Co nejvíc těch potvor ☺
Inteligentní erotické povídky ♥
dekorační obrázek

Jízda na kolejích ♥ erotická povídka

Autor erotické povídky: Miky

Erotická povídka vypráví, jak Miky svedl Niki, se kterou se seznámil v klubu Tuchna. A pak svedl i její spolubydlící Adélku.

Jednou jsem byl ve vedlejším městě, kde sídlí univerzita, na návštěvě u svého kamaráda Michala. Po asi hodince u něj doma jsme se rozhodli vyrazit do ulic. Měli jsme namířeno do legendárního studenstkého klubu Tuchna, kde se ten večer konala studentská párty.

"To na nás studentky poznaj, že už jsme nějací přerostlí studenti," říkal jsem Michalovi.

"V klidu, řeknem, že studujem doktorát historie a že chceme být oba univerzitní profesoři, to zabere," vymyslel Michal takovou habaďuru na studentky.

Přišli jsme do Tuchny, sedli na bar a dali si po pivku. K Michalovi, protože byl místní, se hlásili další lidi. Přesedli jsme si k velkému stolu, který byl nejblíže baru.

Kolem deváte se začali objevovat první studenti a studentky. Hráli drum and bass, tak jsem šel na chvíli tančit. Tančily tam tři studentky. Všechny tři si mě všimly. Nevěděl jsem, jestli jsou kámošky, nebo jak to mezi sebou mají. Kámoši od stolu mě pozorovali.

Vybral jsem si první studentku, přišel k ní, a naznačil jí, ať jako chvíli tančíme spolu. Chytli jsme se do tanečního držení a udělali pár taktů. Obě dvě další studentky si toho všimly a dívaly se, jak tančíme.

Řekl jsem jí: "Ahoj, já jsem Miky, studuju tady doktorát historie na univerzitě. A ty?"

Odpověděla: "Ahoj, jmenuju se Zuzka, já jsem ve druháku na historii."

A bylo to pěkně v prdeli, protože kdyby došlo na odbornější rozhovor a nebo by se mě zeptala na nějakého vysokoškolského pedagoga z oboru historie, tak bych nevěděl, co mám říct. Navíc historii neboli dějepis vyloženě nesnáším. Nechápu, proč jsem se nechal Michalem uvrtat do toho fíglu s tím doktorátem historie. Prostě platilo, že lež má krátké nohy.

Přestali hrát drum and bass a byla chvilka klidu. Za Zuzkou přišla její kámoška a obě šly pryč. Na place jsme zůstali jenom já a ještě jedna buchta.

Rovnou jsem vyrazil za ní: "Ahoj, hezky hráli. Budem tančit dál. A mezitím tě zvu na panáčka, tak pojď."

"Tak jo," studentka se hezky usmála a přijala mé pozvání na drink. Když jsme procházeli kolem našeho stolu, Michal signalizoval palcem nahoru, že mám dobrý úlovek.

Sedli jsme k baru a já řekl: "Ahojky. Tady se mi to líbi. Nejsem místní. Jmenuju se Miky. A ty?"

"Čau Miky. Aha to je přezdívka. Já jsem Niki. Čekám tu na kámošku," řekla buchta.

"Hi hi, Niki a Miky je dobrý, to zní, jako bychom byli brácha se ségrou. Já jsem z vedlejšího města a profesí jsem podnikatel. A kam tě sem vítr zavál, že ses tu tak v Tuchně objevila? A ty tu studuješ?" položil jsem Niki hned dvě otázky najednou, protože jsem si všiml, že pozorně naslouchá.

Obsluha nam podala drink, pro každého Bacardi s Coca-Colou.

"Kamarádka mi říkala, že dneska budeme slavit její narozeniny a že se přidá ještě spousta dalších lidí, tak jsem přišla. Studuju turismus tady na univerzitě. Chtěla bych mít vlastní hotel. A v čem ty podnikáš?" svěřila se mi Niki se svým podnikatelským snem.

DJ zrovna pustil další drum and bass vypalovačku a Niki se začala pohupovat do rytmu jak seděla na barové židli.

"Podnikám v oblasti finančnictví, dělám krátkodobé obchody s finančními deriváty. Jak přijde tvá parta, tak jsem pro se s nimi seznámit. Seznámím tě s mým kámošem hned, co dotancujem. Jdem tančit, Niki?"

Niki i já jsme do sebe otočili pití a šli jsme tančit. Chvíli jsme tančili každý sám a pak jsem ji chytl za ruku a dělali jsme různé otočky a tak. Niki bystře a jemně reagovala a vždycky hned pochopila, jak to jako myslím a co má dělat, tak se mi to tančení s ní hodně líbilo.

Po chvíli, jak zrovna natěsno proplouvala kolem mě, jsem ji zachytil a přitiskl ji k sobě. Tančili jsme tělo na tělo. Šlo nám to skvěle, žádné rozhárané pohyby. Niki se dobře vlnila a můj pták začal reagovat. Nikdo jiný netančil, jen my dva. Chytl jsem Niki kolem pasu a přitlačil její rozkrok na můj, že musela cítit mého ptáka, jak se plní krví.

Hned, jak to ucítila, tak se usmála a tančili jsme dál úplně natěsno. Po chvíli se Niki ukázala jako skvělá pařmenka a úleťačka, najela rukou do rozkroku a začala mi ho přes kalhoty hladit. Přišly tančit čtyři studentky a jeden student.

S Niki jsem nechtěl ponechat nic náhodě. Hned jak přestali hrát, tak jsem Niki objal, pohladil ji a začal se s ní cucat. Byla tomu vstřícná a tak jsme se chvíli cucali, ona stále ruku v našich rozkrocích.

Přestal jsem ji cucat a řekl: "Čas na dalšího panáčka. Dáš si taky?"

Niki odvětila: "Jo, nechám se pozvat, Miky."

"Fakt dobře tančíš, jemné pohyby, silný rytmus. Byli jsme úplně v souladu, Niki. Cítila jsi to?"

Niki nenápadně povytáhla jazýček a usmála se, že to vypadalo hodně sexy a přikývla hlavou na souhlas.

"Dvakrát Bacardi a Sprite k tomu, prosím," sděloval jsem svou objednávku slečně, co obsluhovala za barem.

"Určitě si rezervuju ještě další tance s tebou tento večer, bereš?" balil jsem Niki na tanec.

"A kolik vyděláš na těch financích?" najela Niki na téma peníze.

"Podnikám proto, abych měl nadstandard, ale na hotel pro tebe bych zatím neměl, no. Leda nějaký malý hodinový hotýlek, tak trochu bordýlek."

Niki se zasmála a upila Bacardi. U baru bylo plno.

"A to vás asi na škole neučej, jak provozovat hotelový bordel a organizovat prostituci na pokojích, že?" zaprovokoval jsem.

Podle sexy pohledu a roztomilého úsměvu Niki jsem odhadl, že se jí téma sex líbí a nic proti tomu nemá, tak jsem se rozhodl toho využít. Trochu jsem se jakoby zamyslel.

"Přemýšlel jsem, jak to máš ráda v posteli, Niki, prozradíš?" a nahodil jsem rošťácký úsměv a oblíznul si párkrát horní ret.

Niki se zasmála, plácla mě po stehně a řekla: "Bydlím tady ve městě na kolejích, jsme na pokoji dvě, víš?"

Pochopil jsem, že Niki je inteligentní, když se tak hezky vyvlíkla z mé otázky na tělo. Zeptal jsem se: "A ta tvoje spolubydlící je ta slečna, na kterou jsi tu čekala, než jsi potkala mě a se kterou jsi měla mít dneska oslavu jejich narozenin?"

"Přesně tak. Ještě jsi mi neprozradil, jaký obor jsi vystudoval?"

"Já vystudoval informatiku. Kdyby si potřebovala pomoct s počítačem, tak se obrať na mně. Pojďme si vyměnit telefonní čísla a e-maily," řekl jsem. Vyměnili jsme si na sebe kontakty.

"To bych potřebovala. Píšu seminárku a nějak mi to blbne, ten můj notebook. Kdy by jsi měl čas?" ptala se a já byl rád, že si mě k sobě vlastně pozvala sama.

"Příští týden budu zase tady ve městě, tak bych ti poslal ráno SMS, že jedu a pak bych ti brnknul, jestli máš čas. A víš, kolik u mě stojí taková oprava počítače?" zeptal jsem se.

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Niki mě chytla za krkem a začala mě líbat. Z toho jsem pochopil, že za opravu počítače bude sex, že s tím Niki nemá žádný problém a měl jsem radost.

"Všimla sis drobné změny v našem pití?" zeptal jsem se.

"Ten Sprite s tím Bacardi taky chutná dobře," řekla Niki.

"A teď bude drobná změna v našem tančení. Jdem tančit?"

"Jo, jdem. To jsem zvědavá, co to bude za změnu," řekla Niki a já se trochu pousmál, protože jsem už měl jasný plán.

Niki do sebe kopla zbytek pití a já ji chytil za ruku a táhnul jakoby směrem k hudbě. Všiml jsem si kámoše Michala, co seděl s partou dalších chlapů u stolu hned u baru.

"Před tančením ještě pozdravíme mýho kámoše, pojď," zavelel jsem.

Představil jsem Niki a Michala mezi sebou, prohodili zdvořilostní fráze a Niki řekla, že jdem tančit a drala se k hudbě. Předběhl jsem ji, chytl za ruku a místo k hudbě jsme zabočili do vedlejší místnosti.

"Aha, změna!" hlásila nadšeně Niki.

Objevili jsme se v prostoru před dámskými záchodky.

Niki hned došlo, co se jako má dít dál, přitulila se ke mně a špitla: "Když mi se to víc líbí, když jsem v postýlce uvolněná, víš?"

"Když já potřebuju hned, ať se mi líp tančí, víš? Vykouříš, Niki?" dal jsem Niki návrh.

"Pak půjdem k tobě na koleje a udělám ti to pořádně, jo?" dodal jsem.

"Když já na záchodky nechci," postavila se Niki na odpor.

"Tak jdem rovnou na koleje," řekl jsem. Koleje, kde Niki bydlela, byly asi deset minut pěšky od klubu Tuchna.

Niki nebyla proti, tak jsem ji chytl za ruku a vedl ven z klubu.

Před Tuchnou na zahrádce je asi 10 laviček. Posedávali tam hosté, pokuřovali, popíjeli pivo, občas nějaká ta flaška na stole a všude byla cítit marihuana.

"Jé, Adélka, pojď, představím tě, to je ta moje spolubydlící," potáhla mě Niki za ruku směrem k jedné lavičce.

"Ahoj Adélko, to je Miky, můj nový kamarád. Miky dobře tančí. Poradí mi s počítačem, jdem zrovna na koleje a pak se za hodinku vrátíme a oslavíme tvoje narozky, jo?" vzala si Niki slovo.

Adélka byla taková mrcha od pohledu. Podali jsme si ruce. Zrovna hulila trávu s nějakým týpkem, co seděl vedle ní. Joint se dostal ke mně, tak jsem si párkrát potáhl a Niki taky. Na stole stála flaška rumu. A ten týpek na mně: "Pojď popijem." Tak jsem se představil. On se jmenoval Ruda. Kopl jsem ruma z flašky. Poděkoval jsem a slíbil jsem, že hned, co se vrátíme z kolejí, že je vyhledám a zvu je na panáka Bacardi. Pak mi podal ještě jednou flašku rumu a já zase otočil. Pak tři prásky z jointa. Niki si taky dala ruma a jointa.

"My asi budem tady nahoře, mají přijít ještě další lidi," říkala Adélka.

Rozloučili jsme se. Chytl jsem Niki kolem boků a šli jsme. Měli jsme perfektně sladěné pohyby. Tak už jsem se těšil, jak si to rozdáme, že bude pohyblivá a svižná, že se mi to bude líbit.

"Já jsem úplně zhulená a opilá," zahájila Niki.

"Tak já tě chvíli ponesu, pojď," a zvednul jsem Niki do náruče. Nést ji mi nedělalo problém, protože byla štíhlounká jako proutek a taková drobná. Asi 165 cm vysoká. A taky skoro úplně plochá, no, ale příroda dala každému podle svého uvážení. Zase měla hezkou tvářičku, milý hlas, pěkné oči a supr malý zadeček, na který už jsem se těšil. A měla perfekně udělané vlasy.

Jak jsem Niki nesl, tak jsem jí občas vrazil pusu. "Donesu si tě až na koleje, uložím tě do postýlky a tam tě pomiluju," řekl jsem svůj plán.

"Když já mám ještě dneska to, no, co je jednou za měsíc," vysvětlovala Niki.

"A který den?" zeptal jsem se.

"Dneska poslední. Někdy jindy, Miky, jo?"

"Tak já si nasadím kondom a dáme pod tebe ručník," navrhnul jsem plán.

"Né, já potom moc krvácím, dneska tě..." a naznačila, že mě vykouří a dodala: "a ty mi spravíš počítač, jo?"

"Jak dorazíme, nejprve začnem tím počítačem. A jaký je tvůj názor na anální sex?" navrhnul jsem alternativu, když má teda Niki krámy.

"Anální? To mi ještě nikdo nenabízel," řekla Niki otevřeně.

"Tak jo, tak budu tvůj první. Hurá, já mam pannu!" udělal jsem si srandu a společně jsme se zasmáli.

"Půjdu zas po svých," řekla.

"Přistání na tlapky za 3 sekundy."

"A jak ty a vztahy? Chceš se někdy vdávat? Mít děti?" zeptal jsem se, protože mi připadalo, že Niki je rozumná a bude ráda, když se o tom se mnou pobaví.

"Já mám přítele u nás v Alberticích, kde bydlím. Dojíždím sem 150 km na univerzitu. Myslela jsem si, že si ho vezmu. Ale teď, co jsem tady na univerzitě, už si to nemyslím. Jo, děti chci mít. A co ty? Ty už jsi starší. Kolik ti je? Dvacet pět?" řekla Niki.

"Já mám přítelkyni a myslím si, že si ji vezmu. Máme super vztah, dovolila mi vyspat se s kteroukoli slečnou chci. Asi si ji vezmu, až bude chtít mít děti a nebo jak nečekaně otěhotní, doufám, že se mnou. A je mi třicet jedna," řekl jsem.

Dorazili jsme na koleje. Niki bydlela ve třetím patře.

"Pusťte tu gorilu na ten počítač," vyslovil jsem a zařval u toho jak gorila. Niki se zachichotala a ukázala do rohu na stůl s počítačem. Chyba byla v nastavení formátování textu v aplikaci Microsoft Word. Jak jsem měl ten soubor seminárky otevřený, zjistil jsem, že Niki je ve třetím ročníku.

"Taky by vás mohli ten Word naučit ti vaši slavní profesoři, když po vás chtějí, aby jste v tom odevzdávali seminární a další odborné práce. A ty tento rok končíš? To máš bakalářské studium?" doptával jsem se sedíce na židli u počítače.

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Niki pochopila, že je čas na slíbenou odměnu, přitulila se ke mně zezadu a zajela mi svoji drobnou ručkou pod kalhoty a začala mě hladit po ptákovi. Pak mi naznačila, že kalhoty mají jít dolů, tak jsem si je sundal i s trenkama a sedl si znova na židli. Niki si klekla a začala mě kouřit. Ještě jsem procházel její počítač, jestli tam něco nenajdu, co by bylo třeba přenastavit a pustil jsem antivirový test.

Niki se zjevně můj pták líbil, protože mi ho taky různě olizovala a hladila. Dobře mi dělala masáž koulí. Zeptal jsem se, protože jsem nevěděl, jak je Niki na tom: "Polykáš nebo mám hlásit výstřik?"

"Prý je to zdravé," řekla a já z toho pochopil, že si mě hezky pěkně vysaje.

Svlíkl jsem si košili a nátělník a naznačil jsem Niki, že i ji budu svlékat.

"Já tě vykouřím a půjdem." řekla.

"A co náš análek?" připomněl jsem jí.

"Aha no jo, vlastně, já zapomněla, zkusím to s tebou, Miky, to jsem zvědavá," vzpomněla si Niki.

Niki se nechala svléknout. Lehl jsem si na záda na její postel a kouřila mě dál.

Sice nemasírovala v rozkroku, ale zase to uměla s koulema a za pár minutek už jsem byl tak tak udělaný. Jednou mi ho Niki pořádně nasála a já do její pusiny vystříkal plnou dávku.

"Miky, opatrně, ať to nebolí," řekla Niki, když jsem začal svým pérem pronikat do jejího zadnicového otvůrku.

Proniknul jsem do Niki tak hluboko, jak to jen šlo a začal jsem ji projíždět. Niki začala vzdychat a sténat, asi se jí to líbilo. Rukou jsem ji ještě dráždil v rozkroku.

Po asi 10 minutách šoustání se Niki jakoby zastavila a řekla: "Och, miláčku, to bylo užasné."

Hned jsem domlouval sex na příště: "Příští týden to bude třeba ještě lepší. To bych se stavil v poledne a šli bychom se projít na pole. Niki, Miky, poledne, pole – zapamatuješ si to?"

Niki zakývala hlavou.

"Můžeš se rozhodnout, miláčku, jestli se ti mám vystříkat do análku nebo mě vykouříš."

Niki nastavila svůj rozkošně malinkatý zadeček.

"Než já se rozpálím, tak to dlouho trvá. Třeba se uděláš ještě jednou, lásko."

"Jo, to chci," přikázala mi Niki.

"Tak já ti to udělám pořádně ještě jednou nebo dvakrát," upřesnil jsem.

"Dvakrát, jo, jo," dožadovala se Niki dalšího sexu.

Položil jsem Niki na bříško. Přesunul jednu její ruku do jejího rozkroku. A najel na ní zezadu. Zasunul jsem se tak, že už to dál do análku nešlo a začal jsem sjíždět celý její luxusní mini zadeček.

"Och Bože, teď, jak se ve mně hýbeš, tak mě to dráždí, jako bys mě dráždil vevntř normálně," řekla Niki.

Líbilo se mi, že Niki umí popsat svoje pocity: "To je fajn, že řekneš, co cítíš."

Niki mě nevím čím hodně vzrušovala a tak jsem se do jejího zadečku udělal dřív, než se udělala ona sama. Úplně jsem sténal rozkoší. "Skvělé, být s tebou, Niki, naprosto úžasné," hodnotil jsem. Přidal jsem ještě do tempa, ať se Niki taky udělá. Zvládla to chvíli po mně.

"Kdy že to půjdem v to poledne na to pole?" ptala se.

"Třeba v sobotu," navrhnul jsem další sex brzy, ať holka nevychladne.

"Chtěla jsem jet na víkend domů, ale mohla bych zůstat na kolejích a učit se. Adélka jede v pátek domů," vysvětlovala Niki.

"Půjdem teď do Tuchny a když tak si můžem zase odskočit na koleje, jak bude chuť," řekl jsem a hladil při tom Niki po celém těle.

Niki se vymanila zpode mně, lehla si na záda a začala mě taky hladit. Bože, já měl takovou chuť ji projet do vagínky.

Po chvíli se zvedla, šla ke skříni, vytáhla ručník, přišla zpět k posteli, položila ručník na postel a lehla si tak, že ručník měla pod zadečkem. "Máš teda ten kondom?" zeptala se.

"Jo, bude vagínka, to je úžasné, teď jí udělám to největší blaho, co umím," radoval jsem se vnitřním hlasem.

Fofrem jsem vytáhl kondom ze své tašky, nasadil si jej a šel na věc. Trochu menší vagínka, ale proniknul jsem bez větších problémů.

"Och to je super, jak se do mě dostáváš," hodnotila moje pronikání do ní.

Chvilku jsem ji projížděl v misionářské a pak jsem nás přehodil do tajné polohy. Niki začala vzdychat a sténat. Bradavky ji trčely, což bylo rajcovní.

Niki se začala pode mnou hýbat. Byla v tom stejně dobrá, jako v tančení, všechny pohyby perfektně v souladu. A to se mi moc líbilo. Vlastně po tom jsem celou dobu toužil, zjistit, jak se bude Niki hýbat, když budem souložit.

"Zrychli, jestli můžeš," přikázala mi. Tak jsem o dost zrychlil a začal jsem silně přirážet. Niki mě svými pohyby následovala. Byla v tom dokonalá.

Přerývavě zasténala, trochu se zacukala, kundička se jí trochu stáhla a měla se mnou první orgasmus. Po chvíli druhý, pak třetí a za asi půl hodinky tak deset. Byla pravá orgasmová víla. Užívala si to a na to, že má krámy, zapomněla.

"Budu stříkat na tvoje bříško," zahlásil jsem, jak už jsem to rozkoší nemohl vydržet. Vytáhl jsem svý péro z jejího otvoru. Na kondomu, který jsem si sundal, byla jen troška krve. Vypustil jsem všechno sperma na její bříško.

Niki měla ve tváři dokonale vyšukaný výraz. "Miláčku, vypadáš teď naprosto báječně, po té naši akcičce," podotkl jsem.

"Jdem teď do té Tuchny nebo se ti mám věnovat dále?" zeptal jsem se.

"Bude se ti dobře tančit, Miky?"

"Bude se mi tančit jako andílkovi na obláčcích," upřesnil jsem.

Napadlo mě Niki pomoct s oblékáním, tak jsem ji oblékl kalhotky, podprsenku a pak mikinu a kalhoty. Sám jsem byl ještě nahý.

"Budem tam jenom chvilku a pak se tu vrátíme, ju?" rozhodla Niki.

"A co tu budeme dělat?" zeptal jsem se tak naivním tónem, jak to jen šlo.

"Já jsem byla snad vic než desetkrát za sebou. Cos to se mnou udělal?" ptala se Niki zvědavě.

"No, udělal a udělám ti to tak pokaždé znova," řekl jsem s rošťáckým úsměvem.

"Až to budu vyprávět Adélce, ta mi neuvěří," na to Niki.

"Všechno si říkáte, jo?" zeptal jsem se.

Niki zakývala na souhlas a dodala: "Adélka je tu někdy se svým Rudou, milujou se tam na posteli a já ležím tady a čtu si."

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

"Tak to já se stydět nebudu, když se spojí Niki a Miky a Adélka na nás bude koukat. A ty?" vyjasňoval jsem.

"Myslím, že ne, možná kapánek," odvětila Niki. Já se mezitím oblikal.

"A už tě někdy Ruda volal, ať se přidáš k nim?" zvědavě jsem se vyptával.

"Ne, to ne," řekla Niki a zavrtěla hlavou.

"Počkej, Miky, ty bys to udělal? Ty bys k nám zavolal Adélku?" překvapeně se ptala.

"Neváhej a toč, lásko," sdělil jsem s rošťáckým úsměvem.

"Ty jsi teda ďáblík, no to jsem zvědavá, jak tohle dopadne," řekla Niki.

Odcházeli jsme z kolejí.

"Jak přijdem do Tuchny, budu se chvíli věnovat kámošovi Michalovi, jestli se s ním ještě pobavím. A pak se budu věnovat tobě a naší oslavenkyni. Objednám panáky pro všechny," sděloval jsem Niki, co mám v plánu v Tuchně dělat.

"Jestli budeš chtít, můžeš si přisednout ke mně, jak budu s Michalem," dodal jsem.

"A taky budem tančit. S tebou mě tančení vyložené baví. Myslíš, že budou pořád hrát drum and bass?"

"Podle mně budou pořád hrát drumy a možná nějaké ploužáky," uvažovala Niki.

"Rezervuju si tě na ploužák. Budem dělat lásku na tanečním parketu, bereš?"

"Ale ne abys mě tam svlíkal, ty ďáblíku!"

Dorazili jsme do Tuchny, pozdravili jsme Adélku, která měla u stolu plno a přisedli si k Michalovi, který byl už opilý.

"No kde jsi to zmizel, Miky? Nějak jsem tě dlouho neviděl," ptal se Michal.

"Ále, byli jsme s mojí novou kamarádkou Niki na kolejích, haproval jí počítač a tak jsem jí to byl spravit," vysvětlil jsem.

"Jo, on je na to fakt machr, on ti to všechno nastaví tak, že s tím pak už nejsou žádné problémy," chválil mě Michal před Niki.

"Tak to jsem ráda, že mu to tak jde. Už se mi to tam jeden student informatik pokoušel spravit, ale nevěděl, co s tím, tak to vzdal," vyprávěla Niki a my s Michalem jsme poslouchali.

"Kdo si dá Bacardi s Coca-Colou? Ruce nahoru!"

U stolu sedělo s Michalem ještě několik dalších lidí a někteří z nich zvedli ruce, že si dají.

Obsluha nám donesla pití. Jeden z kamarádů od Michala mi podal joint: "Pořádně si zahul, kámo. A tvoje buchta taky. Dík za to Bacardi." Tak jsem si pořádně zahulil a Niki ještě víc. Byl jsem zase zhulený a dostal chuť tančit.

"Jdem tančit, Niki?"

"Jo, taky se mi chce. Ten joint nakopává."

Líbilo se mi být s Niki během tančení pořád v tělesném kontaktu. Hladili jsme se, líbali a tančili u toho. Jedna studentka na nás koukala, vypadalo to, že by chtěla taky.

"A teď jdem nahoru na zahrádku pohostit Adélku a její partu, což?" navrhl jsem po 20 minutách tančení.

"Jo, jdem," souhlasila Niki.

Nejprve jsem zašel k baru a objednal 10 Bacardi s Coca-Colou a ať mi to dá na tác, že to vezmu ven. Pak jsem se rozloučil s Michalem.

Přišel jsem ke stolu na zahrádce a rozdal pití pro všechny. S Niki jsme dostali dalšího jointa na zahulení.

"Niki, z toho hulení mám chuť tě pomilovat," řekl jsem potichu.

Niki se jenom sexy usmála a zakývala hlavou.

"Tak jdem na koleje, lásko," rozhodl jsem.

Loučili jsme se a Adélka se ptala Niki: "Copak, zase jdete na koleje spravovat počítač?"

"Jdu s Mikym do postýlky si užívat," otevřeně oznámila Niki Adélce a přitulila se ke mně.

"Niki je dokonalá, teda alespoň pro mě," chválil jsem.

"Tak opatrně kuřátka, ať vás ráno není o jednoho víc," řekla Adélka tak nahlas, že to všichni u stolu slyšeli a hned jim došlo, co jdem s Niki dělat. Ještě jsme jednou zahulili jointa a otočili flašku rumu.

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Dorazili jsme na koleje.

"Miláčku, kdyby si dělal znova to, jak jsem byla hodněkrát za sebou," řekla mi Niki své intimní přání. Svlékali jsme se.

"Mám v plánu zjistit, kolikrát nejvíc za sebou můžeš být, lásko. Tipuju, že tak dvacetkrát," odvětil jsem.

"Ty jsi ďáblík," řekla Niki a roztáhla nožky.

Počítal jsem Nikiny orgasmy. Když měla Niki dvacátý třetí orgasmus, řekla: "Miláčku, já už nemůžu, jsem utahaná, mušlička mě už bolí."

"Jdeme spinkat, lásko, pokračování ráno," rozhodl jsem.

Přitulili jsme se k sobě a rychle jsme usnuli.

Ráno mě probudila Adélka, jak chodila po pokoji a uklízela.

"Ahoj oslavenkyně! Jak sis včera užila své výročí?" potichu jsem na ni promluvil.

"Úplně nádherně," šeptla Adélka.

"A byl tu v noci Ruda? My jsme s Niki asi tvrdě spali."

"Ne, nebyl, ten byl tak opilej, že se sotva vlekl," vysvětlovala šeptem Adélka.

"A co si dáš na snídani? Skočím pro nás tři něco koupit," řekl jsem.

"Chybí nám tu čaj i kafe a taky potřebujem mýdlo a papírové kapesníky a dala bych si třeba koblihy," na to Adélka.

"Jo, udělám pro vás nákup. Tak já jdu, půjčuju si od Niki klíče," a odešel jsem směr obchod.

Když jsem se po 20 minutách vrátil s nákupem, byla už Niki vzhůru.

"Káva do postele pro tři se chystá. Koblihy, štrůdl, tatranka."

Uvažoval jsem, že Adélku nějak nalákám k nám do postele a pak že se to pokusím nějak zvrhnout do trojky. Napadlo mě, že se budem s Niki před Adélkou milovat a pak se to nějak vymyslí.

Posnídali jsme a já hned najel na Niki a začal jsem ji prstit.

"Miláčku, mám čas tak do devíti, mám dneska povinnosti, a ty?" zeptal jsem se.

Niki nic neříkala, jenom slastně oddychovala. Můj pták už byl připravenej, tak jsem se schoval k Niki pod peřinu a začal ji šoustat přímo před Adélkou.

Adélka po chvíli řekla: "Ty ji chudáka úplně zničíš, ona má se mnou jít na přednášku v devět."

Hned jsem kontroval a zval Adélku do trojky: "Tak ji ode mě pomož, přidej se k nám a udělej Niki chvíli oddech."

Adélka s touhle výzvou k sexu zjevně nepočítala. Koukala na mě nechápavě a nic neříkala.

A já si přisadil: "Honem se svlíkej, Adélko, Niki už bude, tak přejdu na tebe, šup, šup!"

Adélka zase nic. Niki sténala a vzdychala blahem, jak měla zrovna orgasmus. Hned, co se Niki udělala, vyskočil jsem z postele, přiskočil k Adélce a začal ji svlíkat. Byla jak opařená, ale svlíknout se nechala. Vzal jsem ji za ruku a přesunul k nám do postele, položil ji na záda vedle Niki, která na to celé se zájmem koukala. Začal jsem obě buchty prstit, Niki levou a Adélku pravou rukou. Adélka nic neříkala.

"Adélko, ty bereš antikoncepční pilulky nebo si mám nasadit kondom?" zeptal jsem se.

"Cože? Já a ty, to nejde, vždyť máš Niki," konečně Adélka něco řekla.

"A proč by to nešlo? Prostě ti ho tam strčím a užijem si to. To jde úplně snadno. Vždyť na tom nic není, přece. Kondom nebo bez?" prohlásil jsem.

Adélka zase nic neříkala. Nasadil jsem si kondom a pronikl do ní.

"Ty jsi ďáblík, Miky," řekla Niki, která se v postýlce protahovala.

"Niki, nahmatej mi koule a masíruj mi je, jako mi je masíruješ, když mě kouříš," zapojil jsem Niki do trojky.

Niki se zvedla na posteli, hrábla do mého rozkroku a začala mi masírovat koule.

Adélka jenom tak ležela na zádech s roztaženýma nohama, sténala blahem a já ji obdělával. Projíždel jsem ji v misionářské. Pořádně jsem zrychlil.

"Já už budu, ó Miky, je to super," pochválila mě Adélka.

Adélčin orgasmus probíhal tak, že se jakoby napnula, přestala na chvíli dýchat, roztahovala nohy a zase je dávala k sobě a nakonec začala velmi rychle dýchat a po tváři byla celá červená. Hned, co se Adélka udělala, vysunul jsem se z ní a šel na Niki.

"Šup na bříško, dáme análek," zavelel jsem.

Niki nadšeně nastavila svůj rozkošně malý zadeček. Adélka to zvědavě pozorovala.

Análkovali jsme asi 15 minut. Niki se udělala a chvíli po tom i já. Vytáhl jsem z ní svého ptáka a nastříkal ji to na zadeček.

"Miláčku, už musíme na přednášku," řekla Niki.

"Tak já vás obě doprovodím," navrhnul jsem.

Doprovodil jsem Niki a Adélku až do místnosti, kde se konala přednáška a šel na autobus domů.

Zapiš do knihy zážitků své zážitky z erotických povídek ♂ Péro otvor ♀.
Čti následující erotickou povídku Splašenej hormon ⇴

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ vznikají, protože na internetu chybí erotické povídky pro inteligentní lidi. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ obsahují nejen akci ale i inteligentní rozhovory nabité sexem a vášní a uvádějí pocity a emoce jednotlivých postav. Běžné erotické povídky toto neobsahují, neboť jejich pisatelé jsou většinou primitivní lidé bez rozvinuté sexuality. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ píše Miky, který je zároveň jejich hlavní postavou. V erotických povídkách ♂ Péro otvor ♀ je buď celý děj a nebo část děje podle skutečných událostí. Všechna jména postav a firem i názvy měst a ulic jsou smyšlené.
Dej "To se mi líbí" stránce Erotické povídky na Facebooku
 posunout na začátek 
dekorační obrázek
Tyto internetové stránky využívají cookies pro statistické účely. Používáním těchto internetových stránek s takovým využitím cookies souhlasíte.