho piješ, aby ti to potlačilo nepříjemné pocity, tak se stáváš alkoholik. Pokud ho piješ po tomhle ..." a ukázal jsem jí, jak se celým tělem škubala, "... tak to je elixír. Kudy tudy k nejbližší láhvi?"

"Já něco donesu, skočím do kuchyně, tam by něco mělo být," řekla Bára.

Donesla láhev červeného vína, vývrtku a dvě skleničky.

"Pijem z flašky, jo?" navrhnul jsem.

"Ty jsi klasik. Jako kdysi na lavičce v parku," a smála se.

Bára otevřela vývrtkou láhev a podala mi ji, seděli jsme na posteli.

"Když se spojí láska a milování, tak je z toho Bára. Tak na tebe, kočko," a pořádně jsem ten elixír do sebe otočil.

Bylo půl jedenácté. Zaslechl jsem, jako by před domem zastavilo auto.

"Někdo přijel," říkám.

Bára přiběhla k oknu, odestřela žaluzii a: "David. Honem si ber všechny věci a schováš se u mně v pokoji, tam nechodí."

Nejvyšší rychlostí jsme se oblékli a sotva Bára za mnou zavřela dveře jejího pokoje, otevřely se vchodové dveře a vstoupil její manžel.

"Barbaro, tvůj pán je tady. Připrav mi koupel."

"Ano, drahý. Byla jsem na tom pokrovém turnaji..."

"To mě nezajímá, kde jsi byla. Už jsem ti několikrát říkal, že důležité pro tebe je jedině to, co říkám, dělám, chci já a kde jsem byl já."

"Ano, už ti napouštím vanu."

"Ty krávo. On jí má za služku, kterou ošuká a za to jí dá prachy, to je teda vztah," dumal jsem o tom, co jsem zaslechl.

Pak jsem slyšel cvaknutí dveří a úplně se vylekal, že jde někdo do Bářina pokoje. Naštěstí to byly dveře od pokoje vedlejšího.

Za deset minut vklouzla Bára do svého pokoje a šeptala na mě: "Miky, hned co bude David ve vaně, tak tě vypustím a zmizíš, jo? Ozveš se mi někdy?"

"Jo, ozvu a rád. Buď opatrná, já jsem připravený se vypařit. A moje boty! Nevšiml jsi jich ten tvůj?"

"Naštěstí ne. Buď připravený. A mám tě ráda" a chvíli mě líbala.

"Jo a co ta flaška v ložnici?!"

"Už jsem to všechno sklidila."

"Připrav se, Barbaro, jdu do vany a za chvíli mi dáš masáž!" ozval se hlas Bářina manžela.

"Ano, drahý, už jdu, jenom se ještě převleču, abych se ti víc líbila."

"Správně, správně, líbit se mi musíš, od toho tě mám. Jdu do vany."

Jenom jsem dal oči v sloup, co je to za magora. Aspoň jsem chápal, proč Bára má takovou povahu, jakou má, on už si jí zpracoval na poslušnou šukací pipinku.

"Tak pojď, Miky, už je v koupelně," Bára mě vyzvedla v jejím pokoji.

Sfičel jsem dolů po schodech, oblékl si boty, dal Báře pusu na rozloučenou.

Ještě jsem zaslechl: "Říkal jsem ti, ať už jsi tady! Dělej!" a zmizel jsem za dveřmi domu.

Šel jsem směrem na vlak. Jak jsem byl na nádraží, přišla mi od Báry SMSka: "ted se s davidem musim milovat prikazal mi to. kdy budu zase s tebou? bara" a mi bylo jasné, že s Bárou toho bude víc, než jen ta jedna noc a předtím jeden poker.

Zapiš do knihy zážitků své zážitky z erotických povídek ♂ Péro otvor ♀.
Čti následující erotickou povídku Daňová kontrola ⇴

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ vznikají, protože na internetu chybí erotické povídky pro inteligentní lidi. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ obsahují nejen akci ale i inteligentní rozhovory nabité sexem a vášní a uvádějí pocity a emoce jednotlivých postav. Běžné erotické povídky toto neobsahují, neboť jejich pisatelé jsou většinou primitivní lidé bez rozvinuté sexuality. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ píše Miky, který je zároveň jejich hlavní postavou. V erotických povídkách ♂ Péro otvor ♀ je buď celý děj a nebo část děje podle skutečných událostí. Všechna jména postav a firem i názvy měst a ulic jsou smyšlené.
Dej "To se mi líbí" stránce Erotické povídky na Facebooku
 posunout na začátek 
dekorační obrázek
Tyto internetové stránky využívají cookies pro statistické účely. Používáním těchto internetových stránek s takovým využitím cookies souhlasíte.