Co nejvíc těch potvor ☺
Inteligentní erotické povídky ♥
dekorační obrázek

Rozkročnice stydkopyská ♥ erotická povídka

Autor erotické povídky: Miky

Erotická povídka vypráví, jak Miky svedl hodně o sexu mluvící 19letou slečnu a zjistil, že co ona říká, to i platí.

Jednou jsem jel vlakem do vedlejšího města navštívit své rodiče. Sedl jsem si do vagónu, který byl skoro plný, ale našel jsem volné sedadlo u takové hnědovlásky.

"Zdravím," řekl jsem a sedl si.

Buchta neřekla nic a jenom se na mě usmála.

Omrkl jsem jí a s povzdechem konstatoval, že je na moje chutě dobrý objekt, ale že nemám kam s ní zapadnout, leda do hotelu a navíc jsem domluvený s rodiči, kdy asi přijedu. Pro zajímavost jsem dal do Google dotaz "hodinový hotel" doplněný o název města. Jeden mi vyjel. "Ale řešit tu buchtu nebudu," řekl jsem si. Vytáhl jsem z batohu svůj notebook s tím, že zkontroluju, jak se obchody dnes vyvíjejí.

"Prepáč, želám si tvoj notebook, len na chvílu," oslovila mě.

Začal jsem v hlavě hrabat, jak co nejefektivněji reagovat na nemístný požadavek. "Ahoj. Můj notebook na prodej není. A ty?" zaprovokoval jsem.

"Chcela som ísť len na taků stránku, kdě sa každý děň píše, čo kto robí, vieš?"

V hlavě mi naskočila slovenština z univerzity. Na univerzitě jsme měli někreré akademiky slováky a tak jsem ledasco pochytil. Buchta vypadala tak na 20 let.

"Vyčkaj dve minůty, doplním údaje do databázie a svoj notebook ti na peť minůt požičiam," reagoval jsem. Pak mě napadlo, že jsem jí ho vlastně nechtěl půjčit, ale už bylo pozdě. "Tak se podívám na tu stránku, kde byla, jestli je tam něco zajímavého," řekl jsem si.

Nacvakal jsem burzovní predikce do systému a přihlásil se na uživatele "host".

"Něch sa páči, princezna," a předal jsem jí notebook, který jsem měl připojený přes mobil k internetu. Všiml jsem si, že má modré oči, které přímo vybízely ke hlubšímu kontaktu.

"Iba peť minůt, drahý, ďakujem," řekla a převzala si můj notebook.

Po dvou minutách na mě otočila notebook a říkala: "Takúto fotku mi urobil moj chalan zo Žiliny." Na fotce byla vyfocena jen ona ve tmavě červeném spodním prádle.

"Ale, ale, že by nakonec jo? A to se mi ani nechtělo ji jakkoli svádět," hodnotil jsem fotku té buchty sám pro sebe. A taky jsem si uvědomil, že rodiče mají 5 km od města chatu, takže si to máme kde rozdat, kdyby došlo na nejlepší.

"A kam ty iděš?" zeptal jsem se česko-slovensky.

Dověděl jsem se, že vystupujeme na stejném nádraží a že jede navštívit svou babičku a dědečka, kteří bydlí asi 1 km od mých rodičů.

"Keby zme sa mali seznámiť, tak bysom chcel vedieť, ako sa voláš? Já sa volám Miky."

"Já jsom Lubica."

Vrazil jsem jí pusu a zkusil se prosadit jazykem. Lubica si nechala líbit a asi 20 sekund jsme se líbali. Pak jsem ji hladil po stehnech a ptal se: "Lubica a těba by sa páčilo, keby zme si dali vínko dněs o vosmej?"

"Čudno hovoríš po slovensky. Vínko bysom si dala." a usmívala se při tom.

Lubica se napnula v hrudi, že měla kozy jak vozy a mě se z toho zatmělo v palici a tak jsem se jí natvrdo zeptal: "A kolko orgasmov si želáš?" a hned jak jsem to vyslovil, tak jsem chtěl zmáčknout backspace, abych to jako vymazal.

"Hmm, tak to si přehnal, Miky, a to tak, že fest," řekl jsem si sám pro sebe.

S Lubicou to ani nehlo, jen se usmála a sebevědomě řekla: "Seděm, drahý."

Můj pták reagoval, jako bychom šli do akce hned a začal se mi stavět. Řekl jsem si, že už zůstanu u tématu a tak uvidím, jestli to myslela vážně nebo jak to vlastně myslela.

"A mal bysom použíť kondóm, ale muožem ísť na ostro, princezna?"

"Na ostro, drahý, ja beriem patáčiky, vieš?"

"A muožem aj analný sex?"

"No hej, to som rada, že sa takto pýtáš" a pochválila mě za tu oplzlou otázku.

"A keby si už němohla, tak ma vyfajčíš, čo?"

Lubica se jenom zasmála a já pochopil, že tu jen tak neutahám. Dostal jsem chuť nečekat až do večera a rovnou jít na věc. Lubica mi vrátila vypůjčený notebook.

Vystoupili jsme z vlaku a šli směrem k řece. Bavili jsme se a já se dověděl, že Lubica chce byt novinářka. Svítilo sluníčko a já měl v batohu svou oblíbenou deku.

"Princezna, pojdme a lahnime si na chvílu k rece."

"Něprosím si," Lubica naznačila, že se jí ležet nechce.

A já na ni zase vyjel na tvrdo: "Zasuněm svoj penis do tvojej vagíny, keď pojdeš zo mnu lehnůť k rece."

"A luďia nas uvidia! To sa mi páči, drahý."

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Přemýšlel jsem, kolik může být pokuta za sex na veřejnosti. Můj kamarád, co sídlí v mém rozkroku, se zjevně pokuty nebál. Deku jsme roztáhli pod takovou skupinou stromů. Lehl jsem si vedle Lubicy, strčil jí ruku pod kalhotky a začal ji intenzivně dráždit.

"Och drahý, muožeš," vyzvala mě k akci.

Sudnal jsem si shortky, které jsem měl naostro. A Lubici jsem sundal boty, kalhoty i kalhotky. Na pláži u řeky bylo celkem plno, ale našeho svlékání si asi nikdo nevšiml, protože jsem nezaznamenal, že by se na nás někdo díval. Lehl jsem si na Lubicu a přikryl nás druhou půlkou deky, ať mi nečouhá holý zadek.

Po chvíli jsem se rozhlídl ještě jednou a všiml si, že nějaký mladík, co je asi 30 metrů od nás na dece s nějakou slečnou, nás kouká.

"Lubica, pozri vľavo, jeden chalan nas zpatril."

"Drahý, zvedni sa zo mna, aby všecki videli, čo robíme."

Tenhle požadavek Lubice jsem ignoroval. Mladík, který nás zpozoroval, se zvedl i se svou slečnou a vyrazili směrem k nám.

"Pritlač, až sa dobre urobím, hej?" instruhovala mě Lubica, jak si přeje, abych jí to udělal.

Mladík se slečnou roztáhli deku asi 3 metry od nás pod stromy.

"Oni nás budú pozorovať, ako sůložíme, to je super, mozná buděm aj v novinách," prohlásila Lubica, ale já z toho zas tak nadšený nebyl, no.

Mladík se slečnou se svlékli, přikryli se dekou a začali taky souložit. Po chvíli mě napadl celkem drzý nápad, že bychom se mohli s tím mladíkem vystřídat.

"Čau kámo. Za patnáct minut střídáme! Řekni to tvojí buchtě." řekl jsem tomu mladíkovi, co ojížděl svoji buchtu hned vedle nás, hned co jsme spolu navázali oční kontakt.

Lubica, jak to slyšela, tak: "To je vzrušujůce, drahý, já mam rada, keď do mňa idů dva chalani" a začala mě hladit po vlasech a líbat.

Zrovna procházely dvě starší paní a jak pochopily, co asi my dva a ti druzí dva děláme, tak začaly vykřikovat pořád dokola dvě slova: "sodoma, komora, sodoma, komora, ..." a křižovaly se u toho.

Lubica, jak si toho všimla, začala pokřikovat: "sex s Ježíšom Kristom, sex s Ježíšom Kristom, ..."

Obě starší paní, jak to slyšely, okamžitě zmizely.

Za asi 10 minut volám na toho, co šoustal vedle mně: "Střídáme?"

Zvedl ruku s palcem nahoru a nenápadně jsme se nazí přesunuli mezi našima buchtama. Moje nová sexuální partnerka byla plnoštíhlá asi 18 letá blondýna střižená nakrátko.

"Čusky. Já jsem Miky. Mám mít kondom?"

"Ano, kondom. Budeš můj třetí," řekla a bylo na ní vidět, že je celá nervózní.

"Buď v klidu. Budu jemný a opatrný."

Řekla: "Tak jo. Jmenuju se Monika," kývala nervózně hlavou a zeptala se: "A jak dlouho se znáte s Přemou?"

Došlo mi, že Přema je ten mladík, co jí šoustá a asi s ní taky chodí a taky mi došlo, že nemůžu říct pravdu a tak jsem volil lež: "Už asi tři roky."

Kondom jsem měl nasazený, zalehl jsem na Moniku, odlehčil a začal do ní pronikat. Monika se mi podívala do očí a zasténala.

Otočil jsem se na Přemu a říkám: "U mně dobrý, Přemo."

Přema reagoval: "Taky dobrý. Za jak dlouho střídáme?"

"Za čtvrť hoďky třeba. A udělej to té mojí pořádně!" Měl jsem 15 minut na to udělat Monice pořádný sex bez lásky. Začal jsem středně rychle středně silně přirážet, ať má holka brzy orgasmus.

"Cítím to až v krku," řekla Monika a já si všiml, že už není nervózní.

"A líbí se ti to se mnou?" zeptal jsem se.

Monika na moji otázku nereagovala, vytočila hlavu a jemně vzdychala.

A po chvíli: "Ach ano, Přemo, víc víc," přikázala mi Monika a přitom si mě spletla se svým milým. Pořádně jsem zrychlil, ať se Monika udělá. Ta jela! Vyvrcholili jsme společně.

"Bylo modré nebe, Moni?" zeptal jsem se.

"Já jsem byla Přemovi nevěrná, ach jo," povzdechla a přitom se usmívala a kývala hlavou, že bylo modré nebe.

"Ale prosím tě, věrnost není nějaká povinnost. To je dobrovolné rozhodnutí. Věrnost vznikne tak, že jsi se svym partnerem ve všech ohledech (sex, bavení se spolu, vedení domácnosti, atd.) velmi spokojená, takže nedostaneš žádný nápad začít si s jiným mužským. A při tom rozhodnutí o věrnosti nesmíš být zamilovaná. A kdykoli přestaneš být velmi spokojená s něčím, věrnost se ruší. Chápeš?"

"Jo, chápu, já si myslela, že to tak je," řekla Monika a tím se ukázala jako skvělá buchta.

"Přemo, střídáme?"

Přema jenom zakýval hlavou. Nenápadně jsem se rozhlédl, jestli nás nikdo nepozoruje.

"Bacha! Cajti! Oblíknem se a jenom se cucáme!" zrovna jsem viděl přijíždět auto, vlastně jen střechu s majákama, protože to bylo za takovým kopečkem.

Fofrem jsme se vystřídali. Bleskově se všichni oblíkli. Oba chlapi jsme zalehli na naše holky.

"Oh, miláčik, dobre si to vymyslel," pochválila mě Lubica.

Vtom se na chodníku objevila policistka s policistou. Prošli kolem nás a dívali se na nás. Pak se otočili, znova kolem nás prošli a znova se dívali. Ležel jsem na Lubici a dával jí pusinky. Po chvíli policisté zmizeli.

"Přemo, rád jsem tě poznal a tvojí Moniku taky!"

"Čus čus, kámo, dobrá akce," reagoval Přema.

"Mizíme. Potkáme se v osm večer tady a dáme vínko," obrátil jsem se na Lubicu.

"Ano, miláčik," řekla Lubica s vyšukaným úsměvem.

Zapiš do knihy zážitků své zážitky z erotických povídek ♂ Péro otvor ♀.
Čti následující erotickou povídku Svedena v knihovně ⇴

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ vznikají, protože na internetu chybí erotické povídky pro inteligentní lidi. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ obsahují nejen akci ale i inteligentní rozhovory nabité sexem a vášní a uvádějí pocity a emoce jednotlivých postav. Běžné erotické povídky toto neobsahují, neboť jejich pisatelé jsou většinou primitivní lidé bez rozvinuté sexuality. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ píše Miky, který je zároveň jejich hlavní postavou. V erotických povídkách ♂ Péro otvor ♀ je buď celý děj a nebo část děje podle skutečných událostí. Všechna jména postav a firem i názvy měst a ulic jsou smyšlené.
Dej "To se mi líbí" stránce Erotické povídky na Facebooku
 posunout na začátek 
dekorační obrázek
Tyto internetové stránky využívají cookies pro statistické účely. Používáním těchto internetových stránek s takovým využitím cookies souhlasíte.