Co nejvíc těch potvor ☺
Inteligentní erotické povídky ♥

Kniha zážitků z erotických povídek

Do knihy zážitků píšou návštěvníci webíku ♂ Péro otvor ♀ své zážitky z erotických povídek.

*** *** ***

p*čo sex vole, chci nejakeho mrdaka, ozvi se mi na imejl kaca*******@seznam.cz

Kača, Ostrava Dubina

*** *** ***

Mi se hodně líbí Jako v rodinné poradně. Připadám si, jako bych byla ta Hanka, jako bych to zažila taky. A parádní je Úspěšná inseminace, jak to tam Miky natřel tomu miliardáři.

Verča, Hustopeče

*** *** ***

Mně se nejvíc líbí Srdcová dáma. Ten, kdo to psal, ten to dobře napsal, jak ta Bára pořád peníze peníze a ten Miky na ni, že pocity jsou důležitější. To je hrozný, jak se holky nechají změnit podle svého chlapa. To by měli přečíst všichni, co se honí za penězma a zapomínají na lásku.

Radka, kolem Plzně

*** *** ***

To je krásná láska v těch příbězích. Tyhle erotické povídky se mi líbí nejvíc. Je to přesně pro mě. To jsi to Miky musel všechno zažít. To tak nejde vymyslet. Nejvíc se mi líbí Jako v rodinné poradně. Škoda jen, že nemám taky takového chlapa. Chlapi jsou většinou na nic.

Zuzík, Děčín

*** *** ***

máš to tady dobrý ty povídky jsou dlouhý ale vzrúšo

Anette, Zlatá Praha

*** *** ***

Do knihy zážitků píšou návštěvníci webíku ♂ Péro otvor ♀ své zážitky z erotických povídek.

Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ vznikají, protože na internetu chybí erotické povídky pro inteligentní lidi. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ obsahují nejen akci ale i inteligentní rozhovory nabité sexem a vášní a uvádějí pocity a emoce jednotlivých postav. Běžné erotické povídky toto neobsahují, neboť jejich pisatelé jsou většinou primitivní lidé bez rozvinuté sexuality. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ píše Miky, který je zároveň jejich hlavní postavou. V erotických povídkách ♂ Péro otvor ♀ je buď celý děj a nebo část děje podle skutečných událostí. Všechna jména postav a firem i názvy měst a ulic jsou smyšlené.
Dej "To se mi líbí" stránce Erotické povídky na Facebooku
 posunout na začátek 
dekorační obrázek
Tyto internetové stránky využívají cookies pro statistické účely. Používáním těchto internetových stránek s takovým využitím cookies souhlasíte.