Co nejvíc těch potvor ☺
Inteligentní erotické povídky ♥
dekorační obrázek

Dominika není kurva ♥ erotická povídka

Autor erotické povídky: Miky

Erotická povídka vypráví, jak Miky svedl 15letou pannu a pořádně si spolu užili její první sex.

Dokončil jsem programování nového obchodního systému a vyrazil jsem do centra našeho města, protože jsem potřeboval koupit novou zářivku pro světlo nad dřezem, poněvadž Martičce to najednou přestalo svítit.

Vzal jsem si to delší cestou přes vlakový nádraží a prospěvoval si písničku od nevím které české kapely: "já jsem denně vožralej, denně vožralej, denně vožralej, smrdím, prdím, mám velikej pupek a jsem špinavej, špinavej, jo, jo, ..."

Pak jsem v dálce na cestě směrem k nádru uviděl našeho místního narkomana, tak mě na motivy melodie písničky z nevím které pohádky napadlo toto: "vpíchnutí pervitinu, nedá ti žádnou dřinu" Pořádně jsem se rozhlédl, jestli kolem nikdo není, byl tam jen ten narkoman, tak jsem zazpíval z plných plic. Narkoman mě zaslechl a volal na mně: "Hej, ty máš nějakej fet, nebo co? Máš fet nebo ne? Co je ty zmrde pičo!"

Když jsem šel kolem nádraží, uviděl jsem naše místní alkoholiky a tak nějak se mi taky zachtělo pivečka. Koupil jsem si jednoho lahváče a šoupnul ho na ex přímo vedle nich před nádražní hospodou. Jeden z nich si toho všiml a lákal mě do jejich party: "Ten byl, co? Ale to musíš víc!"

Měl jsem políčíno na jednu nádhernou dlouho-černovlasou gymplačku s totálně bílou pletí, kterou jsem už asi desetkrát za poslední dva měsíce zahlédl kolem gymplu, na kterej jsem taky kdysi dávno chodil. Pokaždý, co si mě všimla, bylo znát, že na mě kouká. Ale vždycky, co jsme navázali oční kontakt, tak šla se svejma spolužačkama a bylo mi jasný, jakej by to vyvolalo mezi nima rozruch, kdyby třicátník najel mezi ně a začal svádět jednu z nich.

"Potřebuju ji nějak oddělit od stáda a pak je jasný, že máme sex do deseti minut," dumal jsem. V batohu jsem měl deku i erotický pomůcky. Šel jsem po ulici na tý straně, co je gympl. Bylo půl druhý.

Stal se zázrak! Objekt mýho zájmu vyšel předním vchodem z gymplu a vydal se přímo naproti mě. Šla sama. Byli jsme od sebe asi 100 metrů. Bylo mi jasný, že je to ona, poznal jsem to podle její chůze. Já poznávám lidi podle chůze už tak na 150 metrů. Něco, jak automechanik pozná, co je s motorem, jenom si ho poslechne, aniž by ho musel rozmnotovat.

Rozmyslel jsem se, že udělám americký seznámení a domotám jí hlavu blbýma otázkama a pak se snad vymáčkne. Jak jsme byli na 30 metrů, už jsme měli oční kontakt, usmála se na mně a zamávala. Změnil jsem plán, protože už sama naznačovala kontakt. Bylo jasný, že už mě má za kámoše, že je to vzájemný.

Na 15 metrů už jsem zvolal: "Zdravím slečno, tak dnes se pobavme, jak se nám to všechno daří, ať víme, kdo je kdo, když se tak často stále vídáme."

Usmála se radostným úsměvem: "Ahoj, já jsem Dominika."

"Všechny Dominiky jsou kurvy," zazněla mi v uších škádlivá poučka mého otce, přičemž moje matka se jmenuje Dominika.

"Zdravím tě milá mladá dámo. Mé jméno Miky jest. A nesu ti skvělou zvěst, že půjdeme tam, kde není jiných mužů ani dam," prostě jsem byl v tak rozverný náladě, že to ze mně lezlo rýmovaný.

Dominika si nadhodila vlásky a: "Tak jo, Miky. Kam že to jdeme?"

"Jdeme tam, kde nás nikdo neruší. Je to křoví, támhle v buši," a zase ze mě vylezl nějakej rým, aniž bych jej jakkoli promejšlel.

"Aha, ty jsi básník. Tak proto ses mi hned líbil. A já pořád nechápala. Mi se básničky hodně líbjěj, hlavně ty, jak je tam láska a tak," říkala Dominika s nadšením a naprosto neodolatelným úsměvem.

A já jí položil první návodnou otázku: "Lásku myslíš tu duševní nebo tu tělesnou?"

"Aha, duševní je asi když na někoho pořád myslíš, jako spolužák Martin na mně a já na něj vlastně taky. A ta tělesná? To nevím." a podívala se na mně s dotazem ve tváři.

"Tělesná? No to je přece sex. To je příjemnější, než ta duševní, chápeš?" a bylo mi jasný, že ji prostě ošukám a bude.

"Příjemnější? Jo, sex, to nevím, co vlastně přesně je, ale všichni o tom mluvěj ještě víc, než o penězích. Miky, co to je?" ptala se naprosto nevinně Dominika.

"A jejda, ta mě provokuje jako moje milovaná Martička, jenže Martičku už v sexu nic nepřekvapí...," zhodnotil jsem situaci vnitřním hlasem.

Rozhodl jsem se, že z ní vymámím výslovnej souhlas: "Tak já ti ten sex předvedu, jo? A budeš to dělat se mnou, bereš?"

"Tak jo, to bys byl moc hodnej. To jsem ráda, že jsem tě poznala. A co mám teda dělat na ten sex?" ptala se Dominika zvědavě s naprostou nevinností. Už jsme přecházeli přes koleje a blížili se k místu, kde roste strom, pod kterým mělo dojít k tomu, že se s Dominikou seznámím zevnitř.

"Dominiko, lásko moje, sex je pro oboje, ženy i muže, ale muži pracují více a ženy se s nimi skvěle cítí," naznačil jsem ji, že já to odmakám a ona bude v sedmým nebi.

"Počkej, když je ten sex, tak to muži pracují a ženy se cítí skvěle? To se mi líbí, já bych si chtěla odpočinout. Takže ten sex uděláš ty, Miky a já se budu cítit skvěle?" a měl jsem tak trochu pocit, že Dominika dobře ví, co je sex, a jenom si na neznalou hraje.

Byli jsme na místě pod stromem, asi 500 metrů od gymplu. "Domi, tak teď se oba svléknem do naha," oznámil jsem Dominice. Sundala si šatičky. Měla asi metr šedesát a bílý spodní prádlo. Její bílá pleť byla v ostrém kontrastu s jejími vlasy černými jako havran. Můj pták už byl připravenej.

Dominice se nějak nedařilo si odepnout podprsenku, tak jsem jí s tím pomohl. Vykoukly na mně rajcovně tvarované kozičky velikost mezi dvojkou a trojkou, což bylo na její drobnější postavičce výrazným zpestřením.

Chtěl jsem ještě nějak ověřit, jestli není náhodou pod zákonem, protože jak jsem ji viděl nahou, tak jsem pojal jisté pochyby, že jí je aspoň patnáct.

"A jaké dárky ti dávají vaši na narozeniny?" zeptal jsem se, aby řeč nestála.

"Na moje poslední narozeniny, to mi bylo patnáct, jsem dostala spoustu věcí. Jejda, teď si vzpomínám, já dostala knížku o sexu, ale ještě jsem ji neotevřela. Tak už bude sex, Miky? Jo a kolik ti je, Miky?" řekla Domča s naprostou nevinností.

"No to je ideální. Už jí bylo patnáct, to je jasný, řekla to tak, že to lež být nemůže. A to, že tu knížku o sexu nečetla, to je jedině dobře, hi," pomyslel jsem si.

"Já už mám maturitu, Dominiko. Mi už bylo osmnáct," sdělil jsem Dominice a pokusil se napodobit její nevinnou intonaci. Přistoupil jsem k ní zezadu a pomalu jí hladil na bocích a stehnech a pak jsem pomalu zajel do jejího nevyholeného rozkroku a strčíl jí prstík do dírky. Byla panna. Nic neříkala. Zjevně čekala, až jí ukážu ten sex. A je úžasně vychovaná, rozhodně ji nezkazím.

"Domčo, a teď bude ten sex. Kdyby sis lehla na deku na zádička?" přikazoval jsem ji otázkama s maximálně jemnou intonací.

Její podvědomí zjevně vědělo, k čemu se schyluje, protože jak si lehla, tak mimoděk roztáhla nožky a to celkem dost.

"Co mi to tam Miky děláš v rozkroku? Cítím se štastná a spokojená," řekla Domi.

"Ty krávo, tý holce to buď někdo poradil, ale to mi nějak nesedí. V patnácti umět korektně pojmenovat tyhle základní příjemný emoce! Silný prožívání, bez emočních traumat, bez předsudků, velmi vysoký EQ, stačí jeden sex a bude z ní zkušená rajcovnice," takový věci se mi honily hlavou, jakmile patnáctiletá Dominika pojmenovala, jak se cítí, když jí dělám orální sex.

A pak Domča řekla: "Je to silnější, než milískování."

Přestal jsem jí lízat, zvednul se a řekl: "Domi, kdyby si mi ukázala to milískování?"

Dominika vzala pravou ruku, dala si jí do rozkroku a přes celou kundičku si jí třela celou plochou dlaně. "A teď to trochu vylepšíme," zvolal jsem. Chytl jsem jí ruku, nasadil jí prstíky na její klitoris a ukázal jsem jí, jak s tím má hejbat.

"Aha, to je super. Miky, to jsem ráda, že je ti osmnáct," řekla Dominika a pokračovala v onanii.

Vytáhl jsem mobil a psal SMSku mojí milované Martičce: "Hojan. Zarivku jeste nemam. Potkal jsem tu bilou z gymplu, jak jsem ti o ni rikal, ze na sebe koukame. Uz je pode mnou. Panna. Ted se ucime onanovat. Bude to tak na hodku. Mam udelat nejaky nakup, jak se budu vracet?"

A Martička obratem odpovedela: "Jo, vim kterou myslis. To mam radost, ze mas dalsi pannu, milacku. A ty si se uplne zblaznil balit tu prodavacku??!! Elektro zaviraji v centru v sest, tak kup tu zarivku a pak se stav a reknu ti, co na nakup."

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Dominika už vzdychala a bradavky měla úplně nádherně prokrovené a tvrdé. Rozhodl jsem se, že jí nechám ještě tak pět minut onanovat a pak jí odpanním. Zkontroloval jsem pohyby její ruky. Všechno dobrý.

"Miláčku, je teď to milískování efektivnější, než jsi byla zvyklá?" a hned mě napadlo, že asi nebude vědět, co je to "efektivnější".

"Jo, Miky, tak to je ten sex. Dík za vysvětlení. Já už teda půjdu domů, ale ještě chvíli budu milískovat."

"Kdyby si přestala milískovat, miláčku? Milískování je taková rozcvička na sex. Sex bude teprve teď," vysvětlil jsem Dominice co nejjemnějším hlasem.

"Miláčku říká můj taťka mojí mamce. Aha, tak to ještě nejdu domů. To já chci ten sex," řekla Dominika s klidem a nevinností. Rozklíčoval jsem z toho, že má kompletní rodinu a že její rodiče se mají rádi.

Můj nástroj byl stále v pozoru a tvrdej na sto procent. Přilehnul jsem si na Dominiku, podíval se jí do očí, jednou rukou jsem si pero nasměroval na její otvor, přisunul jsem ho na úroveň poševního vchodu a zarval jsem vší silou proti panenské bláně. Jak to tam vlítlo, tak se jí roztáhla vagínka a já ji začal rovnou projíždět.

"Aaaaaaaau, jééééé jéééééé jéééééé ..." byly hlasové projevy Dominiky. Stále jsme si koukali do očí. Dominika byla odpanněna.

"Teď je to úplně jiný, než milískování. Cítím se taková naplněná," řekla Dominika tak trochu vyšukaným hlasem.

"Ty brďo! Šukám ji teprve ani né minutu a už má vyšukanost v hlase. A cítí kompletně svou vagínu, když tvrdí, že je naplněná, tak to je dobře napojená na svý tělo," úplně jsem se vnitřním hlasem radoval z vynikajícího masa, co mám pod sebou.

Vytáhl jsem z ní svý péro a zeptal se jí: "Co cítíš teď, Domi?"

"Teď jsi přestal dělat sex. A proč jsi přestal, Miky?"

Otřel jsem svýho ptáka do papírového kapesníku, byl celej od krve. Nasadil jsem si kondom a zase jsem ho do ní napasoval. Dominika zavzdychala.

Zkusil jsem trochu přidat v projíždění a šel jsem až úplně ven a až úplně nadoraz, aniž bych přirazil. Domča spontánně dala ruky na moje boky. Zase jsme se dívali sobě do očí.

Měla černé oči s jakoby rozšířenýma zornicema. Neříkala nic. Trochu oči přivírala. Šoustali jsme asi deset minut, Dominika vzdychala a sténala. Změnil jsem projíždění na přirážení a povytahoval jsem ho jen asi do půlky. Dominika měla průměrně hlubokou vagínu s průměrně širokým vchodem. Asi ani né jedna třetina ptáka mi z ní čouhala, když jsem byl úplně zasunutej.

Začal jsem pamalu zvyšovat rychlost. Dominika se nadzvedla a dala mi pusu na rty a řekla: "Miláčku."

Po asi 20 minutách od odpannění začal na Domču přicházet orgasmus. Vzdychání nahradily tlumené výkřiky. Já už toho byl celej udělanej, jaký úžasný maso mám pod sebou a celý jsem to začal managovat tak, abychom měli orgasmus společně.

Domče se začala rytmicky stahovat kundička, ale já nevěděl, jestli to bude trvat deset minut nebo deset sekund. Domča ležela s odkloněnou hlavou, zavřenýma očima a tlumeně přerývavě hekala. Rozhodl jsem se, že se dostanu na tu nejvyšší úroveň vzrušení těsně pod úrovní, kdy prostata začne vytlačovat ejakulát a že se na ní budu držet a pustím to do ní, jak Domča dostane orgasmus. Tak je společný orgasmus zaručen.

Od přiřážení jsem přešel na sjíždění a projíždění. To se ukázalo jako správný krok, protože nám to oběma začalo rychle zvedat úroveň vzrušení. Pak se domča celá jakoby napla a já věděl, že je to tady. Dvakrát jsem ji rychleji sjel a projel a vystříkal jsem do ní plnou dávku.

Rozhodl jsem se jí už dále nedráždit, ale pořádně s ní zpracovat ten zážitek, aby měla co nejlepší vzpomínky a správný názory. Kondom jsem si schoval do tašky. Byl od krve. Domča stále vzdychala, jako bych ji dále souložil. Chvíli jsem ji hladil po celým těle a líbal na tvář.

"Tak to už byl ten sex, Miky, jo?" řekla Domča vyšukaným hlasem s vyšukaným výrazem ve tváři.

"Co ti chybí, Domi?"

"Nic."

"Jsi nadšená, Domi?"

"Ano."

"Jsi spokojená, Domi?"

"Ano."

"Cítíš radost, Domi?"

"Ano."

"Jsi šťastná, Domi?"

"Ano."

"Jsem tvůj miláček, Domi?"

"Ano."

"Chceš mít dneska ještě jednou sex?"

"Ano."

"Domi, tvůj první sex byl úplně úžasný?"

"Ano."

"Budeš si svůj první sex pamatovat celý život?"

"Ano."

A pak jsem zkusil jednu přidrzlou: "Miluješ mě, Domi?"

"Ano."

Pak jsem se jí chtěl zeptat, jestli mi půjčí sto korun, abych ověřil, jestli vůbec poslouchá, co jí říkám, ale rozhodl jsem se, že jí nebudu kazit zážitek.

"Můžeš se zvednout a postavit, Domi," navrhl jsem jí, ať jenom tak neleží, ale trochu se pohne.

"Tak to je ten sex, co po mně Martin pořád chce," konstatovala Dominika.

"Martin?" zeptal jsem se.

"No výborně, už má nějakýho milýho, hned zítra si s ním může zašukat," radostně jsem si pro sebe dumal.

"Je to můj spolužák, hodně se mi líbí a on mi říká, že já se mu taky líbím," vysvětlila Dominika.

"A slíbil mi, že pokud s ním budu mít sex, že mi koupí novej mobil, protože ten můj má rozbitý displej, jak mi spadl omylem na zem. Už jsem se s ním naučila zacházet i tak, ale novej by se mi líbil víc, no," dále dodala.

Napadlo mě, že rovnou propojím Domču s Martinem. Akorát se musí prohodit ten sex s tím mobilem. Martin jí nejprve koupí mobil a až pak s ní bude mít sex, jestli Dominika bude chtít.

Jaký je, Domi, tvůj názor na tuhle SMSku: "Zitra si se mnou koupis novy mobil pro mne a zajdem treba do kina a pak muzem mit treba sex. Pa Dominika"

"Jako, že bych jí teď poslala Martinovi?" zeptala se Dominika vyšukaným hláskem.

Zakýval jsem hlavou.

"Tak jo, jsem pro. Já bych chtěla mít sex každý den," řekla jednoduše Dominika.

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Naťukala svižně SMSku a zeptala se mě se zájmem: "Miky, a co je to ta děvka?"

"Domi, děvka je holka, která se veřejně sbližuje a má sex s více kluky ve stejném období."

"Aha, tak když jsem teď s tebou a máme sex a zítra budu mít sex s Martinem, tak jsem děvka?"

"Dívej, děvka budeš až tehdy, když to ostatní budou vědět, že máš sex se mnou i s Martinem. K Martinovi se budeš mezi lidmi hlásit a budete si dávat pusinky a objímat se, ale my dva se potkáme vždycky jenom tak, že tam nebude nikdo třetí a ani o tom s nikým nebudeš mluvit, že se potkáváme. Chápeš?"

"Takže nejsem děvka, když mám dva kluky?"

"Děvka by jsi byla, kdyby o tom jiní lidé věděli, ale když o tom nikdo jiný nebude vědět, že máš i mě, tak děvka nejsi."

"Aha, a když mám tebe a Martina, ale o tobě nikdo neví, pak se tomu říká jak?"

"Pak jsi normální holka, to tak bývá."

"A když mám Martina a tebe a Martinovi neřeknu, že mám tebe, tak jsem Martinovi věrná?"

"Věrnost se týká manželství. Když se tě někdo bude ptát na věrnost, tak mu řekni, že se vdávat zatím nechceš."

"Aha, chápu. To jsem ráda, dík za vysvětlení. Jo a co je to ta kurva?"

"Kurva je typ děvky, která má sex s klukama jenom tehdy, když jí za to dají peníze. Pokud peníze nemají, tak si jich nevšímá."

"Aha, takže já budu zítra kurva, když mi Martin dá peníze na můj novej mobil?"

"Nebudeš, tu SMSku jsme napsali tak, že on ti to tak sám navrhne, že ti ho zaplatí. On ti dá dárek. Kurva by jsi byla, kdyby si mu řekla, že pokud ti koupí nový mobil, tak s ním budeš mít sex, jinak ne. A on, pokud by chtěl s tebou být, tak by ti ten mobil koupit musel."

"Ale co když mi Martin ten mobil nekoupí? Jé, teď mi přisla od Martina MMSka. Ty jo, on mi poslal to ..." a tvářila se tak indiferentně.

Ukázala mi tu MMSku. Fotka Martinovy erekce. Napadlo mě, jak nádherně si milej Martínek naběhl.

Napiš mu SMS: "Sex jo, ale nejprve ten mobil. Vyberes mi nejaky, jo?"

Dominika se zasmála, protože pochopila, že Martin ji musí zaplatit mobil, aby s ní mohl mít sex a přitom si o to Dominika otevřeně neřekla, takže není kurva.

A položila skvělej dotaz: "A co kdybych si od něj novej mobil nechala koupit a nikdy s ním sex neměla?"

"Tak jsi mrcha, no."

"Aha, fuj."

A nakonec naprosto nevinným tónem položila systémovou otázku: "A proč mi o tom nikdo ještě nikdy nic neřekl, takový hlavní věci? Věrnost, děvka, kurva, mrcha a normální holka..."

"No protože jsi se se mnou dala dohromady až dneska, přece."

"Aha, to je fakt," řekla Dominika a bylo vidět, že je ráda, že jsme se dali dohromady.

Napadla mě porno myšlenka si Dominiku vyfotit, když je přede mnou takhle nahá: "Vyfotím si tě, jak teď jsi, jo?"

Měla parádně vyšukanej kukuč po tom, co jsme si to rozdali. Ještě trochu roztáhla nožky, že ji byl vidět otvor do kundičky, dala si ruce za hlavu, tak se jí nadzvedly kozičky a nahodila šukací úsměv.

"Jsi dokonalá," a vůbec jsem nepřeháněl. Udělal jsem pár fotek v nejvyšším rozlišení a jak jsem ji tak okukoval, můj ptáček se rozezpíval.

Odložil jsem mobil, nasadil jsem si kondom a šel do ní. Na to, že to byl její druhý sex, tak byla úplně v klidu, srovnaná, soustředěná, pohroužená, vzrušená, spokojená.

"Dokonalá i co se týká psychiky," zhodnotil jsem situaci vnitřním hlasem.

Napoprvé jsem byl co nejvíc jemnej, ale teď už jsem se s tím nepáral.

"Bože, to je tak úžasné, já jsem tak štastná," zhodnotila Dominika naprosto vyrovnaným hlasem můj aktuální sexuální výkon.

Napadlo mě, že když je tak ukotvená, že by možná u sexu mohla i kecat, aniž by ji to nějak rozptylovalo.

"Tančíš ráda?" nahodil jsem téma.

"Jo, mám ráda drum and bass i house, a ... a ... a ..." úplně celá udýchaná, zrychlil jsem ... "ráda tančím, někdy si doma tančím jenom tak na hudbu z empétrojky a do klubu tady chodíme kousek od gymplu ... u ... u ... u ..." Hlasitě zasténala a kundička se jí stáhla, že mě málem odštavnila. Měla orgasmík. Pochopil jsem, že když u toho kecá, tak ji to ve vzrušení ještě podporuje.

"Mně se líbí tekno, rád na to tančím. Znáš tekno?" řekl jsem, až se po orgasmu zase dostala do plného vědomí a rubal ji dál. Zpomalil jsem a přirážel na poševní dno.

Zazvonil jí mobil. Dominika říkala do mobilu: "Ahoj Mami.... Honily jsme s kamarádkami, jenom tak, tak proto jsem udýchaná... Jo, budu doma za půl hodinky..."

Pochopil jsem, že pro dnešek je čas se rozejít, tak jsem se do ní natlačil a začal dělat jeden tajný pohyb. Byla asi za minutku. A já taky. Vytáhl jsem ho, sundal kondom a vystříkal jsem se jí na bříško.

"Jejda, to je co?" zeptala se nevinně. Aniž bych ji cokoli naznačil, začala si moje sperma roztírat po bříšku.

"Dneska si přečteš tu knížku o sexu, co ti dali vaši na patnáctý narozky a na zítřejší sex s Martinem u něj doma budeš připravená na jedničku, jo?" instruhoval jsem Dominiku.

"Ano, určitě si ji celou přečtu. Nemám dneska žádný učení a sex mě hodně zajímá," řekla Dominika a já cítil, že udělá to, co říká.

Dostal jsem chuť ještě něco s ní vyvést, tak jsem jí chytl za vlasy a šoupl jsem jí svýho ptáka mírně do úst.

"To je takový velký," překvapeně prohlásila Dominika a začala mi můj žalud olizovat jako, když lížete zmrzlinu.

"To je taky sex, když ti ho strčím do úst. To si necháme na příště," připravoval jsem Dominiku na další naše spáření se.

"Jo? To jsem ráda," zavrněla Dominika a já zazmnamenal její totálně vyšukanej výraz ve tváři. "Ty krávo, její matka si toho všimne," pomyslel jsem si.

"Domi, pochopil jsem, že se potkáme zase příště. Napiš si to datum a čas do kalendáře do mobilu, jo?"

"Jo, to je dobrej nápad, ať nezapomenu," byla Dominika úplně ráda.

Nadiktoval jsem ji datum a čas, kdy se příště potkáme a poradil ji, ať si mě do mobilu zapíše jako Milada, páč mě měla zapsaného jako Miky starší, tak ať se nikdo zbytečně nevyptává.

"Napadne tě, co máš komu říct, když se bude ptát na dobu, co jsme byli spolu?" zeptal jsem se, protože jsem chtěl, ať z toho nemá žádný problém.

"Jasně, to se neboj," mrkla pravým okem.

Objali jsme se. Provokativně jsem jí zajel pod kalhotky, natlačil do ní dva prsty a zamasíroval citlívé místečko. Ta jela! Asi tři minuty jsem ji masíroval uvnitř její kundičky.

"Už bude to skvělý, už, už, " zahlásila. Tak z našeho obětí vypadl ještě jeden orgasmík pro Dominiku.

"Hmmm, tak tuhle samičku přitáhnu k nám domů a uděláme trojičku. Moje Martička říkala, že by se chtěla hladit se slečnou. Ta se bude zase chytat za hlavu, jak řeknu, že ji je patnáct," poznamenal jsem si pro sebe.

"Tak ahoj miláčku," řekla Domča.

"Čusík Domi" a každý jsme zmizeli svým směrem.

Zapiš do knihy zážitků své zážitky z erotických povídek ♂ Péro otvor ♀.
Čti následující erotickou povídku Zdechlina v ráji ⇴

♀♂ Pro vyladění svého sexu k dokonalosti pokaždé používej erotické pomůcky.

♀♂ Pro maximalizaci svých sexuálních výkonů si vezmi každý den přípravky na sexualitu.

Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ vznikají, protože na internetu chybí erotické povídky pro inteligentní lidi. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ obsahují nejen akci ale i inteligentní rozhovory nabité sexem a vášní a uvádějí pocity a emoce jednotlivých postav. Běžné erotické povídky toto neobsahují, neboť jejich pisatelé jsou většinou primitivní lidé bez rozvinuté sexuality. Erotické povídky ♂ Péro otvor ♀ píše Miky, který je zároveň jejich hlavní postavou. V erotických povídkách ♂ Péro otvor ♀ je buď celý děj a nebo část děje podle skutečných událostí. Všechna jména postav a firem i názvy měst a ulic jsou smyšlené.
Dej "To se mi líbí" stránce Erotické povídky na Facebooku
 posunout na začátek 
dekorační obrázek
Tyto internetové stránky využívají cookies pro statistické účely. Používáním těchto internetových stránek s takovým využitím cookies souhlasíte.