Co nejvíc těch potvor ☺
Inteligentní erotické povídky ♥
dekorační obrázek

Erotické pomůcky ♀♂

Vylaď svůj sex k dokonalosti! Pokaždé používej erotické pomůcky, které zakoupíš v internetovém obchodě SexShop.cz, ve kterém mívají výbornou kvalitu v dobré ceně. Odkaz se otevírá do nového okna.

3 erotické pomůcky, které používá Miky

Tři erotické pomůcky, které používá Miky, hlavní postava erotických povídek ♂ Péro otvor ♀:

Návlek na penis - tento odkaz se otevírá do nového okna a vede na internetový obchod SexShop.cz, ve kterém mívají výbornou kvalitu v dobré ceně.

Erekční kroužek s dráždidlem klitorisu - tento odkaz se otevírá do nového okna a vede na internetový obchod SexShop.cz, ve kterém mívají výbornou kvalitu v dobré ceně.

Analní kolík - tento odkaz se otevírá do nového okna a vede na internetový obchod SexShop.cz, ve kterém mívají výbornou kvalitu v dobré ceně.

Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ vznikají, protože na internetu chybí erotické povídky pro inteligentní lidi. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ obsahují nejen akci ale i inteligentní rozhovory nabité sexem a vášní a uvádějí pocity a emoce jednotlivých postav. Běžné erotické povídky toto neobsahují, neboť jejich pisatelé jsou většinou primitivní lidé bez rozvinuté sexuality. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ píše Miky, který je zároveň jejich hlavní postavou. V erotických povídkách ♂ Péro otvor ♀ je buď celý děj a nebo část děje podle skutečných událostí. Všechna jména postav a firem i názvy měst a ulic jsou smyšlené.
Dej "To se mi líbí" stránce Erotické povídky na Facebooku
 posunout na začátek 
dekorační obrázek
Tyto internetové stránky využívají cookies pro statistické účely. Používáním těchto internetových stránek s takovým využitím cookies souhlasíte.