Co nejvíc těch potvor ☺
Inteligentní erotické povídky ♥
dekorační obrázek

Padesátšestka jak za mlada ♥ erotická povídka

Autor erotické povídky: Miky

Erotická povídka vypráví, jak Miky svedl 56letou paní, přičemž si myslel, že jí je asi třicet.

Šel jsem po ulici ve vedlejším městě. Měl jsem tři a půl hodiny čas do obchodní schůzky, protože jednu jsem měl v deset a druhou až ve tři. Domů a zpět se mi jezdit nechtělo. Obvolal jsem všechny tři buchty, co jsem z toho města znal a souložil. Všechny tři byly v práci a nemůžou se urvat. Jedna mě ještě zprdla, že jsem nadrženej, až jsem otravnej a že ona má krámy, tak ať se vzpamatuju. Jako bych to mohl vědět...

Vtom jsem si všiml, že mým směrem jde taky asi třicetiletá samice a dostal jsem chuť mít s ní sex, jenom tak, z hecu. Přiblížil jsem se k ní a oslovil jí: "Dobrý den. Prosím, vy jste místní?"

"Ano, hledáte něco?" celkem neochotně se na mě obrátila.

"Hledám cestu do nejbližšího lesa, potřebuji nachytat ježky." sdělil jsem ji a nahodil nevinnej úsměv.

"Ježky? To já nevím. A les je pěšky daleko. Pojedete autobusem číslo osm na konečnou a tam je pak nebližší les." řekla a podívala se na mě s otráveným výrazem.

"Děkuji, jste velmi laskava. A napadlo vás někdy, jak máte úžasné vlasy?" Měla dlouhé černé vlasy. Už jsem si představoval, jak ji vlajou při naší souloži.

"Moje vlasy jsou moje věc, pane. Chcete po mně ještě něco, nebo co se děje?" důrazně vyčítavým tónem vyrušila mou provokaci. A jé jé, ta je milá.

No nic, tak buď a nebo. A risknul jsem to: "Říkej mi Miky. Ježek je symbol sexu."

Podívala se na mě s vražedným výrazem: "Neobtěžujte mě!" a přidala do kroku.

Když pomyslím na svoji milovanou Martičku, stačí jenom špitnout "ježek" a už se svlíká a připravuje na sex.

Nasadil jsem vyhružnou arogantní rétoriku: "Poslouchej, holčičko! Tady tenhle chlap chce mít s tebou sex! Támhle ten! A ten taky!" Vyšlo to. Zastavila se a řekla: "A jak to jako víš? Jak se jmenuješ?"

"Říkají mi Miky. A to sis nevšimla, že mezi tvejma klepetama je něco skvělýho?"

Zatvářila se na mně se směsicí pobavení a zhnusení: "Takže žáden les, jo? Ty mě chceš do postele! Ty hovado, zavolám na tebe policajty! Běž pryč!"

"Paráda, už má představu, jak jsme spolu v posteli, vyhrávám," a měl jsem radost. A její tělo prozradilo, že je pro sex se mnou, protože změnila styl chůze na takový ležérní. Jenom ta hlava vzdoruje. "Asi má velký traumata s chlapama," pomyslel jsem si.

Nevěděl jsem jak se jmenuje, tak jsem si nějaké jméno vymyslel: "Simono, půjdem k tobě domů, dáme si kafe a já zas půjdu. Můžu ti pomoct s počítačem, mám vystudovanou vysokou počítačovou."

"Kafe doma nemám! Počítač mám zavirovaný nebo co. Už mi v tom šmejdilo víc lidí a je to čím dál tím horší," řekla a já si všiml, že v jejím hlase je usmíření.

"Na počítač se podívám, mám hodinku dvě čas. Po cestě k tobě je nějakej obchod?"

"Jo, obchod je za rohem. Jo a já nejsem Simona, ale Petra." a podala mi ruku. Pevně jsem ji stisk, jako na byznys schůzce a hodil tu otřepanou frázi: "Rád tě poznávám, Petro."

Ufff, to byla náročná dřina. Zapnul jsem tam nějaký odlehčující téma: "Třeba si udělej velkej nákup, já ti s tím pomůžu. Co myslíš, co je lepší? Prací prášek nebo granule na praní?"

"Já používám takový sáčky, je v tom takovej maglajz, strčí se to do pračky mezi prádlo a ..." řekla Petra přičemž větu nedokončila, jako by se zasnila.

Zahli jsme za roh a já uviděl obchod. Ukázal jsem na něj rukou a nic neřekl. Petra zakývala hlavou. Vypadalo to, že se uklidnila, že už není vůbec v hněvu. "Asi má s chlapama nezpracovaný traumata plný emoční bolesti," určoval jsem její psychologický profil svým vnitřním dialogem.

V obchodě jsme nakoupili dvě plné tašky. Vyloženě mě použila jako nosiče.

"No, bylo by to fajn, kdyby se ti ten můj počítač podařilo nějak rozjet. Jede to strašně pomalu a pořád tam vyskakujou okna, že jsem byla napadena virem a přitom se cítím zdravá."

"Uvidíme, co se s tím dá dělat a jak rychle to půjde. Ve tři musím být v centru, mám schůzku s obchodním partnerem."

"Ty podnikáš? Jaktože jsi ještě nezkrachoval?" "A jé jé, ta má nějaké negativní kognitivní stereotypy týkající se podnikatelů," popisoval jsem si jen tak pro sebe Petřinu psýchu.

"Já podnikám proto, aby se mi dařilo," řekl jsem s americkým úsměvem a přehnaným nadšením.

"Daří se přece jenom miliardářům," prohlásila rozhodně. "Ježišmarja, takový hovna, kde na to tahle na pohled celkem supr třicítka přišla?" přemítal jsem opět nad jejím psychologickým profilem.

Šli jsme dál ulicí a mě už trochu bolely ruce, jak jsem táhl ten těžkej nákup.

"Počkej, a jak jsi to myslel s tím sexem? Vždyť já bych mohla být tvoje matka," vyhrkla Petra.

"A mám vyhráno, budem šukat, právě jí to docvaklo v palici, paráda, kondomy mám, super, užiju si to, i když ona bude lakovat načerno, dobře jí tak, krávě jedné," s radostí jsem přijímal své sexuální vítězství s trochou odvety za její nezměrné protivenství na začátku našeho setkání.

"Jak to myslíš, moje matka? Moje matka má skoro šedesát let a můj otec je o rok starší."

"No a mi je 56, chápeš?" řekla Petra.

"Co je tohle za fígl? Vždyť jí je tak maximálně třicettři, podle tváře, podle kůže, ale těch negativit do sebe už nachytala, to zas jo," dumal jsem si pro sebe.

Najel jsem tam zvídavou rétoriku: "Jakože se cítíš na 56, jo? Život ti nejde, jak bys chtěla?"

"Narodila jsem se před 56ti lety, chápeš Miky? Jsem jakoby tvoje matka a ne nějaká do postele, rozumíš?"

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

"Tak to bude bezkonkurenčně nestarší buchta, kterou jsem kdy ošukal," poznamenal jsem si sám pro sebe.

"No ale... Máš krásný vlasy, skvělou pleť, mladickou tvář, pevný prsa, štíhlý boky, pěkně se vlníš... Vždyť vidím, že ti je asi třicet. Tak proč mi tohle říkáš?" napral jsem do ní všechny komplimenty, které mě napadly, když si tahle naběhla. A pak do ní naperu svoje péro, to je jasný.

Během toho, co jsem ji dával komplimenty, se úplně rozzářila. Cítil jsem, že je štastná. Zastavila se, otevřela kabelku a vytáhla občanský průkaz. Ty krávo!!! Fakt jí je 56. To je v prdeli!!!

"To neber vážně, to jsou jenom nějaký administrativní údaje," řekl jsem s tím, že to co nejvíc zlehčím.

Petra se na mě usmála a vesele prohlásila: "Tak jo. Administrativní údaje. To si budu pamatovat."

Dorazili jsme k Petře do bytu a já se pohodlně rozvalil na jejím kanapi. Jak je možný, že tělesně je tak zachovalá a přitom psychiku má plnou negativismu a předsudků, které jí musí stašně komplikovat život," přemýšlel jsem.

Vzpomněl jsem si, že v občance měla uvedeno, že je vdova. Zeptal jsem se: "Nevím, jestli o tom někdy mluvíš, ale co se stalo tvýmu chlapovi, že už není mezi námi?"

"Byl to super chlap. Od tý doby podkávám jenom samý debily, co chcou jenom sex a jsou na mě zlí," řekla s klidem. "Ha, já jsem na tebe byl taky zlej a taky chcu jenom sex," pomyslel jsem si.

"Pojďme na ten počítač," zavelel jsem. Počítač byl u ní v ložnici.

"Výborně, prostě ji nenom přehodím od počítače do postýlky a pak si zašoustáme," přemýšlel jsem pro sebe a radost ve mě vyloženě proudila.

Důležité data měla všechny na flashce, tak jsem ani nemusel nic zálohovat. Nainstalovat jsem antivira, aktualizovat ho a spustil celkový test s automatickým mazáním zavirovaných souborů. Kdyby byly zavirované i systémové soubory, tak nevadí, bylo tam po ruce instalační CDčko.

"Tak jsem spustil tu opravu počítače, teď to poběží samo, počkejme na výsledek," oznámil jsem. Petra se mezitím převlékla do červeného trička a květovaných tepláků. Sedl jsem si na postel a vytáhl telefon.

"To jsi moc hodnej, Miky, to je fajn, že znám někoho, kdo tomu rozumí," řekla milým hlasem s laskavým úsměvem. Všiml jsem si, že je bez podprsenky. Že by neměla ani kalhotky? Do mýho péra začala proudit krev. Přisedla si ke mně na postel a zvědavě mi koukala do mobilu. Dal jsem ho pomalu na stranu, aby měla větší šanci všimnout si boule v mým rozkroku.

"Ale ale, copak to tady máme?" řekla tak trochu překvapeně a ukázala mi do rozkroku. Dělal jsem, že jsem to nepochopil a přiblížil je k ní na těsno a ukázal ji mobil. "Obchodní korespondence," řekl jsem. "Hezky voníš," a dotkl jsem se jí letmo na zádech.

Chvíli se dívala do mobilu a já čekal, až se mi zas podívá do rozkroku. Nenápadně zašvidrala očima.

A jedem! "Táááák," vyslovil jsem se vzdechem. Odložil jsem mobil a jedním trhnutím jsem si sundal kalhoty i s trenkama. Můj pták okamžitě vyskočil do pozoru.

Petra jenom vykulila oči. Jedeme dál! Postavil jsem se polonahý před ní a rukou jsem ji zatlačil na hrudi, až si lehla. A dup! Zarval jsem za její tepláky a strhnul jsem jí je naráz, ani nevím, jestli měla i kalhotky nebo ne. A šup! Přiklonil jsem se k ní, chytnul si péro do ruky, nasměroval na její otvor a rub ho tam!

Než se Petra stihla vzpamatovat, co se děje, už jsem ji šoustal.

"Miky, to ...," něco chtěla říct. Přirazil jsem vší silou. Místo dořeknutí věty zasténala. "Měl bys mít ochranu, Miky," vysoukala ze sebe. To jsem uznal jako správnou připomínku, vytáhl ho, obrátil se k tašce a vytáhl kondom. Mezitím, co jsem si nasazoval kondom, tak si Petra svlékla tričko, přesunula se doprostřed postele a roztáhla nohy. Vypadala na třicet. Svlékl jsem si košili a přitulil se k ní.

Měla jeden orgasmus za druhým, ani jsem se nesnažil. "Hmmm, tak tuhle buchtici navšívím i příště," rozhodl jsem se. Zeptal jsem se jí vznešeně: "Jaká šoustací poloha by naší milé dámě vyhovovala nyní?" A Petra: "Milej pane, jakákoli, ale hlavně nepřestávejte!"

"Vidíš vidíš, holčičko a to jsi na mě chtěla volat policajty, nebo co jsi to tam blábolila," problesklo mi hlavou.

Po asi hodince a tak dvaceti orgasmech Petra hlásí: "Už nemůžu Miky, potřebuju odpočinek." "Už budu," řekl jsem. Rozjel jsem se na nejrychlejší tempo, jaké vůbec lidské svaly dokáží vytvořit a vystříkal jsem se.

Petra odpočívala na posteli a já kutil u počítače. Nainstalovat jsem ještě aktualizace systému a říkám ji: "Přepnul jsem to na automatické odvirování v tichém režimu. Bude se to dělat samo a okna o virech se ti nebudou otevírat."

"Jsi zlatý, dík," řekla Petra. Bylo vidět, že nad něčím přemýšlí. "Asi nad tím, jestli se někdy v budoucnu znova uvidíme," napadlo mě. A tak jsem vymyslel záminku: "Určitě bych se měl ještě jednou na ten tvůj počítač přijít podívat, ať ověřím, jestli nové nastavení dlouhodobě funguje."

"Aha, tak jo. A hlavně se stav někdy na sex. Stavíš se?" řekla s nadrženým tónem. "Tak to je dobrý, neprve slovo sex bylo pro ni, jako by na ni šel s nožem a teď slovo sex vyslovuje jako slovo rohlíky," popsal jsem si sám pro sebe její poslední větu.

"Jo, stavím se. Mi se to s tebou líbilo, máš hodně orgasmů a krásně se ti stahuje kundička," byl jsem taky explicitní. "Tak to jsem ráda, že se ti to líbilo. Já měla sex naposledy před třemi lety a bylo to takový nemehlo, až hrůza," vysvětlovala Petra.

"A kdyby se tě nekdo ptal, tak ti je třicettři a sex máš ráda, jasný?"

"No pokud se mi ten chlap bude líbit aspoň tak jako ty, tak proč ne."

Zkusil jsem z ní udělat tak trochu děvku, no ☺

Bylo půl třetí, tak akorát čas jít na obchodní schůzku.

Zapiš do knihy zážitků své zážitky z erotických povídek ♂ Péro otvor ♀.
Čti následující erotickou povídku Rozkročnice stydkopyská ⇴

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ vznikají, protože na internetu chybí erotické povídky pro inteligentní lidi. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ obsahují nejen akci ale i inteligentní rozhovory nabité sexem a vášní a uvádějí pocity a emoce jednotlivých postav. Běžné erotické povídky toto neobsahují, neboť jejich pisatelé jsou většinou primitivní lidé bez rozvinuté sexuality. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ píše Miky, který je zároveň jejich hlavní postavou. V erotických povídkách ♂ Péro otvor ♀ je buď celý děj a nebo část děje podle skutečných událostí. Všechna jména postav a firem i názvy měst a ulic jsou smyšlené.
Dej "To se mi líbí" stránce Erotické povídky na Facebooku
 posunout na začátek 
dekorační obrázek
Tyto internetové stránky využívají cookies pro statistické účely. Používáním těchto internetových stránek s takovým využitím cookies souhlasíte.