Co nejvíc těch potvor ☺
Inteligentní erotické povídky ♥

Kniha zážitků z erotických povídek

Do knihy zážitků píšou návštěvníci webíku ♂ Péro otvor ♀ své zážitky z erotických povídek.

*** *** ***

Co to jsou za hovadiny? Nějaká psychologie. To je úchyl, co to tady píše. O psychologii se zajímají jenom divný baby, co nepíchaj.

Béda, Pardubice

*** *** ***

Našla jsem jeden prvomrd v povídce Dominika není kurva. Chi chi chi, že prý jí je 15 je tam napsáno, aby Miky neměl problém. Mě bylo 12, když to do mě poprvé chlap narval. Nesmyslnej zákon, někteří už mrdaj daleko dříve. Zakazujou nám si užívat.

Tina, Hradec

*** *** ***

p*čo sex vole, chci nejakeho mrdaka, ozvi se mi na imejl kaca*******@seznam.cz

Katka, Ostrava Dubina

*** *** ***

Mi se hodně líbí Jako v rodinné poradně. Připadám si, jako bych byla ta Hanka, jako bych to zažila taky. A parádní je Úspěšná inseminace, jak to tam Miky natřel tomu miliardáři.

Verča, Hustopeče

*** *** ***

Mně se nejvíc líbí Srdcová dáma. Ten, kdo to psal, ten to dobře napsal, jak ta Bára pořád peníze peníze a ten Miky na ni, že pocity jsou důležitější. To je hrozný, jak se holky nechají změnit podle svého chlapa. To by měli přečíst všichni, co se honí za penězma a zapomínají na lásku.

Radka, kolem Plzně

*** *** ***

To je krásná láska v těch příbězích. Tyhle erotické povídky se mi líbí nejvíc. Je to přesně pro mě. To jsi to Miky musel všechno zažít. To tak nejde vymyslet. Nejvíc se mi líbí Jako v rodinné poradně. Škoda jen, že nemám taky takového chlapa. Chlapi jsou většinou na nic.

Zuzík, Děčín

*** *** ***

máš to tady dobrý ty povídky jsou dlouhý ale vzrúšo

Anette, Zlatá Praha

*** *** ***

Do knihy zážitků píšou návštěvníci webíku ♂ Péro otvor ♀ své zážitky z erotických povídek.

Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ vznikají, protože na internetu chybí erotické povídky pro inteligentní lidi. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ obsahují nejen akci ale i inteligentní rozhovory nabité sexem a vášní a uvádějí pocity a emoce jednotlivých postav. Běžné erotické povídky toto neobsahují, neboť jejich pisatelé jsou většinou primitivní lidé bez rozvinuté sexuality. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ píše Miky, který je zároveň jejich hlavní postavou. V erotických povídkách ♂ Péro otvor ♀ je buď celý děj a nebo část děje podle skutečných událostí. Všechna jména postav a firem i názvy měst a ulic jsou smyšlené.
Dej "To se mi líbí" stránce Erotické povídky na Facebooku
 posunout na začátek 
dekorační obrázek
Tyto internetové stránky využívají cookies pro statistické účely. Používáním těchto internetových stránek s takovým využitím cookies souhlasíte.