Co nejvíc těch potvor ☺
Inteligentní erotické povídky ♥
dekorační obrázek

Fičák na nuda pláži ♥ erotická povídka

Autor erotické povídky: Miky

Erotická povídka vypráví, jak Miky svedl Sašu, kterou potkal na nuda pláži.

Bylo parné léto. Předpověď na ten den slibovala přes 30 stupňů a slunečno. Rozhodl jsem se, že celý den strávím na koupališti a že si zajdu opálit se bez plavek.

Asi v deset jsem dorazil na nuda pláž, roztáhl deku na ležení a šel se okoupat. Na nuda pláži již bylo několik skupinek důchodců, kteří spolu vášnivě diskutovali. A také pár mladších lidí, ale nikoho jsem neznal.

Po zvlažení jsem se vrátil na deku a začal si číst knihu. Občas foukl vítr, tak jsem si sehnal kámen a listy knihy si kamenem zatížil, aby se mi nepřevracely stránky.

Na pláž přišla asi 30 letá buchta a lehla si tak 20 metrů ode mně. Vystavovala se slunci a líbila se mi. Všimla si mě. Byl jsem vlastně jediný chlap v jejím věku na pláži. Šla se okoupat a já přemýšlel, jak to navlíknout, abych se dostal k ní natěsno. Nenapadlo mně nic pořádného. Po chvíli buchta odešla. Já si četl dál.

Asi za půl hodinky se objevila jiná buchta, tak 25 let max, tělíčko celkem super a moc pěkná na pohled do tváře. Lehla si asi 10 metrů ode mně. Nahé tělíčko lákalo k prznivé akci. Měla na dece rozložené nějaké papíry, četla si v nich a psala do nich něco.

Už jsem se chystal za ní zajít a požádat ji, aby mi udělala laskavost a namazala mi záda, když v tom přišel silný poryv větru, úplný fičák. Několik papírů jí to odfouklo směrem ke mně. Vzal jsem do ruky opakovací krém a šel posbírat ty papíry.

Nechala se obsloužit. Posbíral jsem je všechny a donesl je až k ní.

"Tady to máš" a položil jsem jí ty papíry až pod nos. Buchta se na mě podívala a usmála se: "Dík." Z blízka byla dokonalá, měla neuvěřitelný sex-appeal ve tváři a ty vlasy, mňam.

"A taky tě natřu," řekl jsem.

Nečekal jsem na nic a vymačkal jí na záda opalovací krém a rozmazoval jí ho po zádech. Poté se buchta otočila na záda. Klekl jsem si k ní a začal jí natírat opakovací krém na bříško. Vyloženě se mi líbilo, že se necha obsloužit.

"Když se nechá obsloužit, tak se nechá taky obsouložit, to je jasný," napadlo mě.

Nenápadně jsem jí přejel kozičky, usmívala se. Kráska jako hrom. A pak nevím, co to do mně vjelo, asi nějaké zatmění v mozku a prostě jsem sjel rukama do jejího rozkroku a začal jí dráždit jednou rukou vevnitř a druhou rukou venku.

"Já jsem Saša, ale nevím jestli tě to bude zajímat," řekla se směsicí pobavení a překvapení.

"Čauky. Já jsem Miky," dělal jsem jakoby nic a dráždil ji dál.

Problém však nebyl s jejím rozkrokem, ale s mým. Můj pták vyletěl do pozoru. Saša si toho všimla.

"A co bys jako po mně chtěl, Miky?" zeptala se jakoby zvědavě a svýma rukama mi odtlačila moje ruce z jejího rozkroku.

"Pokračovat někde, kde nás nikdo neuvidí," vymáčkl jsem ze sebe.

"No to by jako mohl říct každej," reagovala Saša.

Znova zafoukal vítr, úplnej fičák, a Saše ulítly další dva papíry.

"Půjč mi tvůj ručník, ja ti pro ty papíry skočím a taky ti donesu kámen, že si to tím zatížíš, aby ti to už příště neuletělo."

Saša se mi podívala do rozkroku a zachichotala se.

"Jé, tobě tam něco čouhá," řekla, ukázala pobaveně do mého rozkroku a udělala naprosto překrásný úsměv. "Vidíš, to máš za to, že si osahával Sašu."

Zvedla se a šla si ty papíry posbírat sama. Já využil vzniklé příležitosti a lehl si na její deku.

"Vy chlapi nevíte, co chcete. Nejdřív, že prý jít tam, kde nás nikdo neuvidí a teď místo toho ležet na mojí dece," řekla mile a vypadala úplně rozkošně, jak to říkala.

"Pořád ti to čouhá," a pohladila mi ptáka.

"No právě proto půjdem do lesa hned teď, chápeš?"

"A ty seš nějakej místní hřebec, nebo proč bych jako měla jít?" ptala se Saša takovým zvědavě rozpustilým tónem.

"Jo jsem hřebec a máš to ode mně příkazem, jasný?" přitvrdil jsem.

"Hřebec zkříženej s divočákem," a zachichotala se.

"Tak ty si ze mně budeš dělat srandu, jo? No počkej!" okomentoval jsem to vnitřním hlasem.

Saša ležela na zádech a koukala na mně a já ležel na boku. Jedním takovým skokem jsem na ni hopsnul. Nezasunul jsem do ní, ale moje péro doráželo na její otvůrek. Rozhlídl jsem se kolem, nikdo nás nepozoroval.

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

"A jejda, ty seš nějakej můj ten, milenec, nebo že o tom nevím?" směle se ptala Saša.

"Udělám ti to a bude se ti to líbit. Nikdo si nás nevšimne," reagoval jsem.

"Ale já tu pokutu za sex na veřejnosti platit nebudu, se mnou nepočítej," a zase se chichotala a rozkošně usmívala.

"Připomínku přijímám, pomůžu ti sbalit se a zavedu tě, kde pokuta nehrozí."

Ještě chvilku jsem si to na Saše užil, ocucal ji bradavky a opusinkoval krk. Pak jsem jí sbalil všechny papíry a deku do jejího batohu a pomohl jí obléct se.

Šli jsme se Sašou k mojí dece, rychle jsem všechno sbalil a oblékl se.

Saša si všimla, co si čtu za knížku a hned se ptala: "A ty jsi psycholog?"

"Je to moje hobby, ale neživím se tím. A co ty a psychologie?"

"Mě zajímají hlavně vztahy a jak to všechno vyřešit, aby to bylo fajn."

A měli jsme první společné téma.

"Mě vztahy nezajímají, mě zajímá jenom sex," zalhal jsem.

Saša mě hned prokoukla a zasmála se: "No jo, pán je vlastně hřebec. Ale hlavně že si čteš o knížku vztazích." A dodala: "Měla jsem takový problém s chlapem a ten, místo toho, aby to se mnou řešil, zbaběle ode mně utekl."

Opustili jsme nuda pláž a zamířili si to k východu z koupaliště. Napadlo mě, že Saša se chce asi vykecat a rozhodl jsem se, že si ji rád poslechnu, alespoň ji trochu poznám, než ji ojedu.

"Každopádně je moudré na to řešení toho problému přijít, kdyby se ti to znova v životě objevilo, tak už budeš vědět, jak to vyřešit," podotkl jsem.

Saša na mě hodila radostnýho smajla a vzala si slovo. Vysvětlila celý problém, který se zdál být na první pohled složitý, ale mělo to společného jmenovatele. Vyšli jsme z koupaliště a zamířili směrem k lesu.

"To je podle mně zástupnej problém, co ten tvůj bývalý vyvolával. Ale nejsem si jistej. To by chtělo probrat s psychoterapeutem, co těch vztahů řešil už tisíce. Takže můžu kecat. Jo, tak to ber s rezervou," vyřkl jsem svou doměnku.

"Jo, k psychologovi si klidně zajdu," řekla Saša a mi její pozitivní a konstruktivní přístup doslova vyrazil dech.

"A co je podle tebe ten skutečný problém?" doptávala se.

"Já tvýho bývalýho nikdy neviděl, netuším, jakou má povahu, takže se můžu jenom domnívat. Skutečný problém byl podle mně v tom, že tvůj bývalý nesnesl tvoji lehkost, radost, úsměv, pozitivitu, spokojenost, laskavost a všechny ty pozitivní vlastnosti, které jsem na tobě stačil poznat. On byl prostě vevnitř morous a místo, aby si od tebe bral radost a štěstí, kterého máš na rozdávání, tak tě chtěl dostat na svojí negativní úroveň, chápeš?"

Saša se zastavila a bylo na ní vidět, že je celá nesvá: "To by mě nikdy nenapadlo, že bych se mu mohla nelíbit," z čehož přímo číšilo její nezměrné sebevědomí, které měla snad stejné, jako moje milovaná Martička.

"Pořád mi říkal, jak jsem skvělá a úžasná a nádherná, až mi to bylo trochu blbý."

"To ti říkal pravdu, to jo, ale pak se s tím podvědomě nevyrovnal, prostě ti to podle mně začal závidět a začal na tebe žárlit, protože chlapi se za tebou otáčejí, že jo?" trochu jsem zaprovokoval a pak jsem dostal obavu, aby z toho nebyl nějakej terapeutickej vztah.

"Jo, otáčejí, přicházejí ke mně, koukaj mi do výstřihu a pak ze sebe akorát vypraví: "Ty jsi krásná" a já se zeptám: "A nic víc?" a oni zase zmizí," vyjádřila se Saša s povzdechem.

"No tak to nevím, co říkáš na mně, jak jsme se před 20 minutami seznámili," rozhodl jsem se převést rozhovor na nás dva a téma jejího bývalého uzavřít.

"No že tě jen tak něco nezastaví," a zahihňala se.

Plácnul jsem ji přes zadek a pak jí vjel rukou pod kalhotky. Už jsme byli v lese, kousek od šukacího místa.

"No vidiš, to mi můj bývalý nikdy neudělal, ten vždycky: "Miláčku, prosím tě, mohl bych tě pomilovat?" ale já s tím neměla nikdy problém, tak nevím, proč se mě pořád vyptával."

"Od teďka jsi se mnou a bývalýho prozatím pouštíš z hlavy," trochu příkazovým tónem jsem Sašu umlčel.

Roztáhli jsme deku, lehli si, já začal hladit Sašu po bocích a zádech a kupodivu ona mě po vlasech a hrudi.

"Ještě mi poraď, než to zakecáme, jak to zařídit, nebo co udělat, aby se mi to už víckrát nestalo, co se mi s bývalým stalo," řekla Saša a já pochopil, že to potřebuje mít v hlavě uzavřené, než se pomilujeme.

"Prostě se vyhnout chlapům, kteří nejsou frustrovaní z tvojí lásky a krásy."

"Aha, dobrý a jak rozpoznám frustrovaného chlapa od nefrustrovaného?"

"To už je otázka na profíka psychoterapeuta, kterej s tebou rozebere silné stránky tvé osobnosti a na nich vystavíte nové kognitivní schéma identifikující ten osobnostní rys u druhého," vysvětlil jsem podstatu celého tréninku, který jsem měl na mysli.

"Psychoterapeut, to jsem na internetu nikdy nehledala."

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

"Ještě je třeba dodat, že psychoterapeut si běžně účtuje tisíc na hodinu a určitě nic z toho není na pojišťovnu, protože to není nemoc, ale osobní rozvoj. Podle mě to zvládnete tak za pět hodinových sezení. Vložená investice do sebe sama se ti vyplatí, protože se vyhneš dalšímu zklamání ve vztazích, čili emoční bolesti," uzavřel jsem téma a rovnou jsem začal Sašu svlékat.

Saša se nenechala dvakrát pobízet a začala svlékat mě. Moje péro se naplno naplnilo krví. Než jsem stačil něco udělat, Saša hup na mně, stejně jako já na ni na nuda pláži, nasměrovala si moje péro do svého otvůrku a začala mě šoustat.

"Ty máš nějakou svoji antikoncepci? Já jsem chtěl použít kondom."

"Já to jen tak rozjela, jo, kondom si nasaď," a seslezla ze mně.

Nasadil jsem si kondom a Saša zase hups na mě. Po chvíli zapípal Saše mobil a já jí přitáhl její batoh, ať si ho podá.

Saša se zaškaredila na displej mobilu a pak asi psala SMS a jak to dopsala, s úsměvem vyplázla jazyk na displej mobilu a mobil odložila stranou.

"Co? Dobrý?" ptám se a chytám Sašu za boky, jak na mně pořád rajtuje.

"Ále, to byl zrovna ten bývalej, co jsme ho probírali, psal, že mě miluje a že má pro mě květiny, jestli bychom se dneska potkali."

"Aha, no a ty?" dotázal jsem se.

Saša se zachichotala a vzala mobil, otevřela tu SMSku, co svému bývalému napsala a ukázala mi ji. Stálo tam: "zapomen na mne ja mam ode dneska jinyho ma me rad a ma ho vetsiho nez je ten tvuj ptacek sbohem alexandra"

"No z toho bude ještě víc frustrovanej," řekl jsem neutrálně.

"Ale že já se s ním trápila už přes rok, to..." a nedořekla to.

"Až budeš unavená, tak se vystřídáme," navrhnul jsem změnu polohy a začal hladit Sašu po prsech.

"Jsem plná energie, Miky, vyřešil jsi, co mě trápilo, díky," řekla, přidala do tempa a já si všiml, že jí naběhl vyšukanej výraz ve tvářičce.

"V horoskopu jsem dneska měla, že brzy potkám senzační lidi a že se můj život změní, tak jsem zvědavá," řekla Saša a mi došlo, že jsem ji tak snadno svedl asi proto, že to měla v horoskopu, hi.

Saša si trochu zavzdychala a zasténala, mírně odklonila hlavu, hlouběji dýchala a prožila si svůj první orgasmus se mnou. Na tempu, jakým mě šoustala, se nic nezměnilo. Pochopil jsem, že tak jich bude potřebovat aspoň deset, než se trochu unaví.

"Víš ty co? Polohu jezdec na hřebci zachováme, tak se mi to s tebou líbí, a přidáme do toho jednu erotickou pomůcku, co ty na to?" napadlo mě, že by to mohlo chytnout rychlejší spád, protože prostě v poloze na zádech se po delší době cítím pasivní a já chcí píchat a přirážet, ne jenom tak ležet, jak placka.

"Klidně třeba dvě," řekla Saša s přehledem, ale to nevěděla, že mám u sebe tři, hi.

Vytáhl jsem dvě dráždidla ze svýho batohu a rovnou je zapojil do našeho milování. Byl jsem zvědavej, jestli si Saša bude stěžovat, že je to moc silné nebo nebude.

"Uff uff, to je boží, teď je Sašetka mocinky spokojená se svým hřebečkem," prostě si to užívala naplno a krmila mě erotickýma hláškama. Bradavky měla úplně obrovské a naběhlé nadoraz, úplně takové malé kolíky.

Na Saše to ani moc nešlo poznat, když měla vyvrcholení. Ale měla jedno za druhým. Pomůckami zesílené dráždění jí přivedlo až do nejvyšších pater potěšení.

Po asi 15 minutách řekla: "Teď pojď nahoru ty," a já se těšil, jak z jejího tělíčka vymáčknu maximum.

Všiml jsem si, že když Saša má orgasmus, tak převrací očí, odvrací hlavu, hlouběji dýchá a mírňounce sténa. Téměř neznatelné projevy. Během té doby, co byla pode mnou, jsem jich napočítal asi sedm orgasmů plus mínus jeden. Mezitím jsem se jednou vystříkal a vyměnil si kondom.

"Uvítala by jsi přesun na nuda pláž, koupání a čtení?" navrhnul jsem.

Saša se pode mnou protáhla, zavrněla a: "Jo, můžem."

Balili jsme deku a v tom Saša ukázala směrem do křoví a křikla: "Dívej! Tam nás někdo pozoruje!"

Chlápek, jak zmerčil, že jsme si jej všimli, začal se soukat ze křoví a asi chtěl rychle zmizet.

"Stůj! Ani se nehni, nebo špatně skončíš! Stůj! Ruce za hlavu! Neotáčej se! Říkám ruce za hlavu! A teď jestli něco vyvedeš, chlápku, tak skončíš v nemocnici, jasný?" spustil jsem na něj a přispěchal k němu.

Asi padesátiletej od pohledu velmi nepříjemnej plnoštíhlej chlápek vzdal útěk a podvolil se mým příkazům. Ohlídl jsem se za Sašou, ta mě jenom překvapeně pozorovala.

"Vem všechny věci a pojď sem," dal jsem Saše pokyn.

"Chlápku, máš u sebe nějaké záznamové zařízení? Fotoaparát? Kameru? Mobil?" zeptal jsem se ho pěkně zostra.

Nic neříkal, ani se nehýbal, jenom stál s rukama za hlavou.

"Tak znova! Máš u sebe nějaké záznamové zařízení? Mluv nebo ti tu hubu něčím rozpáčím!" zařval jsem jak nasranej generál.

Saša se přesunula, aby toho chlápka taky viděla zepředu.

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

"Promiňte. Já... fotil jsem si vás na foťák," řekl chlápek.

"Půjč mi ten foťák! Ihned!" zase jak nasranej generál.

Chlápek vytáhl z kapsy digitální foťák a podal mi jej.

"Sašo, projeď mu to a všechny fotky s náma vymaž," a hodil jsem Saše ten foťák.

"Ještě nějaké další záznamové zařízení?! Mluv!"

Chlápek zakroutíl hlavou.

"Kolikrát už jsi tady byl a pozoroval a fotil?! Mluv!"

Chlápek byl zticha.

"Chlápku, my si asi nerozumíme. Buďto mi to řekneš a jdeš domů pěšky a nebo mi to neřekneš a odjíždíš odsud policejním autem."

"Tak znova! Kolikrát jsi už vyváděl to co dneska?! Mluv!"

"Jsou tam fotky i jiných milujících se párů," hlásila Saša.

"Chlápek se se mnou nebaví. Zformátuj mu celou kartu. Policajti mu zabavěj počítač, protože co když tam má dětský porno, že?"

"Ne. Policajty ne! Všechny fotky na počítači smažu. Už to nikdy neudělám. Už tu nikdy nepříjdu."

Přikázal jsem chlápkovi: "Zopakuj třikrát, co jsi teď řekl!"

"Všechny fotky na počítači smažu. Už to nikdy neudělám. Už tu nikdy nepříjdu. Všechny fotky na počítači smažu. Už to nikdy neudělám. Už tu nikdy nepříjdu. Všechny fotky na počítači smažu. Už to nikdy neudělám. Už tu nikdy nepříjdu," prohlásil chlápek a furt stál s rukama za hlavou.

"Dobře, já ti věřím. Pokud se zjistí, že je to jinak, tak tě čeká kriminál, jasný?"

Chlápek zakýval hlavou na znamení, že mu je to jasné.

"Sašo, ten foťák," ustoupil jsem vzad od chlápka a přiblížil se k Saši.

"Karta je zformátovaná. Zformátovala jsem i vnitřní pamět foťáku," řekla a podala mi foťák.

"Skvělá práce, kočko," pochválil jsem ji.

"Tak tu máš foťák," řekl jsem chlápkovi a stčil mu foťák do kapsy.

"Teď si dej pohov a rozchod!"

Jak to chlápek slyšel, že má pohov a rozchod, neřekl nic a mazal svinsky rychlým krokem pryč.

"A my se jdeme koupat," obrátil jsem se na Sašu.

"Teda, já bych nevěděla, co s tím, s tím chlapem."

Já si hned přisadil: "Ode dneška máš nového hřebce, který si poradí v každé situaci."

Saša hned odhalila, že se vytahuju, takže zvedla prstík, jako by chtěla říct "Pozor," ale hned si to rozmyslela a dala palec nahoru a nahodila sexy usměv.

"Když bude chtít, abychom spolu chodili, tak jí to odkývu. Ale Martička je prostě lepší, no. Tak budu chodit se dvěma, no," dumal jsem si pro sebe.

"A máš vůbec moje číslo? Jak se mi ozveš, když budeš zase chtít hřebcovat?" zeptala se Saša.

"Jo, zrovna jsem to chtěl řešit. Diktuj svoje a já tě prozvoním."

Vyměnili jsme si čísla. Pak jsem trochu zariskoval a chytl Sašu kolem boku. A prošlo to, taky mě chytla kolem boku, takže jsme vypadali jako milenci.

"Hmmm, to už by Martička prskala, že sex s jinejma dovolenej mám, ale lásku s jinejma ne," hodnotil jsem to vnitřním hlasem.

"Já tě svlíknu," řekl jsem, když jsme roztáhli deky na nuda pláži a dali jednu na druhou, ať je to měkčí.

"A já svlíknu tebe," hned reagovala Saša.

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Nuda pláž byla téměř plná. Skoro hlava na hlavě. Během té hodiny, co jsme tu nebyli, se úplně zalidnila.

"Jdu pro nějaké kameny, ať to to zas neulítne, ty tvoje papíry."

"Hned jak si se tehdy před hodinkou a půl zvedl a šel mi je sbírat, tak jsem si hned řekla, že bych si s tebou nechala líbit," řekla nostalgicky Saša.

"Hmmm, tak ta byla asi hustě nadržená," pomyslel jsem si.

"A jak často býváš na nuda pláži?"

"Naposled jsem byla kdysi dávno s kámoškou, ale nic zajímavého jsme neviděly."

Teď mi došlo, co si o mně Saša asi myslí. Úplně jsem slyšel, jak říká svým kámoškám o našem seznámení: "Ještě ani nevěděl, jak se jmenuju a už mi šťáral v rozkroku." Ale měnit jsem na sobě nic nechtěl, hi.

Natíral jsem Sašu opalovacím krémem a zase se mi postavil.

"Lehni si na bok, já tě nenápadně vykouřím," na to Saša.

Leželi jsme oba na boku, každý hlavu na jinou stranu. Saše šlo kouření velmi dobře. Za tři čtyři minuty byl můj ptáček zase menší a měkčí.

"A teď zas já tebe nenápadně...," vytáhl jsem jazyk a naznačíl lízání.

"Támhleti důchodci na nás čuměj," hlásila Saša a nenápadně ukázala na hlouček důchodců, kteří byli pod stromem.

"Pokud si nás nefotí, tak ať koukaj. Ti budou v klidu, večer si na nás vzpomenou a rozdaj si to taky. Počkej, až my budem v důchodu, taky nás ti mladí budou inspirovat k milování. A bonzácké xichty tu kolem sebe nikde nevidím. Můžeš roztáhnout nožky."

Saša těm důchodcům zamávala. Důchodci zamávali jí a jeden z důchodců dal palec nahoru.

"Jo, líbíme se jim. Asi budou v pohodě," řekla Saša.

"Sem na nuda pláž žádnej frustrovanej nevleze, buď v klidu."

"To máš asi pravdu, jak jsem říkala mému bývalému, že půjdem sem na nuda pláž, tak měl samé výmluvy a nakonec mi řekl, že jsem úchylná," vzpomínala Saša.

"Co jsem tě stačil poznat, tak jsi dokonalá. A bývalého vůbec neřeš," odvětil jsem.

Saša na mně sexy mrkla za ten kompliment a jednu nožku ohnula v koleně, jak ležela na boku. Já ji začal lízat. Po chvíli jsem nenápadně zvedl hlavu a viděl jsem, že důchodci na nás koukaj.

Saše jsem udělal orgasmík a začali jsme si číst.

"Já bych si dala půlku langoše. A ty tu druhou?" řekla po půlhodince čtení Saša, jak uviděla langoše u lidí, co leželi hned vedle nás.

"Rád pro něj zajdu. Kečup, tatarka, sýr?"

"Jejda, to si nechám líbit, být obsloužena."

"A za hoďku nebo dvě budeš i obsouložena," řekl jsem s rošťáckým úsměvem.

"Tak jo," odpověděla Saša a roztáhla nožky, jako by to mělo být hned.

Ve frontě na langoše jsem čekal asi deset minut. Koupil jsem taky jedno pivo, že si jej dáme napůl.

Pojedli jsme a popili a říkám: "Jdu do vody jen tak na chvíli se osvěžit."

"Já jdu s tebou," Saša se chtěla přidat.

"Ufff, když mi se zase postaví, jak ucítím tvé nahé tělíčko v pohybu."

Saša se zahihňala na celé kolo a říká: "Hi hi, to byla sranda, jak jsi ke mně poprvé přišel a hned se ti postavil. Tak nějak jsem si nuda pláž představovala. Tak do vody jdeme každý zvlášť, běž první."

Po chvíli jsme se se Sašou vystřídali a do vody šla ona. Napsal jsem SMSku své milované: "Milacku muj nejmilovanejsi, mam novou krasnou sebevedomou samicku, mam ji dovest k nam na trojicku? Muzem tam byt za 45 minutek. Miky"

Než se Saša vrátila z vody, měl jsem od Martičky odpověď: "Jasne ze doved samicku, milacku. Jsem doma. Miluji te. M."

"Sašo, napadlo mě, tě pozvat ke mně domů a ukázal bych ti svou sbírku knih o psychologii, třeba by sis chtěla nějakou půjčit?" spustil jsem hned, co se Saša vrátila na deku.

"Aha, a kde ty bydlíš? Já jsem z Dolínkovic," ptala se Saša.

"Já bydlím asi 30 minut pěšky odsud v bytě v Hájovicích. Projdem se nebo vezmem taxika?"

"Já bych se prošla," sdělila Saša.

"Cestou skecnem zase o psychologii, třeba. A kdy vyrazíme? Já jsem pro třeba hned, opálenej v rozkroku už jsem a koukám, že ty taky."

"Tak jo, jdem hned, ještě zamávám důchodcům," rozhodla se Saša.

"A doma bude i nějaký překvápko, myslím, že se máš na co těšit!"

"A co bude?" zvědavě vyzvídala Saša.

"No když to má být překvápko, tak ti to přece teď neřeknu, to dá rozum, ne?"

"Já jsem zvědavá, ach jo, no jo no, tak se nechám překvapit," žadonivě-zklamaným hlasem reagovala Saša.

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Sbalili jsme naše deky, dali to všechno do batohu a šli. Saša se mě sama od sebe chytla kolem boků, asi ke mně i něco málo lásky cítila. Před vchodem na koupaliště stál taxík.

Zeptal jsem se taxikáře: "Zdravím. Hodíte nás do Hájovic na Ovesnou za páďo bez papíru?"

A taxikář: "Jo, jedem hned."

Nasedli jsme se Sašou do taxiku oba na zadní sedadla. Rovnou jsem ji začal připravovat na setkání s Martičkou. Pohladil jsem jí po vlasech a řekl jí: "Miláčku, chci se líbat." Saša nad tím nepřemýšlela a začali jsme se líbat. Hladil jsem ji všude. Za dvě minuty jsme byli na místě.

Dal jsem taxikáři šedesát a říkám: "Tak dík a šťastnou cestu."

"Naschle" zabručel a odhvízd to (protočil gumy).

Vyšli jsme do druhého, nejvyššího patra a já odemkl.

"Tak pojď dál, jsi u nás vítána," řekl jsem Saše.

Sotva, co si Saša odložila batoh a sundala sandálky, zvolal jsem: "Miláčku, mám tady novou samičku," a pozoroval Sašinu reakci.

Jako by s tím Saša počítala, žádné překvapení, vůbec žádná negativní reakce u Saši neproběhla.

Martička vyplula ze dveří od kuchyně a spustila: "Ahoj lásko, já jsem Marta, jak tobě říkají?"

"Ahoj, Saša," a daly si pusu.

"Tak pojď za mnou do postýlky si lehnout. Mám nachystané červené vínečko a minerálku," řekla Martička a chytla Sašu za ruku a táhla ji k nám do ložnice.

Já se šel na chvíli podívat k počítači, jak se obchody vyvíjejí. Za minutu se už z ložnice ozývalo hihňání a chichotání a taky hekání a vzdychání. Byl jsem z toho nadšený, že Saša okamžitě zapadla.

"Miky, vem z kuchyně to jídlo, co je na stole na chystané a pojď mezi nás," volala Martička.

"Jo, Miky, pojď pojď, potřebujeme pomoct," volala Saša a pak se obě zachichotaly.

U počítače bylo všechno dobrý a já se nenechal dvakrát pobízet. Rovnou jsem se svlékl do naha, vzal tu baštu z té kuchyně a šel za samičkama.

Obě už byly nahé. Saša spustila: "A tady ho máme, hřebce. Představ si, lásko, on už mě dráždil v otvůrku a ještě ani nevěděl, jak se jmenuju!"

A Martička: "Z toho si nic nedělej, on občas dělá takový vylomeninky, ale on by neublížil a kdyby se ti to nelíbilo, tak by zmizel. A líbilo se ti to, lásko?"

"Jo, líbilo, ale bylo mi to blbý, že by nás mohli vidět lidi a prostě víš jak, chlapi můžou hned a my si musíme chvilinku na novýho chlapa zvykat."

"Jak my dva jsme se prvně potkali, tak mi na to zvykání dal 30 minut a už byl ve mně," vzpomínala Martička.

"Jo, mi udělal to samý, to byla asi půlhodinka, ale já jsem taky chtěla, to ne, že by mě musel přesvědčovat," vzpomínala Saša.

Saša se s Martičkou daly dohromady skvěle a mi se z toho postavilo péro.

"No to mu dělá pořád, lásko, to si zvykneš," říkala Martička a ukazovala na moji erekci.

Stál jsem úplně u postele, Saša se přitulila a začala mě kouřit.

"Lásko, on to umí i přehánět, sleduj," řekla Marta Saši a pak řekla mi: "Miláčku, kdyby si prosím vzdychal a hekal."

Tak jsem začal vzdychat a hekat, jak mě Saša kouřila.

"Já si lehám," oznámil jsem a lehl si taky do postele.

"Marťule a Sašetka se drážděj rukama čelem k sobě a ležej na boku a já si vás střídám zezadu análek," oznámil jsem plán trojičky. Samičky do sebe najely a začaly se u toho líbat a vlnit. Martička byla blíž a tak jsem začal jako první projíždět její análek. Prostřídal jsem je třikrát.

A po asi půlhodince byl druhý plán trojičky: "Sašetka leží na bříšku, já ji šoustám do vagínky a Sašetka líže Martičku, která před ní leží na zádičkách s roztaženýma nožkama. Po orgasmíku se samičky střídají."

V téhle trojičce jsme se všichni tři úplně uspokojili.

"To já se zase někdy stavím rovnou do trojičky. Ale teďkom už jedu domů, poněvadž musím ještě něco dodělat a zítra ráno vstávám brzy. Cítím se úplně jak vyměněná," sdělovala nadšeně Saša.

"Někdy zajdem na nuda pláž spolu, jak jsme říkaly, jo?" ptala se Martička.

"Jasan a zaprovokujem ty důchodce," odpovídala Sašetka.

"Sašo, já tě doprovodím na autobus, chceš? A Marti, tobě se chce oblíkat?"

"Jdi sám se Sašou, Miky."

Doprovodil jsem Sašu na autobus, jezdí ji to co 15 minut. Rozloučili jsme se líbačkou. Saša zářila a měla ve tváři ještě větší sex-appeal, než ráno.

Vrátil jsem se domů za Martičkou.

"Miláčku, tahle samička se ti povedla na výbornou!" Martička byla nadšená.

"To vždycky potěší, když tebe to těší, lásko," odvětil jsem.

"Zítra jdu do knihovny a tam možná sbalím další samičku do trojičky. Tak drž palečky."

"Teď máme Dominičku, Barunku a Sašetku do trojičky, ale potřebujeme tak sedm samiček, aby byla trojička každý den, protože každá má čas tak jednou za týden. Tak pracuj, miláčku, pracuj," řekla Martička a já si všiml, že nějak omládla, vypadala teď na dvacet.

Zapiš do knihy zážitků své zážitky z erotických povídek ♂ Péro otvor ♀.
Čti následující erotickou povídku Srdcová dáma ⇴

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ vznikají, protože na internetu chybí erotické povídky pro inteligentní lidi. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ obsahují nejen akci ale i inteligentní rozhovory nabité sexem a vášní a uvádějí pocity a emoce jednotlivých postav. Běžné erotické povídky toto neobsahují, neboť jejich pisatelé jsou většinou primitivní lidé bez rozvinuté sexuality. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ píše Miky, který je zároveň jejich hlavní postavou. V erotických povídkách ♂ Péro otvor ♀ je buď celý děj a nebo část děje podle skutečných událostí. Všechna jména postav a firem i názvy měst a ulic jsou smyšlené.
Dej "To se mi líbí" stránce Erotické povídky na Facebooku
 posunout na začátek 
dekorační obrázek
Tyto internetové stránky využívají cookies pro statistické účely. Používáním těchto internetových stránek s takovým využitím cookies souhlasíte.