Co nejvíc těch potvor ☺
Inteligentní erotické povídky ♥
dekorační obrázek

Kráska odvedle ♥ erotická povídka

Autor erotické povídky: Miky

Erotická povídka vypráví, jak Miky svedl překrásnou slečnu, která jej pak přiměla k tomu, aby jí oplodnil.

Sedl jsem do autobusu, vytáhl telefon a začal sjíždět feed svého Facebooku. Po chvíli jsem si všiml, že naproti sedí rozkošná samička. Okamžitě zachytila můj úsměv a oplatila mi jej. "Hmm, tahle je vzor krásy," zhodnotil jsem pro sebe.

Dvojky úplně razily nad její štíhlouné drobounké tělíčko, jako razí čtverky mojí milované Martičky.

Pocítil jsem v rozkroku, že by měla dostat moje sperma. A tak jsem zaprovokoval: "Slečno, poradíte mi? Patří ženy mezi lidi nebo to je nějaká nevysvětlitelná genetická mutace?"

"Ha, tak jsem to posral hned zprvní," poznamenal jsem vnitřním hlasem, protože otočila hlavu stranou, jako by mě nechtěla vidět.

Ale po asi deseti sekundách se na mě otočila a jemným rajcovním hláskem řekla: "Když mě můj přítel vůbec nechápe a já nevím, co s tím."

Udělal jsem to samé, co udělala ona. Otočil jsem hlavu na stranu a usilovně přemýšlel, co ji na to odpovědět. Chtěl jsem ji přefiknout. Nějak mě napadlo, že na ni budu drsnej a tak jsem ji vmetl do xichtu: "Však počkej holčičko, až ti jednu fláknu, tak mě pochopíš hned!" a napodobil jsem přitom její roztomilý úsměv a rajcovní intonaci.

Bylo velké riziko, že si mě zařadí mezi hajzlíky, ale mohlo by to vyjít a mohla by otočit rozhovor na mě a svého přítele pustit z hlavy. A taky že jo! Naklonila se ke mně úplně natěsno a kecla: "Tak si bouchni."

Okamžitě mi prosvištělo hlavou, že bude asi sado-maso holka. Udělám tedy, co říká. Za ránu nic nedáš, hi. Dal jsem pravou ruku v pěst a hákem ji praštil do boku. Zase sázka do loterie. Buď se holka rozbrečí, nebo na mě bude křičet, nebo si odsedne, nebo ... No prostě nic moc vyhlídky na úspěch.

Zavrněla, jako bych ji hladil v rozkroku. "Asi fakt sado-maso buchta. Snad mě jenom neprovokuje a nezkouší, čeho všeho jsou chlapi schopni," přemítal jsem.

Vsadil jsem si potřetí a rázně se jí do ouška polohlasem dotázal rozkazovacím tónem: "My dva se milujeme dneska večer u tebe, jasný? Adresa? Telefon?"

Zase chvíle napětí, co holčina udělá. Úplně jsem trnul hrůzou, že zakřičí na celý autobus: "Pozor! Ten chlap je nebezpečný úchyl, který mě mlátí!" Šáhla do kabelky a vytáhla telefon. Jak tam šahala, tak jsem měl strach, že na mě vytáhne pepřák.

"Zapni si bluetooth, pošlu ti vizitku," řekla. Můj pták zapnul bluetooth jako první. Okamžitě si všimla narůstající boule v mém rozkroku.

"Ty jo, budu souložit tuhle krásku," moje péro bylo nadšené. Vyměnili jsme si vizitky, tak tak jsme to stihli, protože hned poté vystupovala. Na rozloučenou jsem ji vší silou zatáhl za vlasy, div jsem ji neskalpoval. Líbilo se jí to, poněvadž na mě hodila radostný úsměv. Pak zmizela.

Po chvilce mě napadlo, jestli to nebyla nějaká babská srandička, aby milá Vlaďka zjistila, čeho všeho jsou chlapi schopni, aby ji sbalili. Zapípala mi SMSka, která mě hned vyvedla z omylu: "Cau Miky. Prijed dneska v 18. Cas mam do 22. Vem cervene vinko a panskou ochranu. Pa Vladka" Můj ptáček plesal blahem, protože věděl, že má na večer novou paničku.

Na chvíli mi vyvstala představa, jak Vlaďce jednu fláknu, ona se skácí, upadne do bezvědomí a já volám sanitku. A pak hned po ní druhá představa, jak čtu papír: "sdělení obvinění... ublížení na zdraví s trvalými následky...," až mě z toho zamrazilo.

"Musím to nějak promyslet, ať ji vzruším a ne zruším," dumal jsem. Řešení jsem měl v kapse. Pro sebeobranu nosím u sebe zbraň zvanou yawara. Yawara bolí jak čert, ale modřinu neudělá, i když to trochu přeženete. "Takže bolesti bude dosti, ale následky žádné," uzavřel jsem téma.

Odpoledne s kámošem a flaškou gořalky uběhlo jako voda a najednou bylo skoro šest a já nasedal do autobusu směrem do vedlejšího města za Vlaďkou.

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

"Ahoj," otevřela mi v úplém tričku, ve kterém vypadala totálně k sežrání. "Nejprve se domluvme, že pokud tě něco bude bolet až příliš, tak vykřikneš "medvěd", platí?" hned jsem šel k věci.

"Hmmm, medvídek," odvětila Vlaďka s rozkošným úsměvem a pohladila mě po vlasech. No prostě kráska jako z ráje ★★★★★ Kamarád, co sídlí v mém rozkroku, byl ihned připraven. Vlaďka velmi všímavá to obratem zaznamenala. Na drzačku jsem ji chňapnul ruku a její dlaň si položil na svůj nástroj.

"Hmmm...," zavrněla se zájmem. Svou dlaň jsem šoupnul do jejího rozkroku a napodobil její úsměv. "Cítíš lásku?" zaprovokoval jsem.

"Pleteš si pojmy, Medvídku," prohlásila, "to je touha," a nahodila pečovatelský úsměv. "Miluji tě," pokračoval jsem v emočním blafování. "To seš teda rychlík," mrkla na mě a mírně vystrčila jazyk mezi zubíky.

"A sakra, tahle ví, tak bacha," problesklo mi hlavou. "Pomilujeme se a láska může vzniknout, měl jsem na mysli," řekl jsem jí honem pravdu, aby si nemyslela, že jsem nějaký blábolivý macho, ale psychologicky gramotný inteligent.

Vlaďka se usmála a dala palec nahoru, jakože teď to říkám správně. "Ty jsi psycholožka?" zkusil jsem hádat její povolání. Uvědomil jsem si, že to není jenom tak, když někdo umí pojmenovat správně emoce a pocity a ještě se ohrazuje, když to druhý udělá nesprávně.

"Jsem psychoterapeutka, jestli ti to něco říká."

"Jo, něco jo. Začínám chápat hypnózu podle Miltona Ericksona, mám osvojenou rogersovskou zaměřenou na osobu, kterou si dávám sám sobě, obecně rozumím KBT, ale kdybych měl dělat někomu terapii, tak bych musel koukat do knížky a perfektně zvládám meditaci všímavosti," uvedl jsem po pravdě. Na Vlaďku to udělalo dojem úplně nehorázný, vyvalila oči a chvíli tak na mě jen tak civěla, jako na zjevení boží.

Když se z toho vzpamatovala, tak se na mě tak zamilovaně koukla a prohlásila: "My se v práci taky vzájemně spravujem rogersem. Klientům dávám KBT. Hlavně adiktologie. To se dovíš věcí o těch narkomanech. Meditovat mě moc neba, jsem ráda v pohybu. A tu hypnotickou terapii podle Ericksona si od tebe fakt ráda poslechnu."

"Ha, a mám tě kočeno," pomyslel jsem si a cítil jsem radost, že máme společné téma na na vysoké emocionální i intelektuální úrovni. "Nebude už pak o mě vůbec pochybovat," vnitřně jsem si broukal.

"Ja automatizovaně obchoduju na několika burzách cenných papírů s futures kontrakty a opcemi na akciové indexy," vysvětlil jsem Vlaďce své podnikání.

"Hmmm. Burza. Vlk z Wall Street," zhodnotila to. "Nejsem makléř, ale individuální investor a taky neberu drogy a nedělám podvody a taky... No, to je na dlouhý povídání, asi jako téma psychoterapie," s úsměvem jsem upřesnil.

"To mi někdy ukážeš, Miky, jo?" Zakýval jsem na znamení souhlasu. "Super, další společné téma na kecání a tedy další důvod se s ní sejít a pořádně ji ošukat," nadšeně jsem vyvodil vnitřním hlasem.

"Kudy tudy do postýlky?" šel jsem zpět k věci. Vzala mě za ruku a šli jsme do její ložnice. Měla to tam do žluta, do oranžova a do červena. "Moc pěkné, moc pěkné," pochválil jsem tu atmosféru.

Pak jsem si vzpomněl, že tahle krasotinka ode mně očekává sexuální násilí. Tak jsem z ní serval tričko, strhnul jí kalhoty najednou i s kalhotkama a pak jsem svlíknul sebe. Vzal jsem yawaru a zatlačil ji na fontanelu, jak jsem se to naučil v karate, až se sesula na postel jako domeček z karet. Chytnul jsem ji za ruku, nasadil jí páku a donutil ji otočit se na pravý bok. Ani nepípla. Přizvedl jsem ji prudce levou nohu a vlhká nevlhká jsem jí ho tam rovnou začal cpát. Přirazil jsem celou vahou a dostal jsem se dovnitř. Byla na mě hodně úzká u vchodu i vevnitř. Normální buchta by už řvala, že jsem hovado bezcitné a jak to bolí. Kdežto Vlaďka zasténala, asi ji to bylo příjemné.

Trochu jsem ho vytáhl a zarval znovu. Víc dovnitř to už ale nešlo. Byl jsem nadoraz. Její otvůrek byl pro mně nejen uzoučký ale i kratičký. Úplně taková minivagínka. Půlka mého ptáka byla venku. Vytáhl jsem ho a přehodil jsem Vlaďku pomocí páky na záda. Roztáhla nožky a já čučel. Udělala provaz.

Narval jsem jí ho tam nějak. Hlouběji než předtím to nešlo. "Nu což, bude mi ho z ní půlka vyčuhovat," smířil jsem se s tím. A taky jsem věděl, kde má tahle kráska vadu na kráse. Byla tak úzká, že i když byla vhlká, nešlo to se v ní pohybovat, leda ho celého zase vyrvat ven. Tak jsem místo dovnitř a ven začal dělat pohyby nahoru a dolů.

Vlaďka se hned přidala. Přesně v rytmu. Měla na to talent. "Sice je úzká a krátká, ale hýbe se skvěle," zhodnotil jsem pro sebe. Po chvíli jsem přesedlal na mou oblíbenou tajnou polohu. V té se Vlaďka dostala úplně do varu. Místo toho, abych jezdil pomalu tam a zpět, tak jsem rychle krátkými pohyby dorážel na její poševní dno.

Sténala a vzdychala, že jsem z toho byl taky ve varu. Začala stahovat a uvolňovat své poševní svaly. Sexuální energie mi proudila z ptáka do celého těla, až jsem taky začal sténat blahem. V ten moment jsem si uvědomil, že jsem zapoměl na kondom.

"Musím ho vytáhnout, jak budu stříkat," řekl jsem si. Začala sténat a vzdychat přerývavě, pak se vzepjala do oblouku a úplně zařvala. Její orgasmus jsem cítil nejen ve svém ptáku, ale i v celém těle. Její vagínka se během orgasmu tak stahovala, že jsem se málem vystříkal. Radši jsem se předstal na chvíli hýbat, dokud mé vzrušení trochu neopadlo.

Ale co se stalo pak, to mě úplně šokovalo. Vlaďka začala opakovat: "Rozmnož mě. Chci tvoje sperma. Stříkej. Oplodni mě." "Tak aspoň já tady budu ten zodpovědnej, když Vlaďka je mimo," znělo mé vnitřní rozhodnutí. A za chvíli Vlaďka rozkazovacím tónem: "Vystříkej se do mně! Chci mít s tebou dítě! Okamžitě!" Asi jsem zešílel taky, protože ze mě vylezlo: "Udělám ti dítě! Oplodním tě! Za chvíli budu stříkat!"

Začal jsem zase masírovat krátkými rychlými pohyby dno její vagínky. Během ani ne minuty se blížil další Vlaďčin orgasmus. Proud sexuální energie byl tak silný a stahy její vagínky tak intenzivní, že jsem se taky přestal ovládat. "Budu stříkat," hlásil jsem. "Ano! Děťátko! Udělej mi ho!" reagovala Vlaďka. Vpustil jsem do ní svoje sperma. Byla to zcela nepopsatelná rozkoš společného orgasmu.

Asi minutu jsme byli oba mimo z právě přožitého vyvrcholení. Nahodil jsem téma: "Ten dřevěný kolík je na sebeobranu a říká se mu yawara." Lehla si na mě a začali jsme se líbat. "Možná jsem už těhotná," řekla s nadšením. "Jako otce uvedu svého přítele," oznámila. "Jasně, nikdo nic nebude vědět," přijal jsem její hru.

"Tak to je teda pěkná děvka, ode mně se nechá oplodnit a děcko hodí na krk jejímu chlapovi," pomyslel jsem si.

"My se o dítě už pokoušíme rok, tak třeba mi to vyjde s tebou," vysvětlila.

Přemýšlel jsem, jestli to bude jenom na jednu noc a nebo se ještě někdy uvidíme. "Klidně jí udělám deset dětí, když to bude jenom mezi námi dvěmi a bude to psané na toho jejího přítele," pomyslel jsem si.

"Pro stoprocentní otěhotnění se pravidelně setkáváme každý týden po dobu tří měsíců, jo?" zapracoval jsem na tom, aby byl sex i příště. Vlaďka odvětila: "Každý pátek celou noc. Chci už být těhotná! A to hned!" Políbil jsem ji na tvář a zkusil ji znova navalit klín do hlavy: "Miluji tě!" A Vlaďka: "Já tebe ještě víc, Medvídku." "Sice naprudko a nadivoko, ale nějakej vztah ke mě už mít může," dumal jsem.

Ptáka jsem měl tvrdého. Vlaďka si ho se zájmem prohlédla a pohladila mi ho. Pak si lehla na záda, roztáhla nohy a špitla: "Rozmnož mě, Medvídku." "No prostě luxus děvka, vždyť se neznáme ani 24 hodin," blesklo mi hlavou. "Rozmnožím tě, samičko," řekl jsem a skočil na ni.

Zapiš do knihy zážitků své zážitky z erotických povídek ♂ Péro otvor ♀.
Čti následující erotickou povídku Jako v rodinné poradně ⇴

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ vznikají, protože na internetu chybí erotické povídky pro inteligentní lidi. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ obsahují nejen akci ale i inteligentní rozhovory nabité sexem a vášní a uvádějí pocity a emoce jednotlivých postav. Běžné erotické povídky toto neobsahují, neboť jejich pisatelé jsou většinou primitivní lidé bez rozvinuté sexuality. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ píše Miky, který je zároveň jejich hlavní postavou. V erotických povídkách ♂ Péro otvor ♀ je buď celý děj a nebo část děje podle skutečných událostí. Všechna jména postav a firem i názvy měst a ulic jsou smyšlené.
Dej "To se mi líbí" stránce Erotické povídky na Facebooku
 posunout na začátek 
dekorační obrázek
Tyto internetové stránky využívají cookies pro statistické účely. Používáním těchto internetových stránek s takovým využitím cookies souhlasíte.