Co nejvíc těch potvor ☺
Inteligentní erotické povídky ♥
dekorační obrázek

S filosofkou v posteli ♥ erotická povídka

Autor erotické povídky: Miky

Erotická povídka vypráví, jak Miky svedl buddhistku, která při sexu tak filosofovala, že se Miky na ní vyprdnul.

Toto je předposlední erotická povídka na webíku Péro otvor. Bezprostředně na ni navazuje erotická povídka poslední s názvem Zasnoubení na plese, která popisuje pozdější události téhož dne.

Ten den kolem poledne jsem měl první sex s Martinou, se kterou jsem se seznámil na jedné přednášce o buddhismu, pak jsme si pár dní dopisovali a nakonec jsme se domluvili na dospěláckou zábavu u ní v bytě.

Martina byla do buddhismu celá zapálená a nadšená a já chtěl zjistit, jestli je taková i v posteli. Moje milovaná Martička mě už uháněla, ať jí seženu samičku na lásku typu samička-samička a Martina se na to zdála být vhodná kandidátka. "Buddhistky si budou rozumět a já si parádně zašukám," říkal jsem si.

Nevím už, která slečna mi řekla "slova všechno ničí," ale vím, že se to týkalo prožívání lásky. Tento citát na Martinu bohužel seděl úplně přesně, však posuďte sami...

Po 10 minutách souložení, místo toho, aby si to užívala, a to jsem jí rubal, že by moje Martička už řvala, že ať brzdím, Martina řekla: "K Buddhismu mě přivedl můj děda. Ten na to přišel u Alberta Einsteina. Jenže oba jsou už mrtví."

Nevím, jestli filozofické téma spojené s tématem smrti může podporovat sexuální vzrušení. Napadlo mě, že Martina je prostě ten typ buchty, co ráda u sexu kecá a to jí napadlo, tak to řekla a nepřemýšlela, jak to vyzní.

Ojížděl jsem ji dál a po chvíli reagoval: "Tvůj děda to vyhmátl z první ruky. Ten Einstein meditoval a získanou intuici používal na ten jeho vědecký výzkum. Anglicky se tomu říká knowledge mining by meditation."

Připadalo mi, že Martina je nějaká málo vzrušivá, tak jsem si ji přehodil na bříško a šel do ní zezadu, že to třeba bude lepší.

Zeptal jsem se: "Líbí se ti to se mnou?"

A Martina: "Tobě to můžu říct, Miky. Mě sex nebaví."

"Tak na tebe prdím, kotě, ty se s Martičkou dohromady nedáš a jenom tak tě šoustat nebudu," hodnotil jsem vzniklou situaci vnitřním hlasem.

Polknul jsem hořkou slinu a zeptal se: "A není to třeba tím, že místo chlapa máš na sex mít ženskou?"

"To bych si teda dala. Já chci mít děti."

"Teď zapojím takovou pomůcku do našeho sexíku a možná se ti to začne líbit," chtěl jsem z jejího tělíčka vymáčkout aspoň jeden orgasmus.

Vytáhl jsem se z Martiny a šel ke svojí tašce pro erotickou pomůcku. Martina se otočila na záda a zvědavě pokukovala, co bude.

Hned, co jsem do ní zasunul i s pomůckou, tak bylo znát, že to půjde. Martina vzdychala a bradavky ji naběhly. Ještě jsem jí přesunul její ruku do rozkroku, ať se dráždí taky sama. Nakonec se Martina udělala a já chvíli po ní.

"A hele ho, teď se ti sex líbí, hmmm?" zeptal jsem se.

Martina, místo aby reagovala na můj dotaz, zase řekla něco filozofického: "Chci meditací dosáhnout toho, že budu všechny kolem sebe milovat a oni budou milovat mě. DalaiLama říká správně, že je strašně málo lásky."

Původně jsem měl v záměru, že si dáme ještě jedno číslo, ale pak jsem se rozhodl, že na Martinu prdím a řekl jsem jí pravdu: "Marťo, takhle to nefunguje, svou meditací změníš leda sebe, ne jiného člověka. To je sice pravda, že díky meditaci si vyženeš intuici a lásku do pořádných výšin, ale ne proto, aby si ji rozdávala na potkání. Díky intuici poznáš toho, kdo si tvoji lásku zaslouží a taky toho, se kterým se ani bavit nebudeš, protože by tě jenom z lásky vysával a zneužíval. Počítej s tím, že 9 z 10 lidí budeš zcela ignorovat, protože ti ti nemohou nic v kontaktu s tebou přinést, jenom vzít."

Martina jenom vytřeštila oči.

Já se už oblíkal.

"Naše další setkání necháme náhodě. Ahoj," řekl jsem a zmizel k autu.

Toto je předposlední erotická povídka na webíku Péro otvor. Bezprostředně na ni navazuje erotická povídka poslední s názvem Zasnoubení na plese, která popisuje pozdější události téhož dne.

Zapiš do knihy zážitků své zážitky z erotických povídek ♂ Péro otvor ♀.
Čti následující erotickou povídku Zasnoubení na plese ⇴

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ vznikají, protože na internetu chybí erotické povídky pro inteligentní lidi. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ obsahují nejen akci ale i inteligentní rozhovory nabité sexem a vášní a uvádějí pocity a emoce jednotlivých postav. Běžné erotické povídky toto neobsahují, neboť jejich pisatelé jsou většinou primitivní lidé bez rozvinuté sexuality. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ píše Miky, který je zároveň jejich hlavní postavou. V erotických povídkách ♂ Péro otvor ♀ je buď celý děj a nebo část děje podle skutečných událostí. Všechna jména postav a firem i názvy měst a ulic jsou smyšlené.
Dej "To se mi líbí" stránce Erotické povídky na Facebooku
 posunout na začátek 
dekorační obrázek
Tyto internetové stránky využívají cookies pro statistické účely. Používáním těchto internetových stránek s takovým využitím cookies souhlasíte.