Co nejvíc těch potvor ☺
Inteligentní erotické povídky ♥
dekorační obrázek

Přepadovka v lese ♥ erotická povídka

Autor erotické povídky: Miky

Erotická povídka vypráví, jak Miky svedl karatistku, která na kraji lesa studovala na zkoušky z trestního práva a jak trénovali sebeobranu při znásilnění.

Jednou jsem se vydal na vycházku do Zádvořického lesa. Martička říkala, že bude doma cvičit jógu. Šel jsem lesem a přemýšlel nahlas na aktuálním pracovním úkolem. Jednotlivá dílčí rozhodnutí a jejich vysvětlení jsem si nahrával na diktafon v mobilu.

V tom jsem uslyšel motorovou čtyřkolku. Po chvíli kolem mě prosvištěly za sebou 4 mašiny. Dělalo to strašnej bordel, ale oni dobře vědí, že na ně nikdo nemá.

Šel jsem dál lesní cestou. Zahlédl jsem veverku na stromě a srnku v křoví. Pak byla taková proluka, místo stromů louka. Na kraji louky byly klády a tak jsem si na ně sedl, napil se minerálky a koukal na tu louku.

Zahlédl jsem něco červeného. Chvíli jsem se díval na to místo a viděl jsem na kraji louky, skoro ve stínu lesa, ležící postavu. Pozoroval jsem ji. Ten člověk leží a má na sobě červené oblečení, víc jsem nevěděl.

Po chvíli se postava zvedla a udělala pár cviků na protažení. Viděl jsem, že má dlouhé vlasy. Byla to nějaká buchta.

Vydal jsem se rovnou k ní, že pokecáme a když tak zašoustáme. Když jsem se přiblížil, viděl jsem, že buchta leží na břiše zády ke mně. Nevšimla si vůbec, že přicházím. Přišel jsem až úplně k její dece. Všiml jsem si, že má sluchátka v uších.

Nejvíc rajcovní byl její zadeček. Nepatřil úplně k nejmenším, ale byl excelentně vytvarovaný. Nad zadkem štíhlounká zádička v úplém červeném tričku. Dlouhé nazrzavo nabarvené vlasy dělaly mimořádně šukézní dojem.

Odložil jsem batoh, lehl si vedle ní na její deku a nahlas řekl "Ahoj Simono!" Mrště otočila hlavou a dala mi doslova policejní výzvu: "Opusťtě prostor! Vzdalte se!" a sundala si sluchátka.

"Simono, co blbneš? Vždyť to jsem já, Miky," hrál jsem překvapeného.

Buchta se svižně zvedla, postavila se do bojového postoje a rezolutně prohlásila: "Já žádného Mikyho neznám. A nejsem Simona."

Neochotně jsem se zvedl a postavil se taky do bojového postoje, ale místo, abych dal ruce do krytu, jsem rukama signalizoval upřímnost.

"To jo, to máš pravdu, kočko, Simona teda nejsi." Nenápadně jsem se podíval, co čte. Měla tam jedny skripta otevřené a druhé zavřené. Na těch zavřených jsem přečetl nadpis Trestní právo.

"Promiň, ale z mé strany se nejedná o hrozící útok dle ustanovení o nutné obraně. Tak proč jsi v bojovém postoji?" vznesl jsem dotaz, nasadil jsem ruce do krytu a naznačil přímý úder zadní rukou a přitom jsem se usmíval.

"No... Já... Nevím... A o co jde? Já jsem Kristýna. Miky?"

"Podívej se, já jsem chlap, jako každý jiný a jako každý jiný se přibližuju k holkám co nejvíc natěsno," řekl jsem a natáhl svou ruku, že si podáme ruce.

Kristýna zjevně váhala. Vyhodnocovala, jestli jsem přítel nebo nepřítel. Moji nataženou ruku nepřijala.

Lehl jsem si na její deku na bok, ať mě vidí, a zahájil rozhovor: "A ty právničíš nebo policajtuješ? Karate nebo krav magu trénuješ? Kristýno?"

Kristýna se rozhodla mě považovat za přítele a opustila bojový postoj. Poplácal jsem na deku, jakože si má lehnout vedle mně a ukázal jsem na skripta, že má pokračovat ve studiu.

Kristýna si lehla a po chvíli: "Když tu tak ležíš na mojí dece, tak by si mě mohl vyzkoušet" a ukázala do skript.

Schválně jsem se k ní přitulil úplně natěsno, ať jako do té knihy vidím: "Aha. Maření výkonu úředního rozhodnutí nebo vykázání. Máš to na tu zkoušku umět doslovně nebo máš umět uvést všechny okolnosti, za kterých je osoba podezřelá z toho téčé?"

Kristýna se usmála a podle hlasu bylo poznat, že už je vklidu: "Všechny okolnosti, kdy je osoba podezřelá? Jo, to je přesné."

"Nejprve si přečtu to znění a pak budete vyzkoušena, slečno," řekl jsem oficiálním tónem. Kristýna si ani nevšimla, že jsme tělo na tělo, jako můj s mojí. Zvedl jsem se do sedu, přelouskal ten paragraf a dal rukou pokyn Kristýně, ať spustí.

Podle mně to vysvětlila OK. A tak jsem jí dal doplňující otázku: "A jaká opatření může péčéerka provést, když je někdo důvodně podezřelý?" Na tuhle otázku jsem odpověď neznal, ale Kristýna asi ano, protože ihned spustila: "Vyšetřovatel může..."

To, co Kristýna odpovídala na moji otázku, mi dávalo smysl. Jak jsem ji tak poslouchal, začal jsem přemýšlet, jak ji svedu. Její tvářička vyloženě lákala k prznivé akci.

"Máte to na výbornou slečno, dejte mi index," pochválil jsem její výkon oficiálním tónem.

Chvíli jsme jen tak mlčeli. Já přemýšlel, jak ji co nejúčinněji svedu a ona si mě skenovala místo po místu svýma hnědýma očima.

"Trénuju karate v Drátově. A ty?" řekla.

"Já jsem trénoval karate v Brdlově. Takže ty nejsi místní, když trénuješ 250 kilometrů odsud?"

"Jsem tu u babičky na návštěvě i s taťkou a mamkou," vysvětlila Kristýna a začala si cumlat konečky vlasů.

Zase jsme chvíli mlčeli. Koukal jsem jí do očí a usmíval se. Ona se po chvilce začala na mně taky usmívat.

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Navrhnul jsem takovou bojovou akci: "Vlastně máš jedinečnou šanci si natrénovat sebeobranu při znásilnění, přičemž si můžeš být jista, že tě nezmlátím, poněvadž to budu jenom naznačovat, jako při tréninku."

Kristýna si nadhodila vlasy a řekla: "Znásilnění. To bych nechtěla zažít. A ty už si to někdy trénoval?"

Zakýval jsem hlavou a dodal: "Jo, trenér znásilňoval jednu, co má černý pásek a my jsme je napodobovali."

Kristýna se zamyslela, asi si to znásilnění představovala. A já se jí zeptal oficiálním tónem: "Přejete si být tréninkově znásilněna neznámým mužem na kraji lesa, slečno Kristýno?"

"Počkej, to jako že mě napadneš a já se budu bránit? A co když se neubráním? Co když to přeženeš ty nebo já a bude to bolet?"

"Budu ti říkat, jak se bránit, přesně tak, jak to své sparing partnerce vysvětloval náš trenér. A budu tě napadat přesně tak, jak nám to trenér ukazoval. Vyhrál jsem, pokud ti svlíknu kalhotky a jako když do tebe pronikám. Máš kalhotky? A ty vyhráváš, pokud se celým tělem dostaneš z deky. Mimo deku na tebe neútočím. Bereš?"

Kristýna se obět zamyslela, její oči signalizovaly představování si. A po chvilce: "Hmmm, no tak jo, beru," řekla.

"Kdo prohraje, dělá 20 kliků," dodal jsem.

"Jo a ještě než odejdu, tak si vyměníme telefonní čísla, ať můžem zase i příště trénovat, jak budeš u babičky," navrhnul jsem ještě před začátkem bojové hry.

"Jo, moje číslo je 123 456 789. Prozvoň mě!" přikázala mi.

"Počkej a ty už jako odcházíš, nebo co?" tak trochu vyčítavě se mě Kristýna ptala.

"Odcházím, jako slušný chlap a za chvíli se vrátím jako agresivní kriminálník," vysvětlil jsem.

Kristýna se zasmála a pohrozila mi pěstí.

"Pamatuj, vítězíš, jak se celým tělem dostaneš mimo deku. Čti si dál a já se během pár minut přikradu a zkusím tě překvapit útokem." Obešel jsem to celé kolem, jestli tam není někdo, kdo nás může vidět, ať nezavolaj policajty a není z toho problém, protože Kristýna bude určitě řvát na celé kolo, když si vzpomenu, co vyváděla, jak jsem si k ní přilehl.

Po asi deseti minutách jsem se začal ke Kristýně znova zezadu přibližovat. Přemýšlel jsem, co se jí asi honí hlavou. Přece jen ví, že nebezpečí nehrozí, ale zároveň počítá s tím, že na ni zaútočím. Přišel jsem až k ní. Měla zase sluchátka v uších a četla si v knížce. Ležela na bříšku.

Přiskočil jsem k ní z boku, vší silou jsem ji převalil na záda a klekl si na její klín. Naznačil jsem dva údery do tváře. Oba moje údery Kristýna mrštně vykryla. Začal jsem jí rozepínat kalhoty. Vůbec nic nedělala, nekřičela, nic neříkala. A tak jsem ji instruhoval: "teď zařvi "nesahej na mně, nechci, nechej mě" ať tomu pachateli dáš jednoznačný projev nesouhlasu." Všiml jsem si, že se Kristýna na mně usmívá. Tak jsem jí pohnul rukama a tělem a ukázal jí, co má teď dělat: "Snaž se mě ze sebe shodit a to tak, že se zapřeš tady a zapáčíš takhle." Kristýna nedělala nic. Sundal jsem ji kalhoty i s kalhotkama, takže jsem viděl její vyholený klín. Znova jsem ji upozornil: "Když ty se nebudeš bránit, a to ani slovně, tak vyšetřovatel uvede do spisu, že to bylo s tvým souhlasem a že znásilnění nebylo prokázáno!" Mezitím jsem fofrem strhnul své shortky a na Kristýnu vyskočilo mé přirození.

Kristýna nasadila rozmilej úsměv a řekla mi: "Tak si mě teda znásilni, ty kriminálníku jeden."

Skočil jsem do batohu pro kondom. Svlíkl jsem si tričko a pomohl Kristýně svlíknout její tričko a podprsenku. Pohled do Kristýnina rozkroku a ten pocit, že jsem si vybojoval nečekané vítězství, mě vzrušil, že můj pták už byl připravenej. Vznesl jsem dotaz oficiálním tónem: "Slečno, přejete si být souložena jemně nebo tvrdě? Rychle nebo pomalu?"

Kristýna se na okamžik zamyslela a rozhodla: "Hodně jemně a hodně rychle. A ten kondom nemusíš, pokud jsi zdravý.

Pronikal jsem do ní asi 10 minut. Milimetr po milimetru. Dělal jsem krátké rychlé pohyby. Kristýně nádherně naběhly bradavky. Měla je velké a tvrdé. Přidala se k mým pohybům tak, že když jsem šel do ní, tak úhybala ode mně a když jsem šel z ní, tak se ke mně přibližovala, takže jsme šoustali jako v pornofilmu.

Na chvíli přestala, tak jsem jí ho tam natlačil až nadoraz a začal dělat svůj tajný pohyb.

"Jo! To! Jo!" řekla si Kristýna, co potřebuje. Za chvíli měla buď jeden dlouhý nebo dva orgasmy za sebou. A já měl taky orgasmus.

"Jo, cítila jsem to tvoje to... vystříknutí, takové zamravenčení," řekla.

Já pokračoval dál a nevyndával ho z ní.

"Ty bys ještě chtěl?" ptala se a její tón hlasu naznačoval, že ona už spíš ne.

"Projdu se lesem a za hodinku tě pomiluju znova," navrhnul jsem ještě jednu spolupráci.

"Ty recidivisto!" zvolala, přičemž se usmála tím svým roztomilým úsměvem.

Přišel jsem přesně za hodinu. Kristýna tam nebyla. Z lesa se ozvalo zahvízdání a pak volání: "Pomoc! Znásilnění! Chyť si mě!"

Zvolal jsem: "Milá slečno, pojď hned ke mně, mám pro tebe super sémě!"

Ozvalo se zařechtání a Kristýna se vysoukala z křoví na kraji lesa. "Miky, naučila jsem se to všechno. A líbilo se mi to s tebou," tvrdila, přičemž mě poprvé oslovila jménem.

"Projdem se a skecnem," navrhl jsem.

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

"Byla jsem taková rozháraná, ale jak jsi mě to, tak..." nestačila Kristýna doříct a já dal prst na rty, ať je zticha.

"Jelen!" šeptnul jsem a ukázal směrem na kraj louky, kde jsem zahlédl jelena. Kristýna zůstala bez hnutí a já se k ní zezadu přitiskl a ojížděl svým rozkrokem její supr zadek. Jelen dal hlavu k zemi, asi už neslyšel hlasy z našeho směru, tak se uklidnil.

Díky tomu ojíždění Kristýnina zadečku mi pták ztvrdnul. Kristýna si toho všimla, najela mi rukou do rozkroku a začala ho hladit přes moje shortky. Já jsem najel rukou pod její kalhotky, strčil jí tam dva prsty a začal dráždit citlivé místečko. Po chvilce zajela Kristýna pod moje shortky a pokračovala v hlazení mého ptáka.

Ucítil jsem takové jemné mravenčení na špičce svého žaludu. Napadlo mě, že by to mohl být magický orgasmus.

"Cítíš takové jemné mravenčení až úplně vevnitř?" zeptal jsem se Kristýny.

"Jo? Jak to víš? To jsem ještě neměla," řekla celá vzrušená.

Trochu jsem zaprovokoval s láskou: "Čeká nás úžasnej výlet, miláčku."

Kristýna si taky, asi záměrně, spletla sex s láskou, otočila se ke mně čelem a začali jsme se úplně vášnivě líbat.

"Martička by mě vykostila, kdyby tohle viděla," proběhlo mi hlavou.

Po třech minutách jsem se oddálil a říkám: "deka" přičemž jsem si všiml Kristýnina totálně nadrženého kukuče. Její bradavky vyčuhovaly z pod uplého trička. Neoblíkla si podprdu.

Roztáhli jsme deku. Kristýna si lehla na bříško a já myslel, že chce análek. Když jsem začal pronikat do jejího zadečku, tak Kristýna: "Co to... to jsem ještě... já nevím..."

A já na to reagoval: "Užívej rozkoš, kočko."

Sjížděl jsem její šukézní zadeček. Navedl jsem její ruku do jejího rozkroku, aby se jako dělala sama. Brzy bylo poznat, že Kristýnka a análek jdou skvěle dohromady. Udělala se za chvilinku.

Mý péro v jejím zadku a ona: "Já chci... já chci..." chtěla něco říct a já ji doplnil "Šoustat až do noci" a ona "To ne. teda jo." a pak se pořádně nadechla a řekla jako pornoherečka: "Druhý otvor."

A já šup jí to zezadu do kundičky. Okamžitě jsem začal v žaludu a poté v celém péru cítit brnivou rozkoš. "Jestli mám magičák já, tak ho musí mít i ona," napadlo mně. A taky že jo.

"Pane Bože, já to nedám," zvolala Kristýna a cukala se v přívalech rozkoše. Magičák jsem už také cítil v celém svém těle.

"Magický orgasmus, jsi jedna z nejlepších," ohlásil jsem jí do pravého ouška a už i já byl tak v blahu, že jsem místy ztrácel kontrolu. Zpomalil jsem tempo, ať to zvládneme.

"Mám takové mravenčení v celém těle. Jsem z toho úplně mimo," hlásila Kristýna.

"Magický orgasmus. Byla si zrozena jako bohyně, říká tradice," vysvětlil jsem jí už celkem v klidu, protože jsem spomalil na želví tempo.

"Hlavně už nezrychluj, teď to jde." V zápětí na Kristýnu přišel fyziologický orgasmus v extrémní síle, jak už to u magičáku bývá. Stáhla se jí kundička a řvala na celé kolo, ještě že tam nikdo nebyl.

"Já už nemůžu, přestaň," přikázala mi. Radši jsem přestal.

"Pane Bože, ty jsi se zbláznil, takhle mě to!" dostal jsem od Kristýnky zdupa úplně stejně, jak od mojí Martičky, když jsme se prvně milovali.

"Buď v klidu, vždyť je to jenom sex," snažil jsem se uklidnit situaci.

"Když si to rozdáme ještě tak desetkrát, tak budeš na magičák už zvyklá a nebude ti to dělat takovej virvajz," vysvětlil jsem.

"Ještě desetkrát, jo? No co by tomu řekl můj přítel!" řekla Kristýna a hned potom si oběma rukama zakryla ústa.

"Sorry, Miky, bylo to s tebou super," najednou změnila Kristýna postoj.

"Jak si to říkal? Že jsem bohyně?" načla Kristýna vlastně náboženské téma.

"Teď to neřeš. Odpočiň si a půjdem směrem k domovu," krotil jsem její zvědavost, protože to téma je na dlouhé povídání.

"A ten magický orgasmus, to je to mravenčení v celém těle? O tom jsem nikdy neslyšela."

"No to je dobře," odvětil jsem Kristýně, mrknul okem, ale bylo vidět, že jí tahle ofiko odpověď nebude stačit.

Začal jsem jí líbat, ať se trochu uklidní. Zabralo to.

"Počkej, ty bys ještě chtěl?" zeptala se zase milým a vyrovnaným hlasem.

Začal jsem jí lízat a ona: "Miky, a co ty? Mysli taky na sebe."

Tak jsem jí to tam srčil a začali jsme se znova líbat. Nehýbal jsem se v ní, jenom jsem ho zasunul nadoraz. Že se se mnou líbala, jak s přítelem, z toho mi došlo, že spolu žádný úžasný vztah nemají.

"Máš to mravenčení, Kirsten?"

"Jéé, Kirsten, tak mi říká moje babička. Mravenčení jo, ale jenom tam dole." Začal jsem velmi pomalu přírážet.

"Teď je to boží. Je to spíš takový lechtání a je to suprový," popsala své pocity Kirsten a mi došlo, že můžu přidat do tempa, protože její nervová soustava se už na magický orgasmus asi adaptovala.

Zavtipkoval jsem: "Kirsten, dle paragrafu 7 trzáku jste odsouzena ke třem orgasmům v rychlém sledu za sebou."

"Cože? Tři?" Kristýnka se pode mnou úplně rozplývala, příjemně povrnívala blahem. Já měl magičák na plné kule, jako bych byl s Martičkou.

Jakmile prožila Kristýnka své třetí vyvrcholení, řekl jsem: "Trest jste si odpykala, nyní jste svobodná."

Dotázala se milým hlasem: "Pane soudce, co mám provést, abych zase rychle dostala další takový trest?"

Bylo mi jasný, že se to nějak zmáklo a Kristýnka je spokojená: "Vězení jsou nyní přeplněná. Nástup dalšího trestu máte až zítra ve čtyři odpoledne na tomto místě." Myslel jsem si, že pro dnešek konec a že na zítra na odpoledne nahlásím Martičce polehčující okolnost a zdejchnu se za Kristýnou.

Avšak Kirsten, ta mrška bojovná, chtěla pokračovat a svedla mě tak fikaně, že já nevěděl, co s tím. Tak jsme si zamrdali ještě jednou. Pořádně jsem se věnoval bradavkám na Kristýniných dvoječkách, abych zjistil, co to všechno umí.

Jak se Kirsten uspokojila, zeptala se mě: "Miky, ty jsi měl už někdy trojku?"

Dělal jsem, že jsem otázku nepochopil a pochlubil se: "Na maturitu jsem měl samé jedničky."

"Já taky. Ale já se ptala na dvě holky na sex," zasmála se Kirsten a poprvé vyslovila to slovo.

"No, já s tebou do trojičky už počítám. Jdeme k nám, představím tě mojí přítelkyni a budeme pokračovat."

"Cože? Fakt? Já se jenom tak ptala. Já nemůžu jít. Už musím k babičce. Naši by se vyptávali a bylo by mi to nepříjemné. Taťka je vyšetřovatel a mamka pracuje na státním zastupitelství a já chci být advokátka," sdělovala Kirsten.

Měl jsem tak trochu radost, že její rodiče dělají tam, kde dělají. "Kdyby to s Martičkou selhalo, tak jedu rovnou za Kirsten," řekl jsem si sám sobě vnitřním hlasem.

"A tebe bych tipla, že jsi od BISky, ale to mi asi nepovíš, viď?" provokovala mě Kirsten a usmívala se u toho.

Neřekl jsem na to nic, a naznačil, že můžeme šoustat dále.

"Hej, já už musím, ty jelene jeden. Taťka se umí zeptat tak, že bych se prozradila a já..." a já přerušil Kirsten.

"Počkej a to by jako vašim vadilo, že mají tak úžasnou dcerku, že..." a usmál jsem se, jakoby o nic nešlo.

"Já nevím. Ale..." začala Kirsten větu a zamyslela se.

"Prostě mě vezmeš sebou k babičce a já se představím. Řeknem, že jsme se kdysi dávno viděli na karate soutěži a dneska jsme se náhodou potkali v lese a bylo to rozkošné. Nebo ty myslíš, že profíka vyšetřovatele nějakej sex překvapí? Ještě bude rád, že má atraktivní dcerku, která si může vybírat."

Kirsten se hluboce zamyslela.

"Tak jo, Miky, vlastně mi to tak vyhovuje. Prostě našim řeknu, že jsem s tebou v lese a no problem," řekla a mi bylo jasné, že s Kirsten to je fertig.

Zapiš do knihy zážitků své zážitky z erotických povídek ♂ Péro otvor ♀.
Čti následující erotickou povídku Fičák na nuda pláži ⇴

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ vznikají, protože na internetu chybí erotické povídky pro inteligentní lidi. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ obsahují nejen akci ale i inteligentní rozhovory nabité sexem a vášní a uvádějí pocity a emoce jednotlivých postav. Běžné erotické povídky toto neobsahují, neboť jejich pisatelé jsou většinou primitivní lidé bez rozvinuté sexuality. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ píše Miky, který je zároveň jejich hlavní postavou. V erotických povídkách ♂ Péro otvor ♀ je buď celý děj a nebo část děje podle skutečných událostí. Všechna jména postav a firem i názvy měst a ulic jsou smyšlené.
Dej "To se mi líbí" stránce Erotické povídky na Facebooku
 posunout na začátek 
dekorační obrázek
Tyto internetové stránky využívají cookies pro statistické účely. Používáním těchto internetových stránek s takovým využitím cookies souhlasíte.